Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.704
Gra się tam skończyła wraz z kosą od BeZ. eNki nuppki poco bez i jeszcze Plose z którym biło się WO miały taką masę że nawet jakby małpy tam wsadzić do wysyłania ataków daliby radę. A do tego momentu eNki odgrywały marginalną rolę w tej koalicji
 
Wynik reakcji
763
Zawsze ktoś musi przegrać. Nie idzie nam zle jak narazie. Zobaczymy za pare tygodni.
Ja powiedziałbym że nam nie idzie źle bo jako ci gorsi odbilismy sporą akcję konkretnej ekipy która jest wymieniana jako faworyt do wygrania świata. Natomiast NS w żadnej analizie czy nawet jednym poście nie zostało docenione, jedynie śmieszki że się sprzedaliśmy za 25 blach na które keymil nas wydyma w przyszłości :D
Widzę zaczynasz kreować swoje plemię na "słabsze" od zbieraniny, mega ciekawe. Pewnie jak uda wam się przełamać front któryś to będziecie kreować się na gigachadow którzy rozjechali łapanke :D :D
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
10.132
Szacunek KLASYK i ARES za charytatywną grę jako sojusznik sojusznika SPEED.

Sojusznicy już i tak robią za minimalną krajową, (25 zł / dziennie), żeby utyty szef żył jak król.

Beka z N! i TI co myślą, że ciężka praca popłaca. Tylko niewolnictwo! Wracam nadzorować zbieranie bawełny w ogródku, elo.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
5.098
Ja powiedziałbym że nam nie idzie źle bo jako ci gorsi odbilismy sporą akcję konkretnej ekipy która jest wymieniana jako faworyt do wygrania świata. Natomiast NS w żadnej analizie czy nawet jednym poście nie zostało docenione, jedynie śmieszki że się sprzedaliśmy za 25 blach na które keymil nas wydyma w przyszłości :D
Widzę zaczynasz kreować swoje plemię na "słabsze" od zbieraniny, mega ciekawe. Pewnie jak uda wam się przełamać front któryś to będziecie kreować się na gigachadow którzy rozjechali łapanke :D :D
Nie wymieniałbym eNek jako faworyta przy tych ekipach, które są na tym świecie, ale jest to dobra ekipa, która może namieszać. Cokolwiek będzie to i tak ekipa, która wygra zawsze znajdzie się ktoś kto będzie sie spuszczał i nic z tym nie zrobimy. Nawet jeżeli nie będzie nad czym XD
 

Mental Boom

Miecznik
Wynik reakcji
99
Szacunek KLASYK i ARES za charytatywną grę jako sojusznik sojusznika SPEED.

Sojusznicy już i tak robią za minimalną krajową, (25 zł / dziennie), żeby utyty szef żył jak król.

Beka z N! i TI co myślą, że ciężka praca popłaca. Tylko niewolnictwo! Wracam nadzorować zbieranie bawełny w ogródku, elo.
to chyba tylko ares :O
My to musimy jeszcze dopłacać w tej robocie :(
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.397
@Blejkoo oszuście i pajacu.
Musimy podpisać aneks do umowy. Byłem przez tydzień ciężko chory, nie mogłem działać na rzecz doprowadzenia do konfliktu aPK-SPEED.
Niestety tej wypadkowej nie byłem w stanie przewidzieć
Blejko oczywiście nie mógł przystąpić do zakładu uczciwie i musiał mojemu przyjacielowi @Bl-ack sno-w wysłac wąglika w kopercie....
 
Do góry