Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.223
Do tego jeszcze:
Łączna suma burzenia dla wszystkich: -196471


Jeśli się szczeka do kogoś o wywózce to powinno się najpierw coś pokazywać w grze, jeśli w OMERCIE nie zajdzie jakaś nagła zmiana to południe będzie tylko formalnością i do czerwca się wyrobimy ;p

DOBRZE JEST CHŁOPAKI DOBRZE ROBIĄ

JAKBY NIE TA X2 PRZEWAGA WIOSEK TO BYŚCIE SZYBSZY WYWÓZ ZALICZYLI NIŻ RYBKI NA 195
Kurwa Deckuś, jak ten Dromq po tym jak zajebaliśmy 100 wioch rybkom na 2 burzących w pare dni pisał tam na FO że front się zacznie za kilka miesięcy jak barby znikną, po co z nim dyskutujesz xD

@Kanrey23 ale to Ty wczoraj zaczepiałeś, a w odpowiedzi powiem że podołamy na chillku -.^
Ani trochę, ale tym się różnimy że ja mogę, a Wy byście co najwyżej mogli chcieć ;p



Co Ty pajacu wgl gadasz, ile osób u nas tony pp wydaje? Pewnie gdyby nie Pluto to to Twoje zrogowaciałe WO by wygralo 195 XD człowieku Wy na tym 195 to byliście największymi gówniakami które wyglądały jak polska husaria z mapy prowadzona przez maćka2008pl, gdyby Kreo sie nie dał na KD namówić to byście wywóz całkowity od POP dostali. Gdzie wstawiamy mase kretów? Jakiego kreta mieliśmy na 195 w rybkach/wo?

Ta nie jestem traktowany jako topka przez jakiegoś przygłupa z WO, ała ała ale mnie to boli xD
Halo, to my mieliśmy mieć kasacje wrzucone
A no i btw, najśmieszniej się tu czyta tych "kozaków" co poprzednie światy w okolicach 50:50 poddawali xD
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.223
Dzięki @TiTinight x ChinaHacker za grę szkoda, że tak krótko i przypadkowo zbiega się z naszą akcją na was na środę, ale rozumiem cię doskonale trochę wstyd obskoczyć od małego LD na których graczy tak się pluło i wyśmiewało. Jak mówiłem uwu kolos na glinianych nogach opierający swoją grę na parosolu ochronnym od pluta, a do topki plemion jak mówiłem trochę wam daleko.... Dlaczego? Bo pod presją w topce ludzie idą za sobą w ogień, a nie plują na siebie jadem. Mógłbym i napisać rozprawkę, ale nie będę się nad tobą pastwił jak miałem rację, że to wasz ostatni świat.
Wiem, że upadek projektu, w którego włożyłeś kawał czasu i serducha wystarczająco boli.

Jakbyś oczywiście miał ochotę popykać w bardziej skillowej i przyjaznej atmosferze zapraszam do LD pewnie się jeszcze pojawimy na innych światach.
Zaproszenie dostajesz, bo jak rozmawialiśmy na dc to wiem, że w głębi duszy dobry chłopak jesteś tylko w złe towarzystwo się wplątałeś.
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
769
Dzięki @TiTinight x ChinaHacker za grę szkoda, że tak krótko i przypadkowo zbiega się z naszą akcją na was na środę, ale rozumiem cię doskonale trochę wstyd obskoczyć od małego LD na których graczy tak się pluło i wyśmiewało. Jak mówiłem uwu kolos na glinianych nogach opierający swoją grę na parosolu ochronnym od pluta, a do topki plemion jak mówiłem trochę wam daleko.... Dlaczego? Bo pod presją w topce ludzie idą za sobą w ogień, a nie plują na siebie jadem. Mógłbym i napisać rozprawkę, ale nie będę się nad tobą pastwił jak miałem rację, że to wasz ostatni świat.
Wiem, że upadek projektu, w którego włożyłeś kawał czasu i serducha wystarczająco boli.

