Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.774
Wy serio myślicie ze te koalicje są już ostateczne ?

Właśnie też mi się coś nie chce wierzyć, że tak się to skończy:

SPEED™ za kilka tygodni dobije przełamane już WYGI, zyskując przewagę 75% vs. 25% we wschodniej wojnie vs. N!.

(Nikt jeszcze w historii plemion takiej wojny nie wygrał, a tym bardziej vs. plemię klasy SPEED).

• W tym czasie zachód będzie stał równo, ewentualnie na korzyść WITAM/TI ale w bardzo wolnym tempie ze względu na masę czynników.

(Jeżeli się nic nie zmieni to SPEED™ zaleje po prostu masą WITAM/TI, a w końcowej wojnie vs. APK/ARES przejadą się po nich - i to w najlepszym dla nich wypadku (Gdzie SPEED odda APK 20% świata by dorównać do 50% vs. 50%)

Chyba nikt nie myśli, że SPEED odda 50% blach dla APK/ARES, a zamiast tego weźmie po prostu całość w finale. Zostaliby wtedy z 37-ma blachami po odliczeniu 25% dla LOVE/NS.

Z kolei scenariusz Blacka z wojną APK vs. SPEED to też abstrakcja.

Mastermind Keymila, który porobił świat dyplomacją, mimo najmocniejszego składu.

Gdyby nie te wcześniejsze „krzywe akcje” SPEED to ludzie by mu teraz pewnie gratulowali. A tak to sami widzicie. :|
 
Ostatnia edycja:

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Właśnie też mi się coś nie chce wierzyć, że tak się to skończy:

SPEED™ za kilka tygodni dobije przełamane już WYGI, zyskując przewagę 75% vs. 25% we wschodniej wojnie vs. N!.

(Nikt jeszcze w historii plemion takiej wojny nie wygrał, a tym bardziej vs. plemię klasy SPEED).

• W tym czasie zachód będzie stał równo, ewentualnie na korzyść WITAM/TI ale w bardzo wolnym tempie ze względu na masę czynników.

(Jeżeli się nic nie zmieni to SPEED™ zaleje po prostu masą WITAM/TI, a w końcowej wojnie vs. APK/ARES przejadą się po nich - i to w najlepszym dla nich wypadku (Gdzie SPEED odda APK 20% świata by dorównać do 50% vs. 50%)

Chyba nikt nie myśli, że SPEED odda 50% blach dla APK/ARES, a zamiast tego weźmie po prostu całość w finale. Zostaliby wtedy z 37-ma blachami po odliczeniu 25% dla LOVE/NS.

Z kolei scenariusz Blacka z wojną APK vs. SPEED to też abstrakcja.
No co Ty
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Właśnie też mi się coś nie chce wierzyć, że tak się to skończy:

SPEED™ za kilka tygodni dobije przełamane już WYGI, zyskując przewagę 75% vs. 25% we wschodniej wojnie vs. N!.

(Nikt jeszcze w historii plemion takiej wojny nie wygrał, a tym bardziej vs. plemię klasy SPEED).

• W tym czasie zachód będzie stał równo, ewentualnie na korzyść WITAM/TI ale w bardzo wolnym tempie ze względu na masę czynników.

(Jeżeli się nic nie zmieni to SPEED™ zaleje po prostu masą WITAM/TI, a w końcowej wojnie vs. APK/ARES przejadą się po nich - i to w najlepszym dla nich wypadku (Gdzie SPEED odda APK 20% świata by dorównać do 50% vs. 50%)

Chyba nikt nie myśli, że SPEED odda 50% blach dla APK/ARES, a zamiast tego weźmie po prostu całość w finale. Zostaliby wtedy z 37-ma blachami po odliczeniu 25% dla LOVE/NS.

Z kolei scenariusz Blacka z wojną APK vs. SPEED to też abstrakcja.

Mastermind Keymila, który porobił świat dyplomacją, mimo najmocniejszego składu.

Gdyby nie te wcześniejsze „krzywe akcje” SPEED to ludzie by mu teraz pewnie gratulowali. A tak to sami widzicie. :|

Speed gownoplemie, niehonorowe, antyrycerskie, zaklamane, obludne
jesten przekonany ze gracze Jutra sie do nich usmiechaja, machaja dloniami i chca przybic piatke
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Z kolei scenariusz Blacka z wojną APK vs. SPEED to też abstrakcja.

Ha ha ale jaja, on dalej mi nie ufa XD XD XD

Pisałem kiedyś - ta osoba (wskazałem kto) wykończy PONY.
Nie słuchał. Miałem rację.

Pisałem - PONY nie ma deffa.
Nie słuchał. Miałem rację.

Pisałem - nie rozbijajmy Sparty, to błąd.
Nie słuchał. Miałem rację.

Fabcio pcha się na SOR a kolejki duże.

