Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Ebolak

Zwiadowca
Wynik reakcji
599
Wstałem rano z taką refleksja, że nie chce być hipokrytą.
Nie ma sensu wyzywać @cyaaaa2 od bociarza, mając w plemieniu bociarzy.
Tak więc kilka godzin temu kliknąłem kasację na wszystkich światach, pewnie ktoś się teraz wkurwi, ale mam to gdzieś.
Co ciekawe dostałem też bota, ale to nie dla mnie, więc musicie bawić się teraz w to kto ma lepszy internet i kto lepiej dogra ataka na bocie.

Bot dla zainteresowanych.
@kmic mam nadzieję, że zrobisz z tym porządek.

Tutaj się go dodaję


I jak słyszałem jest o wiele więcej opcji do tej "małpki" xd także no, bawcie się bociarze.

Kończę z tym syfem, nara wszyscy uczciwi gracze.


@Sh1roo czy tam @sh1ro.
Pozdro wariacie
Instrukcja była niejasna. Penis utknął w wentylatorze xd
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.449
co Ty mowisz xDDD

Witam mialo slaba sytuacje wiec sie podpisalo z kim sie podpisalo. gdybysmy mieli obrzeza to by was dawno nie bylo z tym apk
Apk i Ares kiedy podpisali się na Witam: heheh jebane cioty trzeba było mieć mniejsze ego
Apk i Ares kiedy Ti sojusz z Witam: hehhe jebane cioty robią loda brice haha

Chłopaki nie zmieniajcie się <3
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.148
Gadu gadu a tu APK dziś +22, ciekawe na ilu zatrzymałby się licznik gdyby nie deff TI
Czyli w sumie podobnie do poprzednich akcji, tylko na gorszym stosunku RO/RA bo bunkry urosły, ale też większy potencjał ofensywny to jest czym je rozbijać. Jeszcze ze dwa lata i w końcu dokopiecie się do wiosek TI żeby srpawdzić czy umieją coś bronić czy tylko zasłaniać się innymi i defa podsyłać jak Bellumy na 170 (już +25 btw)
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.773
Czyli w sumie podobnie do poprzednich akcji, tylko na gorszym stosunku RO/RA bo bunkry urosły, ale też większy potencjał ofensywny to jest czym je rozbijać. Jeszcze ze dwa lata i w końcu dokopiecie się do wiosek TI żeby srpawdzić czy umieją coś bronić czy tylko zasłaniać się innymi i defa podsyłać jak Bellumy na 170 (już +25 btw)
Przyznam, że jestem zdziwiony XD +25 przy pierwszej akcji, gdzie TI nikt od początku świata nie bił i pełne zagrody pewnie do Witaczów szły, to całkiem Dobry wynik
Nie żeby te 25 wiosek robiło różnicę w potencjałach, bo to bardziej psychologia tu działa, ale jestem ciekawy jak tam morale w witam, niby ostatnio wzrosły, ale chyba tendencja spadkowa się utrzyma xd a jeszcze ciekawiej co u TI, może się zaczną zastanawiać czy to na pewno dobry ruch był, dać deffa zamiast samemu tam wlecieć i zgarnąć teren, skoro witam pomimo takich ilości deffa traci wioski w niemałej liczbie :p
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.148
Przyznam, że jestem zdziwiony XD +25 przy pierwszej akcji, gdzie TI nikt od początku świata nie bił i pełne zagrody pewnie do Witaczów szły, to całkiem Dobry wynik
Nie żeby te 25 wiosek robiło różnicę w potencjałach, bo to bardziej psychologia tu działa, ale jestem ciekawy jak tam morale w witam, niby ostatnio wzrosły, ale chyba tendencja spadkowa się utrzyma xd a jeszcze ciekawiej co u TI, może się zaczną zastanawiać czy to na pewno dobry ruch był, dać deffa zamiast samemu tam wlecieć i zgarnąć teren, skoro witam pomimo takich ilości deffa traci wioski w niemałej liczbie :p
No jak pisałem wcześniej, w APK stabilnie, akcja i +25, oczywiście def z TI przyszedł w ostantiej chwili i pewnie byłoby totalne załamanie frontu gdyby nie on, ale dobrze wiedzieć że nie zatrzymali upadku wITAM tylko go spowolnili.
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
874
No jak pisałem wcześniej, w APK stabilnie, akcja i +25, oczywiście def z TI przyszedł w ostantiej chwili i pewnie byłoby totalne załamanie frontu gdyby nie on, ale dobrze wiedzieć że nie zatrzymali upadku wITAM tylko go spowolnili.

Wy w tym aPK to zdrowo walnięci jesteście xD Nie pokonaliście wielkiego WITAM bez deffa, a myślicie że z deffem coś zrobicie ? :D

Możecie jedynie po jajkach posmyrać tak jak to dzisiaj robicie :D
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.667
+25? NIEOBLICZALNI bez akcji tyle z KLASYKIEM robią XD

Brawo, w ciągu ostatnich 48 godzin jesteście +17 na południu, tej siły już nikt nie zatrzyma

Strona: 1:
Plemiona: !N!, !NO!, !O!
Strona: 2:
Plemiona: NS, aNS, Love, Hate, KLASYK, KL2SYK

Timeframe: Ostatnie 48 godzin

Przejęcia :

Strona 1:
97
Strona 2: 80
Różnica: 17

chart
 
Do góry