Jakbyś oczywiście miał ochotę popykać w bardziej skillowej i przyjaznej atmosferze zapraszam do LD pewnie się jeszcze pojawimy na innych światach.
Zaproszenie dostajesz, bo jak rozmawialiśmy na dc to wiem, że w głębi duszy dobry chłopak jesteś tylko w złe towarzystwo się wplątałeś.
Ty zdajesz sobie sprawę, że po prostu 1 konto kończy grę i tyle? Przecież całe UwU gra dalej, jeszcze nie wygraliście świata xd
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.115
Dzięki @TiTinight x ChinaHacker za grę szkoda, że tak krótko i przypadkowo zbiega się z naszą akcją na was na środę, ale rozumiem cię doskonale trochę wstyd obskoczyć od małego LD na których graczy tak się pluło i wyśmiewało. Jak mówiłem uwu kolos na glinianych nogach opierający swoją grę na parosolu ochronnym od pluta, a do topki plemion jak mówiłem trochę wam daleko.... Dlaczego? Bo pod presją w topce ludzie idą za sobą w ogień, a nie plują na siebie jadem. Mógłbym i napisać rozprawkę, ale nie będę się nad tobą pastwił jak miałem rację, że to wasz ostatni świat.
Wiem, że upadek projektu, w którego włożyłeś kawał czasu i serducha wystarczająco boli.

Jakbyś oczywiście miał ochotę popykać w bardziej skillowej i przyjaznej atmosferze zapraszam do LD pewnie się jeszcze pojawimy na innych światach.
Zaproszenie dostajesz, bo jak rozmawialiśmy na dc to wiem, że w głębi duszy dobry chłopak jesteś tylko w złe towarzystwo się wplątałeś.
ty jednak jesteś ułomny xD generalnie nic nie znaczycie na tym świecie i próbujesz na FO jakkolwiek wszystkim przypomnieć, że jakieś LD istnieje.

Kolos na glinianych nogach xD przecież jedyny powód że wy tam jesteście jakieś +20 w wojnie jest taki, że olewani jesteście. Gdyby nie morale to byście akcje dostali i się złożyli. Typowe yorki
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
769
a kto mówi o wygrywaniu świata
Przeczytałem orędzie do narodu od wodza LD. Z czystej ciekawości, dromq pisze tyle doniosłych słów o LD bądź lekceważeniu ich ze strony wroga, natomiast ich nawet ujętych nie ma w piśmie koalicyjnym dotyczącym kończenia świata przez KND/Histerie/Emotki/Omer/Asy, przecież mogliście dorzucić jeszcze ich, co za różnica kilka członów w te czy w tamtą stronę xd
 

KillTheLights

Łucznik
Wynik reakcji
152
on o czym innym i wy o czym innym.
mój magnetofon z komunii ma podobnie xD
zacięta płyta
od 150 stron czytamy, że was jest mniej.
 

KillTheLights

Łucznik
Wynik reakcji
152
Sorki, ze trzeci post z rzędu dam, ale chciałbym coś dodać nawiązując do tego co napisał kolega wyżej.
Akcje uwu są coraz słabsze
LD ładnie ustawiło linie frontu
Fajnie im wyszła ostatnia akcja.
Nie chcę wybiegać w przyszłość i dementować, ale jak tak dalej pójdzie to czarno widzę to potężne uwu.
Czas pokaże. Jutro będziemy wiedzieć więcej jak to wygląda.

Może u was na północy jeszcze jesteście w stanie wykorzystać to pisanie, że was jest mniej i sobie radzicie doskonale
Jednak na południu wygląda to zupełnie inaczej
słabe kondony popękały w pierwszy miesiącu jak wbiło Uwu na nasz rejon spektakularnie.
Samo rozłożnie na mapie od waszego różniło się tak znacząco, że teraz są tego efekty.
Parasol się złożył i jest problem.
Gdyby wbili normalnie na obrzeża, a nie cudowali i respili się po środoku to zapewne teraz nie mieli by tylu wysp wroga

Co do was to głupi nie zauważy, a mądry nic nie napisze.
Sami wiecie doskonale, że przed wami jeszcze kilka takich mocnych akcji żeby jakkolwiek wyrównać strony
albo jeszcze kilka słabych kondonów musicie wyłapać taich jak papież czy ten totue jakiś tam w każdym razie zjeb
bo jak się ktoś podejmuje walki z tygrysem w klatce, a potem z niej ucieka to jest hujem do szczania niczym więcej.
Wy o tym wiecie ja o tym wiem, a oni myślą, że są Dobzi i cokolwiek znaczą.
 