Wojna aPK - SPEED musi być i to w krótkiej perspektywie.
Dlaczego?
Sądzisz, że SPEED zadowoli się tym krótkim odcinkiem frontu z Witam?
Sądzisz, że w aPK naprawdę rządzi osioł i nie wie, że w pewnym momencie musi walnąć w SPEED z całą resztą, bo w bezpośredniej konfrontacji zbiorą lepe?
Ta wojna będzie. I to szybko będzie.
Wystarczy, że aPK przestanie pchać front z Witam i jest po zawodach
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.000
Witam nikomu nie musiało się kłaniać. Wejście TI na północ to była kwestia czasu a to wasza gra do dupy sprawiła że Witam zyskało naturalnego sojusznika. Ciekawe co będzie jak Witam zacznie zasysać deffa od TI i się skończy walenie 70/30. Już teraz wam marnie idzie. Ciekawe co będzie później. Ale widzę że powoli zaczyna piec bo się skończy łatwa (zależy dla kogo bo dla was i tak jest ciężka) walka
Witam nie musiało się kłaniać tylko klękać, dostali kroplówkę, poklepanie po plecach i wojnę na trzy fronty (SPEED dołacza do zabawy już niedługo z tego co słyszałem), w zamian za... w sumie witajce co tam dostaliście od TI za robienie czarnej roboty? Obiecali wam chociaż 10 blaszek? xD
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Ha ha ale jaja, on dalej mi nie ufa XD XD XD

Pisałem kiedyś - ta osoba (wskazałem kto) wykończy PONY.
Nie słuchał. Miałem rację.

Pisałem - PONY nie ma deffa.
Nie słuchał. Miałem rację.

Pisałem - nie rozbijajmy Sparty, to błąd.
Nie słuchał. Miałem rację.

Fabcio pcha się na SOR a kolejki duże.

Wojna aPK - SPEED musi być i to w krótkiej perspektywie.
Dlaczego?
Sądzisz, że SPEED zadowoli się tym krótkim odcinkiem frontu z Witam?
Sądzisz, że w aPK naprawdę rządzi osioł i nie wie, że w pewnym momencie musi walnąć w SPEED z całą resztą, bo w bezpośredniej konfrontacji zbiorą lepe?
Ta wojna będzie. I to szybko będzie.
Wystarczy, że aPK przestanie pchać front z Witam i jest po zawodach

Sam bym lepiej tego nie ujal, czemu ten obludnik brnie w zaparte i nie chce odstapic
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Ja nie wiem, wy to możecie na tą mapę godzinami patrzeć i nic nie kumacie.
Jakby to jakiś egzamin z filozofii był.

Jeśli SPEED zacznie pchać się w teren Witam, to kogo odetnie od frontu i możliwości rozwoju? No aPK, zostanie im front na 30 wiosek, czyli the end. Będą w kotle SPEED, które ich wykończy.
Snuffy by musiał być prawdziwym osłem, by na to pozwolić.
Terytorialnie aPK-SPEED nie da się dogadać. Muszą się bić.
Pytanie teraz kto kogo załatwi.
Sądzę, że jednak aPK kiwnie SPEED, bo dla nich sytuacja jest dużo gorsza
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.764
Ja nie wiem, wy to możecie na tą mapę godzinami patrzeć i nic nie kumacie.
Jakby to jakiś egzamin z filozofii był.

Jeśli SPEED zacznie pchać się w teren Witam, to kogo odetnie od frontu i możliwości rozwoju? No aPK, zostanie im front na 30 wiosek, czyli the end. Będą w kotle SPEED, które ich wykończy.
Snuffy by musiał być prawdziwym osłem, by na to pozwolić.
Terytorialnie aPK-SPEED nie da się dogadać. Muszą się bić.
Pytanie teraz kto kogo załatwi.
Sądzę, że jednak aPK kiwnie SPEED, bo dla nich sytuacja jest dużo gorsza
kto pytał
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Po prostu geniusze analizy XD XD

SPEED za chwilę terytorialnie zbliży się do NS/Love, z Klasykiem ułożeni, z Witam front na kilka wiosek i rozumiem będą do końca serwera liście pompować?
Zostanie im jeden kierunek - aPK, który pozwoli domknąć północ i zakończyć ostatecznie ś200
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.774
Wojna aPK - SPEED musi być i to w krótkiej perspektywie.
Dlaczego?
Sądzisz, że SPEED zadowoli się tym krótkim odcinkiem frontu z Witam?
Sądzisz, że w aPK naprawdę rządzi osioł i nie wie, że w pewnym momencie musi walnąć w SPEED z całą resztą, bo w bezpośredniej konfrontacji zbiorą lepe?
Ta wojna będzie. I to szybko będzie.
Wystarczy, że aPK przestanie pchać front z Witam i jest po zawodach

• Wojna APK vs. SPEED wnosi im tyle samo co wojna APK vs. WITAM/TI, czyli nic gdy reszta plemion na świecie ogromnie rośnie w siłę.

• Jedyne racjonalne wytłumaczenie Twojej teorii to ewentualne dołączenie APK do koalicji WITAM/TI - by zatrzymać SPEED, i nie musieć walczyć z nimi 1 vs. 1 na koniec, zmieniając scenariusz na:

- APK + WITAM + TI vs. SPEED
- APK + WITAM vs. TI
- APK vs. WITAM

• Co do krótkiego odcinka SPEED, o którym wspomniałeś to tak - SPEED w każdej chwili może zacząć go powiększać przerzucając swoich graczy poprzez wioski na wymianę jak to robiły N!-ki.

A co do APK to SPEED swoim ścisłym sojuszem utwierdziło ich tylko w tym, że prędzej czy później taka wojna będzie miała miejsce. Pytanie tylko czy wcześniej niż w finale, gdzie SPEED będzie najmocniejsze?
 
Do góry