Dyskusja o sytuacji na świecie 200

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.430
Przy przewadze wroga 6:1 (4x Poco, Nupki i Marzyciele vs 1 człon TPK) płacze wITAM o to że "ich bylo więcej" wyglądają żałośnie. Tak, nie przepchnęliśmy was, nie zdążyliśmy, obrzeża wygrały. Ale uczymy się na błędach, bambiki z obrzeży > prosy w centrum.
1. W momencie przejęcia poco przez nuppki poco miało 3 człony z czego jeden stał się tak naprawdę rozbiórkowym w szybkim czasie.
2. Rozumiem broniliście tylko swoim defem? Bo jak został cofnięty def z bez i został tylko ten z WO to tpk zleciało na jedną lub dwie akcje.

Prawda jest taka, że APK broni lepiej niż witam, ale gorzej atakuje. Więc nie jest to jakaś spektakularna potyczka ząb za ząb, a bardziej próba skumania się ślepego z głuchym. Ani nie pogadają ani nie pomigają. Na świecie gdzie każdy gracz powinien mieć już do dyspozycji co najmniej po 2 karety na akcje mówimy o 10-20 przejęciach na 16kk RO po jednej i po drugiej stronie gdzie połowa offów co akcje wraca.
 

Kadłubek

Miecznik
Wynik reakcji
369
Nie, to moja pierwsza przygoda, na specjalu grałem w "klasa" kiedyś.

Dołączyłem do lasu, o myślę że godnie go reprezentuje do tej pory , niby wojna z Węgrami była, dużo było trzeba poświęcić ale ich niema, a komentarz plemion które zaczynały od członu darm... to ja widzę frontowcow ti xddddddddddddd

No kurwa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Dobrze reprezentujesz las? Proszę cię <rotfl>
Przecież ty w tych kumplach siedzisz, bo cię nigdzie nie wzięli. Powiedz no.. do którego plemienia stycznego nie pisałeś o rekru? Do tego TI bez frontowców to chyba jako pierwszych <rotfl><rotfl>
Reprezentant za 5gr xD
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
934
Przy przewadze wroga 6:1 (4x Poco, Nupki i Marzyciele vs 1 człon TPK) płacze wITAM o to że "ich bylo więcej" wyglądają żałośnie. Tak, nie przepchnęliśmy was, nie zdążyliśmy, obrzeża wygrały. Ale uczymy się na błędach, bambiki z obrzeży > prosy w centrum.
aha aha, fajnie pierdolisz głupoty
w pewnym momencie byliśmy waszym jedynym wrogiem nie licząc Marzycieli (którzy gówno tam grali), a mimo to nie byliście w stanie przepchnąć tej zbieraniny xd
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
1. W momencie przejęcia poco przez nuppki poco miało 3 człony z czego jeden stał się tak naprawdę rozbiórkowym w szybkim czasie.
2. Rozumiem broniliście tylko swoim defem? Bo jak został cofnięty def z bez i został tylko ten z WO to tpk zleciało na jedną lub dwie akcje.

Prawda jest taka, że APK broni lepiej niż witam, ale gorzej atakuje. Więc nie jest to jakaś spektakularna potyczka ząb za ząb, a bardziej próba skumania się ślepego z głuchym. Ani nie pogadają ani nie pomigają. Na świecie gdzie każdy gracz powinien mieć już do dyspozycji co najmniej po 2 karety na akcje mówimy o 10-20 przejęciach na 16kk RO po jednej i po drugiej stronie gdzie połowa offów co akcje wraca.

Po czym stwierdzasz ze lepiej broni? :D

Po tych akcjach ktore lecialy ostatnio?
Pamietaj ze ciezej broni sie akcje majac 5k wsi straty(teraz pewnie wiecej).

24 wioski przejete na akcji to slaby wynik.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.429
Po czym stwierdzasz ze lepiej broni? :D

Po tych akcjach ktore lecialy ostatnio?
Pamietaj ze ciezej broni sie akcje majac 5k wsi straty(teraz pewnie wiecej).

24 wioski przejete na akcji to slaby wynik.
Po tym że waszą drugą odbiliśmy koncertowo, a nasze tragiczne (niedograne z wysyłkami nie na ten dzień regularnie) na was działają :/
Choriel a Ty bronisz na zastach, czy to najłatwiej dissować na forum jak się nie gra?
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.430
Po czym stwierdzasz ze lepiej broni? :D

Po tych akcjach ktore lecialy ostatnio?
Pamietaj ze ciezej broni sie akcje majac 5k wsi straty(teraz pewnie wiecej).

24 wioski przejete na akcji to slaby wynik.
Mówię o całokształcie. Dobry KO rozklepałby Was koncertowo w takim czasie jaki miało APK - stąd wniosek, że słabo atakują, niestety wielu decyzji nie rozumiem do teraz więc się bawię w Szwajcarię i klepię się z szarymi od 9 dni, jak chcą to ślę offa i wyjebane jaja na to co się dzieje na tym świecie bo Arkadia nawet wydaje się aktualnie ciekawsza niż gra tutaj, niestety taki sposób gry wystarcza na ten świat - żenujące ale prawdziwe.

Co do obrony, APK przygotowało ją dobrze, sprawdzony rejon, sprawdzone wioski, niezassane pod fejki, brak overdefa w wioskach jak to robiło ares podczas pierwszej akcji. Wiem bo sam podczas Waszej ostatniej akcji na APK ogarniałem defa w muchach i dziwiłem się, że chcą zadefować tylko 1 gracza, gdzie byliśmy na tamtym etapie studnią bez dna. 3 wioski wrzucone w stałki, reszta mobil wszystko z ryckami czekało na wysyłkę. Z resztą widzieliście na rapkach po 15-20 rycków w wioskach defowanych przez nas więc zminimalizowałem straty i daliśmy po 4z/wioskę gdzie wchodziło po 5-6 ataków przypominających offa, stąd między innymi takie drastyczne RA/RO wtedy bo sami mieliśmy 1/3,31 jak liczyłem sobie skryptem z rapków.

Chcesz - skończy się wojna obojętnie jakim wynikiem, możemy usiąść na disca i Ci powiem o wszystkich błędach po jednej i po drugiej stronie jakie zauważyłem w tej bezsensownej wojnie - dlaczego bezsensownej? Bo jakby apk i witam zagrały razem to nie byłoby na etapie dwumiesięcznego świata podziału na 2 obozy po 1200 grajków i ostatni większy świat byłby na pewno ciekawszy.
 
Wynik reakcji
90
Dobrze reprezentujesz las? Proszę cię <rotfl>
Przecież ty w tych kumplach siedzisz, bo cię nigdzie nie wzięli. Powiedz no.. do którego plemienia stycznego nie pisałeś o rekru? Do tego TI bez frontowców to chyba jako pierwszych <rotfl><rotfl>
Reprezentant za 5gr xD
Screenshot_20240429_061732_Tribal wars.jpg

Z całym kurwa szacunkiem Witam, pierwsze nagadywaliscie Hell do wojny z TI, później Kumpli a teraz wjezdzacie z kosa o 8 rano, dawno nie gralem z tak fałszywym frajerstwem.

A tfffffu!
 
Do góry