Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
1.988
Oczywiście, jako jedyni na kontynencie 74 i 75 trzeba dodać, bo cała reszta typu speed/klasyk czy nawet lovki, też go złamali więc o czym mu tu rozmawiamy, chyba tylko APK jest na tym świecie nieskazitelnie czyste pod tym względem

wypowiedzenie pona przestał obowiązywać kiedy zaczęliście w nas napierdzielać a i tak nie atakowaliśmy was do momentu wbijania w nas diód
 
Wynik reakcji
374
Też uważam że akcja świetna, widziałem to zaangażowanie w atakach. Ten błysk w oku i przemyślaną taktykę.

Dodatkowo nie można omieszkać by pochwalić innowacyjnego pomysłu na wysyłanie wojsk bez maszyn naprawdę zaskakują nas takie zagrania, domyślam się, że macie o wiele wiecej asów w rękawie
Ale jak wy daliście dupy na akcji to jakoś Ciebie na forum nie widziałem ;) teraz wielki kozak ;) defa też nieźle zassales z tego co widziałem po raportach ;)
 

Zgredeczek

Miecznik
Wynik reakcji
626
16e76ed2240d52daa59c99b7a8a81bef.png
dalej aktualne xd
 

filcok

Miecznik
Wynik reakcji
108
Oczywiście, jako jedyni na kontynencie 74 i 75 trzeba dodać, bo cała reszta typu speed/klasyk czy nawet lovki, też go złamali więc o czym mu tu rozmawiamy, chyba tylko APK jest na tym świecie nieskazitelnie czyste pod tym względem
widzisz bo w tej głupiej gierce są jeszcze ludzie którzy maja honor i dupy słowem nie wycierają :)
osobiście bym wolał przegrać a nie lecieć po trupach do celu ale to chyba polacy mają w kościach :) skurwysyństwo zawistność i chytrość :) jebąć polska mentalność ha tfuu
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.749
OrelQ osobiście wysyłąłem zgłoszenie do suppka żeby bana wyrwał więc wiem xD ale tu się kłócicie jakim złem wcielonym jest SPEED a patrząc obiektywnie jako ktoś kto dał konto do rozbiórki i SPEEDów nie trawi stwierdzam że już macie więcej za uszami od nich w kategorii "nieuczciwych zagrań", tłumaczycie się wioskami z bota a sami macie na koncie bany za boty i darmy pewnie też, kosę w ARES i krzywe potraktowanie Kumpli (TO TYLKO PON), wywalanie wojsk z zastów, rekru na frontach i podbijanie kretów w trakcie wypowiedzenia, budowanie wsi na mulciakach (o przepraszam, KUZYNACH, TI to nawet se ich zebrało w jedno plemię żeby każdy widział xD), w zasadzie cała lista poza chamksim włamem na konto przez passy i rozwiązywaniem plemion w dzień akcji, choć nie ma wątpliwości, gdybyście dostali taką opcję to byście z niej skorzystali. Zwykła hipokryzja ze strony koalicji obsranych kalesonów że wyzywacie SPEED od takich i owakich a jesteście w zasadzie gorsi (w każdym tego słowa znaczeniu).
Co jak co ale SPEED umów zawartych dotymało w 100% zdaje się na tym świecie jak do tej pory a jak widać w nieczystych zagrywkach też są od was lepsi i to was boli, że przegracie ten świat jak APK nie skosuje SPEED (co byłoby samobójem ze strony APK) i mimo grania "brudno" jak SPEEDy i zachowawczo w dyplo jak APK i tak nie macie większych szans.

Chlop sojusznikow do suppka zglasza, Heymil wiesz co z tym zrobic
 
Do góry