Dyskusja o sytuacji na świecie 200

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.245
bo czemu mialbym tego nie robic? czemu mialbym im nie odpisywac? xD
To ze im odpisuje oznacza ze sie tym przejmuje albo biore to na powaznie?

Skad sie wzial na 182? Vizygot do mnie napisal czy nie chce wbic na coopa xDDDD
Widzisz tym strzelcem nie masz zielonego pojecia co sie dzialo a pozniej pierdolisz glupoty :p

Masz takie samo info jak skilla w grze czytaj gowno xd

NO SZARAK POPROSIŁ CIĘ O COPPA, TO NORMALNIE BRZMI JAKKBY CALA RADA PEDALSÓW WOŁALA CYMBAŁA ŻEBY Z NAMI POGRAŁ
tyle się znałeś że CIę z key wyjebali, do Pedalsów cie szarak przyjal a i tak gowno pograles bo jedyne co robiles to spam o deff pod burzaki

pozniej w ekipie wawrzyna sie wymadrzales czego to nie zrobisz a na koniec chlip chlip problemy rodzinne i musiales skonczyc

przyjal Cie ktos do rodziny witam, wygraliscie s186 to sie ciesz , nie wiem coi tam zrobiles, jesli cos ugrales to fajnie, cieszę się , ale nie pajacuj na temat poprzednich swiatow jak s182, bo znaczyles tam gowno od poczatku do konca
tyle w temacie
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.472
a skad wiesz ze Ci darmiarze w nas uderza? ja wiem ze apk tylko na to czeka bo sa tak chujowi ze sami nic nie ugraja ale no coz xDDD jesli my jakims cudem padniemy to nie wroze wam przyszlosci pozniej :p No ale patrzac po wysrywach jakie tutaj piszecie zakladam ze nie macie zadnego pojecia o dyplo na swiecie i nie wiecie co sie dzieje ;)
Wszystko się zgadza, w tym wstrętnym APK nikt nie chce grać. Witam fajne plemię to nie mają takiego problemu ^^

1711709718413.png
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
NO SZARAK POPROSIŁ CIĘ O COPPA, TO NORMALNIE BRZMI JAKKBY CALA RADA PEDALSÓW WOŁALA CYMBAŁA ŻEBY Z NAMI POGRAŁ
tyle się znałeś że CIę z key wyjebali, do Pedalsów cie szarak przyjal a i tak gowno pograles bo jedyne co robiles to spam o deff pod burzaki

pozniej w ekipie wawrzyna sie wymadrzales czego to nie zrobisz a na koniec chlip chlip problemy rodzinne i musiales skonczyc

przyjal Cie ktos do rodziny witam, wygraliscie s186 to sie ciesz , nie wiem coi tam zrobiles, jesli cos ugrales to fajnie, cieszę się , ale nie pajacuj na temat poprzednich swiatow jak s182, bo znaczyles tam gowno od poczatku do konca
tyle w temacie
hahahahah ani razu smietniku nie zassalem deffa w pedalsach i ani razu i to nie poprosilem wiec nie pierdol xD
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
ok, skoro tak mowisz to znaczy że ja sobie z resztą ziomkow wymyslilismy twój spam na czacie

idź graj tam gdzie cie chcą i nie pajacuj na temat serwerów i gildii gdzie znaczyłeś approx 0

ja wiedzialem od zawsze ze jestes jebnniety ale nie sadzilem ze az tak spierdolony XDD

nie dziwie sie ze kazdy z P z kim bym nie rozmawial pisze ze jestes idiota xDDD
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.245
ja wiedzialem od zawsze ze jestes jebnniety ale nie sadzilem ze az tak spierdolony XDD

nie dziwie sie ze kazdy z P z kim bym nie rozmawial pisze ze jestes idiota xDDD

jak to możliwe w takim razie ze ja z ludźmi tworzyłem P i mam kontakt do dziś, a jak o Tobie słyszą to się dziwią skąd takki cymbał się u nas wziął

ostatni post do Ciebie, szkoda odpisywać
zobaczymy gdzie będziesz za miesiąc dwa na jubileuoszowym
 
Do góry