Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Auronex KOX

Miecznik
Wynik reakcji
80
DUDU i Ti nigdy nie były podczas wojny xd To lepsze porównanie jest plemię 3D i Speed w tym przypadku :p
Sojuszfuzja z Witam jest dokładnie tym samym co Speed/Klasyk/NS/Love zrobiło na swojej połówce - tylko te mniejsze plemiona udają że są czymś innym niż darmami i mięsem armatnim dla spetów, którzy mają tam nawalone kretów :p
Lepiej uważaj na slowa tylko one potrafią tak naprawdę zranic, a co gorsza samobója trafić
 

Auronex KOX

Miecznik
Wynik reakcji
80
Enki tu są ? Możecie dalej mówić że wasze plemię jest zarządzane tak jak trzeba ??? Czy ktoś was nie zlewa i nie szanuje ???
 
Wynik reakcji
315
Bayern jak to Bayern...
Zesrał sie metr przed kiblem. xD


Nie przepadam za Realem,ale trzeba oddac Cesarzowi co Cesarskie.
Wygrywanie mają we krwi.

A każdemu klubowi można życzyć takiego właściciela jakim jest Perez.
Mam nadzieję,że moj ukochany Milan trafi na taką osobę i wydostanie się z rąk funduszy inwestycyjnego.

A Poczekaj aż RBC kupi team F1, dopiero Milan biedę poczuje :/
 
Wynik reakcji
2.703
A Poczekaj aż RBC kupi team F1, dopiero Milan biedę poczuje :/

Dalej mam nadzieję,że znajdzie sie osoba która jest fanem Milanu i będzie chciała w niego inwestować i przywrócić go na szczyt.

Nie jestem wstanie pojąć jakim cudem Berlu opierniczył Milan chińczykowi który nie miał złotówki przy duszy.


Niezly tam poszedł wał...
Prawda jest taka,że każdy z funduszy będzie chcial jak najwięcej zarobić..
Co się sprawdza Milan praktycznie nie ma pieniędzy.
A i na kontraktach oszczędzają jak tylko mogą..
 

pogromcaap

Pikinier
Wynik reakcji
88
DUDU i Ti nigdy nie były podczas wojny xd To lepsze porównanie jest plemię 3D i Speed w tym przypadku :p
Sojuszfuzja z Witam jest dokładnie tym samym co Speed/Klasyk/NS/Love zrobiło na swojej połówce - tylko te mniejsze plemiona udają że są czymś innym niż darmami i mięsem armatnim dla spetów, którzy mają tam nawalone kretów :p
Wiem, że nie walczyliście ;)
Porównanie nie było 1:1, tylko miało na celu zwrócenie uwagi na ilość przyjętych nowych graczy z fuzji vs rekru...
Post napisany z humorem,
Pozdrawiam
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.462
Jakiej porażce, z taka przewaga i zajmowaniem terenu dyplo się 15 razy wywróci. Ale rozwala mnie to jak przylazi tu jakis typ, ktorego kolega ma 15 wsi krate w krate, a na bunkrach pustych wiosek nie umie zajac i potrzebuje kolejnych 20 osob na diodach.
Jak macie puste wioski koło diod to słyszałem że TI ma dużo defa i chętnie pomoże.
Musicie tylko zmienić nazwę na Nieobliczalna Inwencja Twórcza i jakiegoś sojusznika wystawić. Z tym drugim może być problem. Ale bo może wystarczy kilka kretów / mulciaków oddać dla rudej pani ;)
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.741
Wysłać offy to kazdy debil potrafi. Zreszta co ja się z jakimiś petami bede kłócił co wbilija na jubileusz i przez 3 miesiące nie przyjęli akcji.
Wewalcie się na każdą wiochę tego klasyka z 10 zagrodami deffa. Poleca kasacje, świat się zamknie do lipca i jeden problem z głowy.
1715209052369.png

? XDDDDDDD
 
Do góry