Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.981

Uuu, no to trzeba gdzieś to zgłosić bo ktoś się pod Ciebie podszywa: View attachment 63844albo może to jakiś brat bliźniak. A może tyś nie chcioł nie wiedzioł, trzymając konto we trzech mając kontakt - dziwne ataki latały, dogrywane wszystkie do 1ms - ha tfu na was tam, załgane bociska.
XD no coś Ci nie pyklo bo nigdy tak nie było że ataki na 1ms były dograne
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
Co ten Kanar stoczył się po paru tygodniach gry w Speed to ja nie mam pytań. Zaproszenie do Nieobliczalnych nieaktualne juz. Odwołuje.
z czym sie niby stoczylem? to wy udajecie, ze pierwszy raz widzicie taka zagrywke jak rekrutacja.

Ja tylko pokazuje wam fakty, ze to nie od dzis ma miejsce i sami to robicie, inne ekipy rowniez.
Wiec to jest zwykla hipokryzja
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.461
z czym sie niby stoczylem? to wy udajecie, ze pierwszy raz widzicie taka zagrywke jak rekrutacja.

Ja tylko pokazuje wam fakty, ze to nie od dzis ma miejsce i sami to robicie, inne ekipy rowniez.
Wiec to jest zwykla hipokryzja

Nikt od nas nie namawial ludzi, żeby specjalnie wbijali na obrzeża, podłapywali się pod jakieś ekipy i czekali tylko na znak do przejścia, a w międzyczasie kretowali dla nas XD
 
Wynik reakcji
2.633
Nikt od nas nie namawial ludzi, żeby specjalnie wbijali na obrzeża, podłapywali się pod jakieś ekipy i czekali tylko na znak do przejścia, a w międzyczasie kretowali dla nas XD
Ale czego nie rozumiesz?

W SPEED to jest element gry...
Logujesz sie w 300 osób drugie 300 wrzucasz po różnych plemionach.
No i jeszcze kolejne 300 wiosek budujesz by darm nie zabrakło

I się gra gierkę


A potem wejdzie Koń(gracz speed) i powie,że gra ostatni świat bo gierka jest zjebana xDDD.
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
659
Unfortunately, there are not enough 80 people here, it's unbelievable to me that the only way the clans can prevail is to constantly recruit everyone and they still have 2 sub-clans. Also, diplomacy is to crush the smaller communities with as little fighting as possible. The server itself was not difficult, with a similar number of people it would have been easy to beat. But a loss is a loss. thank you everyone!


<3
You betrayed two tribes at the beginning of the world, what did u expect? xD
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.656
TI chwali się, jak to jadą kilkukrotnie mniejsze HELL - można.
!N! nie chwali się niczym, bo ma zakaz na FO.
SPEED chwali się, jak to jadą WYGI (z użyciem rekrutacji i kretów) wioskowo 1:1. - nie można.

Trochę mi to hipokryzją zalatuje, bo zarówno TI, !N! i SPEED robi w zasadzie to samo, a tylko SPEED jest piętnowane. Żadnej z tych zagrywek nie pochwalam, ale jest to trochę śmieszne gdy niektórym coś robić można, a gdy 2 strona robi to samo to już jest wielkie poruszenie.
A gdzie TI się czymś chwali ? Przecież głównie im gratulujemy i propsujemy obronę.
Dzisiaj na nich wbija akcja, nie widze żadnego chwalenia sie
#FakeNews
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.461
A skad wiesz o tym, masz dostep do rady w Nkach? :D

Nie ma dowodu na taką akcję, wiec zakladam ze nie ma, a u Was jest jasna wypowiedź keymila na to wskazująca i gracze, którzy się do tego z dumą przyznają na FO.
Ciekawe tylko ilu takich kretów jest w Aresach, TI,Nkach, DUDU itp Ucierpią na tym gracze, którzy chcieli sobie pograć, a teraz z góry będzie założenie, że to krety.
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.341
Nie ma dowodu na taką akcję, wiec zakladam ze nie ma, a u Was jest jasna wypowiedź keymila na to wskazująca i gracze, którzy się do tego z dumą przyznają na FO.
Ciekawe tylko ilu takich kretów jest w Aresach, TI,Nkach, DUDU itp Ucierpią na tym gracze, którzy chcieli sobie pograć, a teraz z góry będzie założenie, że to krety.

Prosty sposob zeby nie miec takich graczy u siebie to nie rekrutowanie tylko dlatego ze ktos to zrobil. A jezeli ktos jest nowym graczem to ja z dobroci serca jednak polecam swiaty z gielda na start.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.461
Prosty sposob zeby nie miec takich graczy u siebie to nie rekrutowanie tylko dlatego ze ktos to zrobil. A jezeli ktos jest nowym graczem to ja z dobroci serca jednak polecam swiaty z gielda na start.

No znowu jak nie będziesz rekrutować to takie speed Cię zje masą mając 2 razy więcej wiosek, bo im plemie na obrzeżach się rozwiązało i mieli obrzeża po dwóch tygodniach gry.
 
Do góry