Dyskusja o sytuacji na świecie 200

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.470
Blokada na tych ustawieniach nie będzie miała znaczenia i nikt nie powinien płakać.
Jest może dużo ludzi bez życia ale no 100 slotów to jest mega dużo w tym przypadku patrząc na tempo świata i fakt dalekich zasięgów szlachcica pozwala twierdzić że gracze z rekrutacji moga stracić kilka set wiosek przy grubych lecących 3 dni :)
Oczywiście takie coś moze wykonać tylko Speed oraz TI ale póki co lekko idą im fronty więc nie muszą kombinować z warzywniakami konkurencji na daleki dystans bo warzywniak moze brac wioseczki i im rozbudowywać.

No ale jedno jest pewne miło sie patrzy jak masówki majace więcej wiosek niż konkurencja zaczynają tracić kilka set wiosek na akcje i troche mniej miedzy akcjami :)
 
Wynik reakcji
87
Coś musiałeś odjebac że nikt cię nie chce. Takie moje przypuszczenia
Zrób tak jak ja, jak nie drzwiami to przez okno :)
Kto ja? KODEKS RYCERSKI SARIN ZAWSZE W SERCU, i dupa piecze że honorowo bez szpiegow, komend, deptam tych.. aaa ^^ szkoda gadać, twoje zdrówko Sokrates, daj jakieś memy z Węgrami, pośmiejemy się z somsiadow xdd bo już wszyscy o nich zapomnieli :( a 1:1 to by ten świat wygrali :) bez polityki.
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.163
Kto ja? KODEKS RYCERSKI SARIN ZAWSZE W SERCU, i dupa piecze że honorowo bez szpiegow, komend, deptam tych.. aaa ^^ szkoda gadać, twoje zdrówko Sokrates, daj jakieś memy z Węgrami, pośmiejemy się z somsiadow xdd bo już wszyscy o nich zapomnieli :( a 1:1 to by ten świat wygrali :) bez polityki.

Twoje zdrowie również oraz powodzenia w grze na tym świecie
A no i masz mema którego chciałeś :D
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.163
Co do rekru to nie wiem, może jakiś podział jest między plemionami i znajdujesz się w miejscu w jakim się znajdujesz
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.163
@Wilk z Północy.
Niestety Wilk mnie wyrzucił z waszego plemienia pograłbym wtedy z wami a szkoda jego błąd w sumie bo stracił kilku aktywnych grajkow zarazem lecz nie wiem czy by cos się zmieniło z Węgrami bo wiadomo że jedna osoba nie zrobi sporej różnicy.
 
Do góry