Wynik reakcji
2.115
Sorki, ze trzeci post z rzędu dam, ale chciałbym coś dodać nawiązując do tego co napisał kolega wyżej.
Akcje uwu są coraz słabsze
LD ładnie ustawiło linie frontu
Fajnie im wyszła ostatnia akcja.
Nie chcę wybiegać w przyszłość i dementować, ale jak tak dalej pójdzie to czarno widzę to potężne uwu.
Czas pokaże. Jutro będziemy wiedzieć więcej jak to wygląda.

Może u was na północy jeszcze jesteście w stanie wykorzystać to pisanie, że was jest mniej i sobie radzicie doskonale
Jednak na południu wygląda to zupełnie inaczej
słabe kondony popękały w pierwszy miesiącu jak wbiło Uwu na nasz rejon spektakularnie.
Samo rozłożnie na mapie od waszego różniło się tak znacząco, że teraz są tego efekty.
Parasol się złożył i jest problem.
Gdyby wbili normalnie na obrzeża, a nie cudowali i respili się po środoku to zapewne teraz nie mieli by tylu wysp wroga

Co do was to głupi nie zauważy, a mądry nic nie napisze.
Sami wiecie doskonale, że przed wami jeszcze kilka takich mocnych akcji żeby jakkolwiek wyrównać strony
albo jeszcze kilka słabych kondonów musicie wyłapać taich jak papież czy ten totue jakiś tam w każdym razie zjeb
bo jak się ktoś podejmuje walki z tygrysem w klatce, a potem z niej ucieka to jest hujem do szczania niczym więcej.
Wy o tym wiecie ja o tym wiem, a oni myślą, że są Dobzi i cokolwiek znaczą.
Ja powiem tak, uwu miało 3 fale banów na tym świecie, a wy i tak jesteście na minus kilkaset wiosek w wojnie. Tam ostatnio na zastępstwie się bawiłem jak była na was akcja to frontowców z dwoma lewymi rękami macie. Was jedyne co trzyma przy tej grze to wmawianie sobie, że w końcu się uda. Nas i Uwu trzyma to, że zawsze się udaje.

Po drugie sami wiecie, że musicie sztucznie budować morale swoich graczy dlatego jak tylko uwu zaczyna kogoś przejmować mocniej to wyrzucacie z plemienia, żeby statystyki się zgadzały i na odbitkach je nadrabiacie.

Po trzecie jak się spojrzy na twoje czy Championa statystyki w wojnie nie licząc ludzi na banach to wy jesteście gorsi niż te LD

Po czwarte jak świat dojdzie 50/50 to jesteście na akcje.
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
769
Może u was na północy jeszcze jesteście w stanie wykorzystać to pisanie, że was jest mniej i sobie radzicie doskonale
Tak dzięki takiemu pisaniu jesteśmy w wojnie +650 WSI od 21 dni, to właśnie za sprawą FO udaje nam się osiągać takie rezultaty na północy, przejrzałeś Nas, jesteś niesamowity.


Kolejna sprawa odnośnie południa, to do tej pory nie było widać waszej różnicy i dominacji, czy to się zmieni to czas pokaże, jednak patrząc na statystyki wojny to nadal jesteście duuuzo na minusie z Uwu, więc o czym Ty piszesz kolego?
 

KillTheLights

Łucznik
Wynik reakcji
152
statystyki czempiona?
jedne z lepszych.

Czy napisałem, że jestem dobry i moje statystki? XD owszem nie są dobre, a wy oczywiście odwróciliscie kota ogonem i znowu nie na temat aby żeby wbić szpile temu co napisze na temat i włączy się w dyskusje racjonalnie.
na mnie nie działa takie gadanie, a wręcz przeciwnie.
nie musicie tak motywować człowieka do gierki i inwestowania XD
lala pisał od samego początku, że za 2tyg jestem wspomnieniem i tego się trzymam.


Dekuś to kim są Ci ludzie skoro taki Cienias połowę konta zabiera im w bonusie?XD
wypowiedz się proszę albo Pan Damszot niech oceni gierkę sojuszników
skoro ja jestem gównem, To oni kim są? xD
MrŚnieżek76 i Qrabik
 
Do góry