Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Deleted User - 849188349

Guest
Od zawsze sie u nas powtarza, ze z polityka nie mamy nic wspolnego i nie powinnismy uczestniczyc w zadnych protestach itd. Ogolnie ze wszystkim co jest powiazane z polityka.

Struktura jest ta sama, natomiast to najczesciej policji zleca sie sprawy, ktore sa powiazane z polityka. - o to chodzi.

No bo policja jest od prewencji a wy od zabijania
Więc ciężko, żeby was brali do innych celów xD
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
507
Temat jest bardziej skomplikowany aby pisać, że "wszyscy stracili". Stracili Ci co mieli stracić, Ci co mieli zarobić zarobili. Ty, ja i większość użytkowników tego forum jesteśmy w pierwszej grupie. Tylko Ty niewiele możesz wobec decydentów systemu monetarnego i właścicieli aktywów.

Ee tam. Zawsze byli ludzie nad ludzmi i zawsze beda. Jak ktos umie skorzystac na sytuacji, to to zrobi. A politycy to przede wszystkim ludzie, wole myslec ze to bardzo bardzo glupi ludzie ktorzy nie wiedzieli jak ogarnac pandemie.
A czy jest w tym glebsza inzynieria spoleczna? nawet jesli jest, to i tak nie bedzie na to twardych dowodow. To po co sibie duoe zawracac :)
 

Deleted User - 849188349

Guest

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
@Brika jak to jest byc niewartym swojego szacunku dzieciaki z witam cie obrazaly wyzywaly caly swiat 186 bylas jechana od najgorszych caly swiat codziennie stek wyzwisk pokonali cie mieli pokretowane twoje plemie tu maja krety u ciebie w plemieniu a ty ich ratujesz mialas okazje raz na zawsze zakonczyc ten smieszny twor witam a w najgorszym dla nich momencie chcesz ich ratowac czy ty jestes normalna czy ty potrafisz w lustro zajrzec po tym jak sama siebie nie szanujesz niezlego wodza ma ti ja na miejscu n bym juz rozpisywal akcje w ti bo sie nie zdziwie jak witam z brika im kose wbija jak tylko bedzie okazja
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
ti smiecie mogli skonczyc z plemieniem dzieciakow mogli ich dobic powinni ich dobic zamiast ich dobic pomagaja im w najgorszym momencie witam witam by sie zaraz posypalo a brika zamiast poczekac robi cos takiego frajerskie zachowanie frajerskiej osoby nie spodziewalem sie nic mniej nic wiecej ja wiem jak birka gra ale zeby tak upasc dzieciaki z witam ja wyzywaja tyle czasu na 186 serwerze a ona tutaj ich ratuje nikt by tych miernot nie wzial dla twojej informacji brika byli u kazdego plakali o sojusz do apk plakali do speed plakali do n plakali nawet do reszty plemion do kazdego blagali na kolanach prosze damy wam wszystko rozwalimy razem wszystkich tylko nam pomozcie blagamy blagamy i co no i tylko ty bylas na tyle naiwna zeby dzieciom uwierzyc powinnas sie wstydzic kazdy wie jakie jest witam tylko ty zapomnialas
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
witam ostatni tydzien zaliczylo wszystkich z kazdym gadali z kazdym chceli sie dogadac klekali przed kazdym jada ich nowi gracze z ares apk ich jedzie jak chce ich akcje na 0 wychodza gracze koncza codziennie pare diod to by sie rozsypalo kazdy oplul dzieci z witam kazdy kazal sp... a tylko brika postanowila sie dogadac trzeba byc uposledzonym zeby po 186 z nimi sie dogadywac ratujesz witam ktore jak tylko bedzie mialo dobra sytuacje to cie tutaj zjedzie zepsulas 200 serwer dla wszystkich oszukalas nieobliczalnych nikt ci tego nie wybaczy @Brika
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
jest tu ktos z tego frajerskiego plemienia ti plemienia samych debili jest tu ktos gdzie jest ta idiotka powie ktos wytlumaczy graczom czego smieci z witam nie wyniosla
 
Do góry