Dyskusja o sytuacji na świecie 200

pogromcaap

Pikinier
Wynik reakcji
75
czyli przyznajesz ze nie mozecie zlozyc wyg akcjami to musieliscie odpalic rekrutacje "swoich" graczy z poprzednich swiatow tylko pod innymi nickami xD


ODPALACIE REKRUTACJE I PISZESZ MI ZE NIE MACIE JAK Z NAMI WALCZYC TO JEST WLASNIE POZIOM sPEEDOW
gdzie ja takie coś przyznaje? xd
była jedna akcja + nawrotka z kolana, gdzie połowa plemienia bawiła się na zlocie i obie weszły jak w masło. W międzyczasie wasz główny człon oddał kilkadziesiąt wiosek enko, bo ich "wódz" wiedział, że nic nie ugrają sami xd

Żałosny jesteś
Lepiej napisz nam kto jest "pełnoprawnym graczem z WYG", xd
 
Wynik reakcji
404
mgr stx 24k rw
thepixone 74k rw
ccc 4k rw
pawcio 600k rw ale to porzadny grajek wiec zrozumiale

Wszyscy byli w czlonie ktory mial nabite lacznie 12kk RO

Mozecie sie smiac z mirka i macie pelne prawo patrzac na to jak prowadzi plemie ale walenie konia przez speed do wynikow kiedy spory % czlonu bitego gral od poczatku pod nich jest smieszne xD

ps. gdyby na miejscu wyg bylo dudu albo inne ares to by sie zapewne skonczylo tak samo bo sklejka to sklejka (no moze ares by z 1 akcje wiecej wytrzymalo bo swietlisty nie jest zlym kd)
ps2. zanim mi ktos napisze ze przegralem na speed 2 razy a teraz ich wysmiewam to powiem jedno TO JEST KLAMSTWO NIE PRZEGRALEM NA SPEED 2 RAZY , przegralem 4 razy z tego 3 na jednym swiecie xD
Po pierwszej akcji speed w wygi pisałem Markowi że mgr stx zrobił 0 RW i RO i jest do rozbiórki, ale widocznie miał już zapke na grilla więc głupio go było w rozbiórki wrzucić.
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
gdzie ja takie coś przyznaje? xd
była jedna akcja + nawrotka z kolana, gdzie połowa plemienia bawiła się na zlocie i obie weszły jak w masło. W międzyczasie wasz główny człon oddał kilkadziesiąt wiosek enko, bo ich "wódz" wiedział, że nic nie ugrają sami xd

Żałosny jesteś
Lepiej napisz nam kto jest "pełnoprawnym graczem z WYG", xd

jak w masło xDD no to było dobre xD ledwo 50 wiosek na graczy z łapanki mając jednoczesnie graczy którzy juz wtedy wiedzieli ze do speedów dojdą patrzac własnie na to rw

no to z enkami nawet nie zaczynajcie tylko się skasujcie ;)
 
Wynik reakcji
3.001
Ten świat jubileuszowy potwierdza tylko że ta gra upadła i sie kończy.

Prócz 1 wojny na tym swiecie apk vs witam to jakiś totalny cyrk XD.

Na arkadii może poziomem przewyższają to co sie tu dzieję:D
Plus jeden :) Cieszę się że podjąłem decyzję iż jest to mój ostatni świat i nie wracam do tego syfu a już na pewno na polskich serwerach xD
 

Quetzelcoatlus

Pikinier
Wynik reakcji
166
Jeny ludzie nauczcie się, że ta gra to nie honorowy pojedynek w średniowiecznym turnieju xdd

W pierwszym tygodniu świata po forum latał screen ze wstępnego, gdzie Keymil pyta, kto chętny wskoczyć na obrzeża i grać stamtąd - wszyscy kręcili bekę.

Forumowicze gdy okazuje się, że rekrutacja to może być część planu ustalonego i wdrażanego od 2 miesięcy i nawet nie ukrywanego:

1713560931108.png
 
Wynik reakcji
31
Jeny ludzie nauczcie się, że ta gra to nie honorowy pojedynek w średniowiecznym turnieju xdd

W pierwszym tygodniu świata po forum latał screen ze wstępnego, gdzie Keymil pyta, kto chętny wskoczyć na obrzeża i grać stamtąd - wszyscy kręcili bekę.

Forumowicze gdy okazuje się, że rekrutacja to może być część planu ustalonego i wdrażanego od 2 miesięcy i nawet nie ukrywanego:

View attachment 63817
jest mój ziomal, jeden z nielicznych piszących na tym forum logicznie i spójnie :)
 
Wynik reakcji
31
ale to czekaj czekaj. speedy nie moga zlozyc akcjami i krzywymi zagrywkami wyg wiec odpalają rekrutacje kilku kosowników? Nawet zaden z tych psow nie byl z mirkiem na wstępnym . poziom żenady speedów sięgnął dna nawet pobić sie nie chcą mimo tak wielkiej przewagi xDDD
Mirek nie świruj, dziś wasza wielka ofensywa skończyła się minimum -3, a nie wiem czy nie lepiej (dla Was gorzej). Zabawa się zaczyna (gra na tym polega), także trzeba się szykować, i bawić się dalej :) Ot tak, po prostu :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Teraz piszą o syfie XD XD XD

Toż sami ten syf tworzycie.
Była uczciwie rozpoczęta wojna Wygi - SPEED.

Wygi przegrywały, więc postanowiły wpuszczać eNki, które mogą bunkrować wiochy bez limitu.
Co miało zrobić SPEED, czekać aż powstanie cała linia frontu z Wygi-eN?
Była akcja, poszła reakcja.
To wyjątkowo miałkie zagranie @Keymil LoveOrHate ale całkowicie zrozumiałe
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.753
Mirek nie świruj, dziś wasza wielka ofensywa skończyła się minimum -3, a nie wiem czy nie lepiej (dla Was gorzej). Zabawa się zaczyna (gra na tym polega), także trzeba się szykować, i bawić się dalej :) Ot tak, po prostu :)
wy sami sobie wmawiacie jakas akcje na was xD nie bylo zadnej akcji na was niech wam krety pokazą ze na forum napisane ze jest i bylo mrozenie to kto was mial atakowac poza fejkomatem? xDDDDD wy fejki uznajecie za akcje na was chyba hahahaha
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.753
Doczekaliśmy sie czasów ze taka kosa to cos normalnego w tej grze i co drugi pisze że tez by tak zrobił xD. wielkie sPEEDY od poczatku swiate dostaja bany, kasacje kont, namowili @WhySoSerious? x Slums do kosy całym plemieniem, proponują pp za diody u wyg, robia 5 czlonowe plemie 3d a teraz jeszcze odpalają rekrutacje graczy u wroga - i to jest normalne. tak wlasnie speedy zepsuły tą grę i przyzwyczaiły was do takich krzywych zagrywek ze nie wiecie co to kosa xD

Na szczescie WYGI od poczatku swiata nikogo nie skosowały, nikt nie ma nam nic do zarzucenia i sobie jeszcze pogramy nie martwcie sie :)
 
Do góry