Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Preceptor

Pikinier
Wynik reakcji
66
Ty naprawdę jesteś słabszy od pantofelka.... Co ma aktualna sytuacja Witam na świecie ?? Walczą, bardzo dobrze się trzymają... Jakby ci to wytłumaczyć najprostszym sposobem, żebyś mógł zrozumieć... Ekipa z Witam nie potrzebuje takiego śmiesznego rzecznika "prasowego" jakim jest twoja osoba, bo potrafią w grze pokazać, że dają radę w przeciwieństwie do ciebie...

Żebyś dokładnie zrozumiał Witam sobie radzi bardzo dobrze bez twojego oh i ah.
A to że jesteś pośmiewiskiem fo i używasz często ich nazwy do nabijania sobie postów, psuje im opinie ...

A to że na 186 miałeś od nich zaproszenie... Pewnie szukali dzbana z którego mogliby się pośmiać
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Ty naprawdę jesteś słabszy od pantofelka.... Co ma aktualna sytuacja Witam na świecie ?? Walczą, bardzo dobrze się trzymają... Jakby ci to wytłumaczyć najprostszym sposobem, żebyś mógł zrozumieć... Ekipa z Witam nie potrzebuje takiego śmiesznego rzecznika "prasowego" jakim jest twoja osoba, bo potrafią w grze pokazać, że dają radę w przeciwieństwie do ciebie...

Żebyś dokładnie zrozumiał Witam sobie radzi bardzo dobrze bez twojego oh i ah.
A to że jesteś pośmiewiskiem fo i używasz często ich nazwy do nabijania sobie postów, psuje im opinie ...

A to że na 186 miałeś od nich zaproszenie... Pewnie szukali dzbana z którego mogliby się pośmiać

Co? XD XD XD XD

Toż Ty sam siebie wypunktowałeś, obaliłeś wszystkie pytania, które zadawałeś. Co za gość.

Psuje im opinie XD XD
Ok, jakoś z tym przeżyję

--

Ty ale nie napisałem o zapro, żebyś mi tłumaczył, tylko chciałem obalić kolejne Twoje kłamstwo. I zrobiłem to jak zwykle skutecznie
 

Preceptor

Pikinier
Wynik reakcji
66
Co? XD XD XD XD

Toż Ty sam siebie wypunktowałeś, obaliłeś wszystkie pytania, które zadawałeś. Co za gość.

Psuje im opinie XD XD
Ok, jakoś z tym przeżyję

--

Ty ale nie napisałem o zapro, żebyś mi tłumaczył, tylko chciałem obalić kolejne Twoje kłamstwo. I zrobiłem to jak zwykle skutecznie
Skutecznie to ci dzisiaj odbyt wyczyścili....
 

Preceptor

Pikinier
Wynik reakcji
66
Ty dalej nie rozumiesz...
Kto normalny chwali się przed obcymi ludźmi na forum że miał dziś lewatywę i jest "czysto"....
To jest to o czym wcześniej pisałem, ty poza fo nie masz życia, jedyne co cię w życiu cieszy to pisanie tutaj ....
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Ty dalej nie rozumiesz...
Kto normalny chwali się przed obcymi ludźmi na forum że miał dziś lewatywę i jest "czysto"....
To jest to o czym wcześniej pisałem, ty poza fo nie masz życia, jedyne co cię w życiu cieszy to pisanie tutaj ....

XDDDDD

Jutro jeszcze zdam Ci dokładną relację z samego zabiegu.
Czy to szczelina czy przetoka, czy jeszcze coś innego.
Nie będę już taki i powstrzymam się od wrzucania dokumentacji fotograficznej
 

Preceptor

Pikinier
Wynik reakcji
66
XDDDDD

Jutro jeszcze zdam Ci dokładną relację z samego zabiegu.
Czy to szczelina czy przetoka, czy jeszcze coś innego.
Nie będę już taki i powstrzymam się od wrzucania dokumentacji fotograficznej
Mogłeś zrobić zdjęcie jak miałeś ciało obce w odbycie, napewno byś był na długi czas top FO, a na tym ci chyba najbardziej zależy...
 
Do góry