Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
769
statystyki czempiona?
jedne z lepszych.

Czy napisałem, że jestem dobry i moje statystki? XD owszem nie są dobre, a wy oczywiście odwróciliscie kota ogonem i znowu nie na temat aby żeby wbić szpile temu co napisze na temat i włączy się w dyskusje racjonalnie.
na mnie nie działa takie gadanie, a wręcz przeciwnie.
nie musicie tak motywować człowieka do gierki i inwestowania XD
Chłopie statystyki wojny ogólne plemion, a nie indywidualne, o czym Ty piszesz do mnie? xd
 

KillTheLights

Łucznik
Wynik reakcji
152
o tym co się działo u nas na południu do tygodnia wstecz
o tym do czego ty próbowałeś nawiązać, ale Ci nie poszło.
 

KillTheLights

Łucznik
Wynik reakcji
152
Patrząc na to Co się działo, a co jest teraz to jest sporo lepiej na południu
biorąc sojusznicze upadające plemię pod skrzydła to normalne że statystyki w dupe
a jutro kolejna weryfikacja i będzie można podyskutować mam nadzieję w zdrowej atmosferze
Czas pokaże czy się to opłaciło czy lepiej było dla Omerty ustawiać sobie linie, a nas skreślić jako sojuszników.
czego nie rozumiesz? XD
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
769
Patrząc na to Co się działo, a co jest teraz to jest sporo lepiej na południu
biorąc sojusznicze upadające plemię pod skrzydła to normalne że statystyki w dupe
a jutro kolejna weryfikacja i będzie można podyskutować mam nadzieję w zdrowej atmosferze
Czas pokaże czy się to opłaciło czy lepiej było dla Omerty ustawiać sobie linie, a nas skreślić jako sojuszników.
czego nie rozumiesz? XD
W sumie to wszystkiego co piszesz, Ty na pewno o 197 piszesz?
 

KillTheLights

Łucznik
Wynik reakcji
152
co ty możesz wiedzieć o lampach.
Ty nawet nie będziesz miał co wnukom opowiadać

Siądziesz na krzesełku pod lipą i opowiesz wnukom jakim byłeś koks generałem na plemsach xD
i jedyne Co Ci w życiu wyszło to włosy
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
769
co ty możesz wiedzieć o lampach.
Ty nawet nie będziesz miał co wnukom opowiadać

Siądziesz na krzesełku pod lipą i opowiesz wnukom jakim byłeś koks generałem na plemsach xD
i jedyne Co Ci w życiu wyszło to włosy
Nadal nie rozumiem o co Ci kolego chodzi, obrażasz kogoś kto gra w koniki, w momencie gdy Ty sam siedzisz i grasz ciągle. Dyskusji nawet prowadzić nie umiesz i siedzisz pewnie cały czerwony przed monitorkiem w swojej kawalerce. Więcej luzu, oddychaj bo Ci żyłka pęknie.
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.223
ty jednak jesteś ułomny xD generalnie nic nie znaczycie na tym świecie i próbujesz na FO jakkolwiek wszystkim przypomnieć, że jakieś LD istnieje.

Kolos na glinianych nogach xD przecież jedyny powód że wy tam jesteście jakieś +20 w wojnie jest taki, że olewani jesteście. Gdyby nie morale to byście akcje dostali i się złożyli. Typowe yorki
Ogólnie z waszym wyrzucaniem graczy, podbiciami sprzed dołączenia do wojny i zjadaniem waszych graczy z członu darm jesteśmy jakieś już +100
Przeczytałem orędzie do narodu od wodza LD. Z czystej ciekawości, dromq pisze tyle doniosłych słów o LD bądź lekceważeniu ich ze strony wroga, natomiast ich nawet ujętych nie ma w piśmie koalicyjnym dotyczącym kończenia świata przez KND/Histerie/Emotki/Omer/Asy, przecież mogliście dorzucić jeszcze ich, co za różnica kilka członów w te czy w tamtą stronę xd
Jak będę chciał jakiś świstek to go dostanę, mi i moim graczom jego brak nie przeszkadza żeby was bić, a jedyne osoby, co tak usilnie zabiegają o wpisanie nas do koalicji to jesteście wy xd. Idź tam damszot plemię ogarniać, bo podobno władza ci została przekazana, a nie się produkujesz na forum.

Tymczasem z wami kończę, bo nwm czemu zaczęliście wgl szczekać pieski z underów jak nie o was mowa. Na was też przyjdzie kolej spokojnie...
 
Wynik reakcji
2.115
Tymczasem z wami kończę, bo nwm czemu zaczęliście wgl szczekać pieski z underów jak nie o was mowa. Na was też przyjdzie kolej spokojnie...
Pies to cię robił cwelu, a grozić to możesz sobie w domu. Już ostatnio tu pisałeś, że potężne LD na koniec w blachy wpisane będzie, champion was wyruchac chciał, ale wyszło inaczej, a teraz jak potulne dziwki gala zrobiona i do przodu.
 
Do góry