Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Ale widzę, że bardziej od Wyg płaczą ludzie z koalicji południowej czyli TI/N

A to ciekawe bardzo.

--

Doczekaliśmy sie czasów ze taka kosa to cos normalnego w tej grze i co drugi pisze że tez by tak zrobił xD. wielkie sPEEDY od poczatku swiate dostaja bany, kasacje kont, namowili @WhySoSerious? x Slums do kosy całym plemieniem, proponują pp za diody u wyg, robia 5 czlonowe plemie 3d a teraz jeszcze odpalają rekrutacje graczy u wroga - i to jest normalne. tak wlasnie speedy zepsuły tą grę i przyzwyczaiły was do takich krzywych zagrywek ze nie wiecie co to kosa xD

Na szczescie WYGI od poczatku swiata nikogo nie skosowały, nikt nie ma nam nic do zarzucenia i sobie jeszcze pogramy nie martwcie sie :)

Ty Miras ale przecież te problemy sami sobie zrobiliście. Pamiętam jak dziś, tu na forum napisałem Ci login nieudacznika, który mnie atakował razem z dwójką innych graczy. Widziałem jak to robili i pisałem Ci tutaj na forum, że rekrutujesz bezmyślnie i będziesz miał problemy.
Zlałeś cieplutkim moczem. Bo liczyły się punkty.
Wiesz, że osoba, którą Ci podawałem rzuciła kontem na pierwszej akcji SPEED i straciła wszystko, zjechana na zero?
Druga sprawa, to Ty wpuszczasz eNki na front. SPEED musi na to reagować, to Ty ich do tego zmuszasz.
 

Migyy

Pikinier
Wynik reakcji
129
cigane w pape dostali nie mogli utrzymac wioske to po przejeciach wyg od razu szly odbitki speedow xD nawet na botach nie mogliscie wiosek utrzymac ruskie trolle.


Ps sPEEDY ma wiem ze nie macie kregoslupa moralnego ale zeby dogadywac sie z ruskimi za kilka wiosek to juz jednak przesada
8 dni zostaliśmy zaatakowani razem z classic, widziałeś różnicę w wioskach i wciąż żyjemy
 
Wynik reakcji
23
wy sami sobie wmawiacie jakas akcje na was xD nie bylo zadnej akcji na was niech wam krety pokazą ze na forum napisane ze jest i bylo mrozenie to kto was mial atakowac poza fejkomatem? xDDDDD wy fejki uznajecie za akcje na was chyba hahahaha
Mirek ale przestan robic z siebie wiekszego idiote niz jestes xd
 

Załączniki

  • Mirek zjeb.png
    Mirek zjeb.png
    51,7 KB · Wyświetlenia: 123

sandzej123

Pikinier
Wynik reakcji
65
Najzabawniejsze jest to, że oni sobie nawet nie zdają sprawy, że blachy od naszych ukochanych speedów nie dostaną tylko staną się pożywką dla topki xDDD Chryste panie, najbardziej bawi mnie to, że ktokolwiek się z nimi podpisywał na soje i pony zdając sobie sprawę, że jak zagrają po swojemu przeciwko wygom to zdobędą pół świata. A jeszcze bardziej bawi to, że jeżeli Wygi się złoży, a nie planujemy tego w najbliższym czasie, to reszta też zostanie wypowiedziana, bo SPEED nie ma honoru xD
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.461
Najzabawniejsze jest to, że oni sobie nawet nie zdają sprawy, że blachy od naszych ukochanych speedów nie dostaną tylko staną się pożywką dla topki xDDD Chryste panie, najbardziej bawi mnie to, że ktokolwiek się z nimi podpisywał na soje i pony zdając sobie sprawę, że jak zagrają po swojemu przeciwko wygom to zdobędą pół świata. A jeszcze bardziej bawi to, że jeżeli Wygi się złoży, a nie planujemy tego w najbliższym czasie, to reszta też zostanie wypowiedziana, bo SPEED nie ma honoru xD

Masakra przeszli do Speedow a niedługo wpierdziel od Nieobliczalnych będzie, którzy już TOP1 na świecie są od 34h przypominam.
 

Lamer

Chłop
Wynik reakcji
24
cigane w pape dostali nie mogli utrzymac wioske to po przejeciach wyg od razu szly odbitki speedow xD nawet na botach nie mogliscie wiosek utrzymac ruskie trolle.


Ps sPEEDY ma wiem ze nie macie kregoslupa moralnego ale zeby dogadywac sie z ruskimi za kilka wiosek to juz jednak przesada
Dlaczego się poniżasz? Czy gdybyśmy grali z botami, atakujące oddziały przegrałyby w obronie?
A dlaczego winni są Rosjanie? Nasze plemię obejmuje Ukraińców, Polaków, Izraelczyków, Niemców, Anglików, nawet jeśli dzwoni tylko jeden Amerykanin.
Nie szukaj winnych, możesz winić tylko siebie.
 
Wynik reakcji
31
Najzabawniejsze jest to, że oni sobie nawet nie zdają sprawy, że blachy od naszych ukochanych speedów nie dostaną tylko staną się pożywką dla topki xDDD Chryste panie, najbardziej bawi mnie to, że ktokolwiek się z nimi podpisywał na soje i pony zdając sobie sprawę, że jak zagrają po swojemu przeciwko wygom to zdobędą pół świata. A jeszcze bardziej bawi to, że jeżeli Wygi się złoży, a nie planujemy tego w najbliższym czasie, to reszta też zostanie wypowiedziana, bo SPEED nie ma honoru xD
Co Ty za farmazony wypisujesz. Znasz w ogóle układ tego świata? Skąd wiesz, kto "blachę" dostanie, a kto nie? Kaszpirowski? Kononowicz?
 

sandzej123

Pikinier
Wynik reakcji
65
Bo nie gram pierwszy raz przeciwko waszemu śmiesznemu plemionkowi, jak wam nie idzie na froncie tak jak powinno to szukacie graczy do rekrutacji xDDD A później rozbióreczka i kolejna środa na karuzeli bociarzy xD
 
Do góry