Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.121
Czemu obrażasz śmieciu? Podobno jesteś taki kulturalny?

Ale spoko, już wymyśliłeś bajkę że będzie kolejny zabieg to będziesz mógł się w spokoju skasować i udawać że nie dostałeś od każdego meli na ryj.

Wręcz przeciwnie. To będzie inny zabieg, niż ten jaki miałem 1.5 miesiąca temu. Teraz będzie łatwiej, będę miał czasu więcej. Zapewniam
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Grozisz mi ?


Przecież ty za róg nie wychodzisz ze strachu przed wierzycielami.. xD

A z moją buzia chcesz piatke zbijac
Przecież jak ci bnk groził to żeś się spłakał xD
Trzeba było bronić dzieciaczka bo go spaślak bnk chciał na krawężniku rozsmarować xD
Co, bnk by wrócił to też byś mu rowka chętnie wylizał?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.121
Przecież jak ci bnk groził to żeś się spłakał xD
Trzeba było bronić dzieciaczka bo go spaślak bnk chciał na krawężniku rozsmarować xD
Co, bnk by wrócił to też byś mu rowka chętnie wylizał?

O odwadze nie powinien pisać ktoś, kto chciał publicznie lub prywatnie przekazać odcinek wypłaty a później narobił w pampersa:)
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
O odwadze nie powinien pisać ktoś, kto chciał publicznie lub prywatnie przekazać odcinek wypłaty a później narobił w pampersa:)
Pokazałem Landosiowi, to że ty zrobiłeś w pampersa i uciekłeś przed zakładem to moja wina?
Moja oferta dalej aktualna, wystarczy że ktoś z supportu potwierdzi że wylecisz na zawsze :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.121
Pokazałem Landosiowi, to że ty zrobiłeś w pampersa i uciekłeś przed zakładem to moja wina?
Moja oferta dalej aktualna, wystarczy że ktoś z supportu potwierdzi że wylecisz na zawsze :)

Przestań już tym Landosiem się wiecznie zasłaniać, no do zarzygania XD
Non stop o Landosiu.
Zakochałeś się czy o cholerę chodzi?
Ja Ci napisałem, że mi masz przysłać a nie chłopu, który jest obiektem Twoich romantycznych westchnień.
Mi
Rozumiesz?
A teraz zmień pampersa
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Przestań już tym Landosiem się wiecznie zasłaniać, no do zarzygania XD
Non stop o Landosiu.
Zakochałeś się czy o cholerę chodzi?
Ja Ci napisałem, że mi masz przysłać a nie chłopu, który jest obiektem Twoich romantycznych westchnień.
Mi
Rozumiesz?
A teraz zmień pampersa
Dostaniesz, jak przyjmiesz warunki i support potwierdzi zakład, czego zakało nie rozumiesz?
 
Do góry