Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Deleted User - 849188349

Guest
O widzę @szynkaa123 wyedytował wpis i zaczyna się tłumaczyć XD XD XD
Piękne
Czuję się jak nauczyciel w szkole i to w dawnych czasach, gdy dawał po łapkach.

Keymila może i potrafisz oszukać, nie znam jego inteligencji, ale ja was znam jak własną kieszeń.
Podstępne bestie
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.206
Znamienne dla historii gierki będzie, jeżeli (w opinii wielu) obecnie najlepsza ekipa na Polskich serwerach, odpadnie z hucznego jubileuszu jako jedna z pierwszych.

Nie żebym dla witamów był jakoś specjalnie życzliwy, ale zrób ktoś fikołka w tym dyplo -____-
spokojnie jak im odbanują "najlepszą" ekipę to może jeszcze powalczą xDD
 

Deleted User - 849188349

Guest
MIREK JUŻ TAK OBSRANY, ŻE WPUSZCZA ENKI NA WIOSKI XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wystarczy mnie słuchać a nie będzie zaskoczenia.
Pisałem, że koalicja południowa szyje wam garnitur a aPK wbije gwóźdź do waszej trumny.

Wszystkie twory mają jeden cel - wyeliminować dwa plemiona, które są półkę wyżej od nich, czyli Witam i SPEED
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Wystarczy mnie słuchać a nie będzie zaskoczenia.
Pisałem, że koalicja południowa szyje wam garnitur a aPK wbije gwóźdź do waszej trumny.

Wszystkie twory mają jeden cel - wyeliminować dwa plemiona, które są półkę wyżej od nich, czyli Witam i SPEED
przestań z ta koalicją południowa bo za chwile znowu bedziesz świecił oczami na forum :)
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.797
No cóż, Mirek widzę wierzy w swoich, bo front ustawia pół kontynentu od frontu. Zobaczymy jak to jutro wyjdzie, patrząc na finezje huntera, zaradność choinki, wiarę w swoich mirka oraz na komendy, obstawiam +50 jutro
 
Do góry