Dyskusja o sytuacji na świecie 200

sh1ro.

Miecznik
Wynik reakcji
201
Trzeba przyznać taktyczny geniusz keymila na tym świecie xd (chyba że hunterek)
Podpisał jakieś warzywa które spowolnią Nki jedząc w tym samym czasie free wioski od wyg.
Jak love, klasyk i inni zaczną padać to sami zaczną im oddawać wioski na przeskoki bo będą posrani xD
Nic się z tych plemionek nie ustanie i z tych 25 blaszek stracą może 10 xD
Gz dla wodzów tych plemion <rotfl>
Jakbyśmy stanęli po drugiej stronie barykady narracja byłaby ta sama xD
Skończcie wylewać żale :p
 

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.423
Zaskakujesz mnie tym jak mocno jestes odklejony xD

Po tym swiecie chyba wiecej nikt z Toba nie zagra, bo na wodza sie nie nadajesz totalnie.

To Twoja wina, ze wiedzac o ludziach keymila ich nie rozebrales, tylko dales im jeszcze sie najesc wiosek i wtedy przeskoczyli do speet, gdy byl dogodny moment.
Miales od groma czasu by wrzucac ludzi do silowek, to wolales grilla odpalic.


View attachment 64471

Nie liczac wyrzuconych, ciesz sie ze akcje ida na jeszcze inne plemionka na obrzezach.
W sumie tak czy siak wy jestescie bezuzyteczni xD mam wrazenie, ze wy od poczatku przyszliscie tutaj darmy klepac dla speed, bo 0 oporu z wami jest.

Podejrzewam, ze gdyby polecial full potencjal na wygi np na 1k karet to 900 wiosek by wpadlo, a w pozostalych 100 po prostu karety by popa nie zbily.

Jak Ty chciales stawiac jakis opor, jak jeszcze przed wojna i rekrutacja juz oddawales wsie na przeskok dla Nek i to z waszego glownego czlonu, ktory jest niby najbardziej aktywny.
O czym to swiadczy?
ale odklejka japierdole

Serio idziesz na FO chwalić się że nasraliście kretów i multikont do plemion wroga żeby sobie z nimi poradzić łatwiej? Co nie potraficie normalnie zagrać? Przysięgam rok temu nawet jeszcze nikt nie chodził się takimi rzeczami chwalić a siedział cicho bo wiedział jakim śmietnikiem jest.
Ale nigdy nie grałem na świecie ze sPetami, do czego wrócę bo jak tak ma wyglądać ich "gra" to niech sobie sami wbijają na świat xD Hatfu
 
Wynik reakcji
576
Ogólnie że Mirek sam sobie narobił do piaskownicy to wszyscy wiedzą, ale dlaczego Wy ciśnięcie po Mirku, a nie po tych chorągiewkach co się ukrywały u niego w plemieniu. Takie zachowania trzeba piętnować, a nie się nim chwalić. Podobnie jak graczy ban którzy przeszli do enek, jak kumpla czy ob. Którzy przeszli do ti. Plemię - w tym wypadku speed tylko korzysta. Plemię Mirka - traci, bo nie upilnował tego. A o tych dwulicowych co przeskakują gdzie zawieje jakoś cisza...
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.935
ale odklejka japierdole

Serio idziesz na FO chwalić się że nasraliście kretów i multikont do plemion wroga żeby sobie z nimi poradzić łatwiej? Co nie potraficie normalnie zagrać? Przysięgam rok temu nawet jeszcze nikt nie chodził się takimi rzeczami chwalić a siedział cicho bo wiedział jakim śmietnikiem jest.
Ale nigdy nie grałem na świecie ze sPetami, do czego wrócę bo jak tak ma wyglądać ich "gra" to niech sobie sami wbijają na świat xD Hatfu
Chlopie, ale czyja to wina ze on ich nie rozebral? Skoro o nich wiedzial?

Ja tego nie pochwalam, tylko pokazuje jakim miras jest marnym wodzem.
Mnie wrecz zirytowala ta rekrutacja, mysle ze nie tylko mnie ale no co zrobic.
Keymil taki mial plan, wyslal ich z misja, mirek ich darmami obsypal i grillowanie trwa w najlepsze
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.260
ale odklejka japierdole

Serio idziesz na FO chwalić się że nasraliście kretów i multikont do plemion wroga żeby sobie z nimi poradzić łatwiej? Co nie potraficie normalnie zagrać? Przysięgam rok temu nawet jeszcze nikt nie chodził się takimi rzeczami chwalić a siedział cicho bo wiedział jakim śmietnikiem jest.
Ale nigdy nie grałem na świecie ze sPetami, do czego wrócę bo jak tak ma wyglądać ich "gra" to niech sobie sami wbijają na świat xD Hatfu
To późno się obudziłeś, oni tak od zawsze xD
 

pogromcaap

Miecznik
Wynik reakcji
215
Najzabawniejsze w tym wszystkim jest, to że Mirek zaczął oddawać wioski enkom jeszcze przed rozpoczęciem działań wojennych jak potencjał był równy. Pierwsze straty tłumaczył tym, że nie są to "prawdziwe WYGI"... A enki lądują wspomóc właśnie na terenie głównego członu wyg..

Jak to świadczy o trzonie tego plemienia?

Dodajmy do tego:
- brak próby rozebrania kretów ( o których twierdzi, że wiedział), j
-jako potwierdzenie danie 1 fejka/burzaka zamiast celów na kilka offów chociaż..
- źle ustawiony front od początku
- problem z przebiciem się przez małe plemie Cigane, gdzie nikt spoza nikt nie mógł ich nawet wspomóc deffem.. przy tej ilości wiosek spokojnie mogli jednym członem uzbierać off+gruby/dwa grube na każdą wieś..

Przychodzi się i chwali, że SPEEDy wolno przejmują jego mapy.. Nawet jak zaniżasz statystyki, to bilans jest tragiczny dla wyg ( nie liczę rekrutacji do tego)

I tak jak kanar pisał, sporo offów i grubych lata aktualnie na obrzeżach. SPEED atakuje tylko częścią swojego potencjału offowo/karetowego na wygi
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
622
Czyli Speed musi podpisać się z 3 plemionami, wyciągnąć 15 osób i posiadać 6 kretów by przełamać jedno plemię?
Nowe, nie znałem

Goście zrekrutowali połowę wyg i dalej siedzi tam 15 osób i udostępnia komendy. Myślałem że 178 to najbardziej gówniany świat jaki kiedykolwiek widziałem, ale widzę że wszytskie blaszki Speed są jeszcze mniej warte. Współczuję tym co zmarnowali czas na te gówno światy
 
Do góry