Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kadłubek

Miecznik
Wynik reakcji
485
Mi to wszystko jedno czy stracę wioski dzisiaj czy jutro, skoro mnie nie docenili to pokaże że popełnili błąd i wpuszczę tutaj sobie SPEED
Ok, ale weź się tak nie denerwuj
Mimo tych emocji dasz radę zmieścić wypowiedzi w jednym poście, wierzę w ciebie. Nie musisz dodawać posta pod postem
Spokojnie Sarto oddychaj
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.931
Jestem obok to napisałeś do mnie wiadomosc o jakas pomoc deffem lub offem? No właśnie nie XD

Ja nie mam podglądu i nie widzę co się dzieje na twoim koncie.
 

Tamtal

Łucznik
Wynik reakcji
396
Mi to wszystko jedno czy stracę wioski dzisiaj czy jutro, skoro mnie nie docenili to pokaże że popełnili błąd i wpuszczę tutaj sobie SPEED
Jeśli by Cię nie doceniali… to pokazaniem, ze się mylili było by utrzymanie się i zaoranie na froncie, a Ty próbujesz zrobić na złość i tylko pokazujesz ze nikt się nie mylił co do Ciebie i jesteś chłopem bez charakteru i kosownikiem który jedyne na co zasługuje to rozbiórka XD
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.225
Ok, ale weź się tak nie denerwuj
Mimo tych emocji dasz radę zmieścić wypowiedzi w jednym poście, wierzę w ciebie. Nie musisz dodawać posta pod postem
Spokojnie Sarto oddychaj

xD
Dodałem 2 posty a chłop piszę że się denerwuje, nic z tych rzeczy zostałem wkońcu mianowany na kosiarza.
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.225
Jeśli by Cię nie doceniani to pokazaniem ze by się mylili było by utrzymanie się i zaoranie na froncie a Ty próbujesz zrobić na złość i tylko pokazujesz ze nikt się nie mylił co do Ciebie i jesteś chłopem bez charakteru i kosownikiem który jedyne na co zasługuje to rozbiórka XD
Ok
 
Do góry