Dyskusja o sytuacji na świecie 191

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Ja to się zastanawiam, jakim nieudacznikiem jest Ok3m, że mając kreta u nas i info o niejednej akcji, rozbiórce I szczegóły, co i gdzie leci nadal dostawać taki wpierdol ;D

PS
Krecik nadal wierzy ;D
 
Ostatnia edycja:

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
275
Ja to się zastanawiam, jakim nieudacznikiem jest Ok3m, że mając kreta u nas i info o niejednej akcji, rozbiórce I szczegóły, co i gdzie leci nadal dostawać taki wpierdol ;D

PS
Krecik nadal wierzy ;D
Ale kogo to interesuje? Lepiej napisz czego się obsrałeś na umówione 1vs1 w csa ;)
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Jak coś wysłałem Ok3mowi kapelusz - niech weźmie xD

1712086875277.png

Widzę, że zawitał nawet w mojej wiosce ;)

1712088305187.png
 
Ostatnia edycja:

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
@Kang Hur skończ tam swój lament i płacz, bo dostajesz w pizdę (wiemy, że boli, ale to już Twój problem, a w sumie Twojego wodza i dyplomaty, który was wystawił na porażkę w listopadzie) ;) Masz ostro zryty beret próbując dalej przeciągać ludzi do siebie (gdzie dostajecie 3x większy wpierdol niż dostawały NoMy), a argumentem Twoim jest, że wszyscy przecież nie dostaną blachy xD

No patrz - blach jest 60 na tym świecie, pewnie jakby ludzie poszli do Kosy, to blach będzie wtedy 200, aby każdy dostał <hahaha> <hahaha> <hahaha>

Problem w tym, że nikt do takich dzbanów iść już nawet nie chce, a ty o lawinie przejść piszesz (wstawaj, zesrałeś się) <hahaha><hahaha><hahaha>

Jak już pisałem:

NoM >>> Kosa

PS

Zapomniałem, że od partacza Matheo się zaczęło, że każda rozmowa z ludźmi z WKC, Joker, Ness czy innych członów zawsze zaczynała się, ile macie blach zagwarantowanych, bo my wam damy tyle bo to jedyna rzecz, o której możecie rozmawiać, bo nic więcej sobą nie reprezentujecie oprócz srania pod siebie, kto ile blach dostanie ;) Problem w tym, że blachy tu nie są pierwszorzędne, a z pewnością nikt nie zostanie pokrzywdzony (tak jak biedny Kang Hur został pokrzywdzony przez wielkiego Ok3ma) <hahaha>

Ogólnie ciekawe jak to jest proponować ludziom blachy wiedząc, że jest się jednym wielkim przegrywem tego świata (i każdy co poszedł do kos został albo szybko wyjaśniony albo rozebrany przez kosy, bo rzucił od razu konto) <hahaha>

PS 2

Tak dla jasności, nie ma dymów o blaszki bo nikt nie ma tak najebane w głowie jak wielka rada KOS, która chciała dla siebie 60 blaszek (a teraz wielce wszystkim chce blachy rozdawać), dlatego zaczęła rozmawiać z wrogami, aby wsadzić kosę sojusznikowi, który wtedy rósł w siłę i przepychał fronty, kiedy Kosa stała w miejscu i tylko patrzyła <hahaha>

Pozdro mordzia - już nie rób z siebie pośmiewiska tylko ustawiaj obronę na następną akcję ;) Przegrałeś
 
Ostatnia edycja:

przemoseb

Pikinier
Wynik reakcji
52
Ej Kosy co z Wami się dzieje? Dziś to przeszliście juz samych siebie. Macie mniej dziś pokonanych w RO niż my w RA w statach wojny.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Jesteśmy, jesteśmy. Czekamy na 12go. :)
Najbardziej doczekal sie ww1910, co mial zrobic autostrade na nasze plecy i nas wykonczyc ;)

Juz go z nami nie ma - minuta ciszy ;p

PS
Mnie to ciekawi, czemu Kosa i NoM niby są sojusznikami, a przez pół roku do wojny nie potrafili się IE dodać, aby była jedną, a teraz wyrzutki co tracą wioska za wioską są przerzucane do NoM xD To się nazywa prawdziwy sojusz ;D
 
Ostatnia edycja:

ww1910

Chłop
Wynik reakcji
1
Najbardziej doczekal sie ww1910, co mial zrobic autostrade na nasze plecy i nas wykonczyc ;)

Juz go z nami nie ma - minuta ciszy ;p

PS
Mnie to ciekawi, czemu Kosa i NoM niby są sojusznikami, a przez pół roku do wojny nie potrafili się IE dodać, aby była jedną, a teraz wyrzutki co tracą wioska za wioską są przerzucane do NoM xD To się nazywa prawdziwy sojusz ;D
obraz_2024-04-07_015330345.png
Hej!

Miałeś oznaczać, jak o mnie piszesz.
Niby macie taką przewagę, a prawda jest taka, że przez tyle miesięcy nie byliście w stanie mi zabrać ani jednej wiochy. @miodolce tak się odgrażał, że się kitram na obrzeżach, ale jak tylko weźmie zasta, to nic ze mnie nie zostanie. Jak przyszło co do czego i dostał tego wymarzonego zasta w mojej okolicy (koło mojego zaplecza deffowego, gdzie miałem same wioski bez wiary z deffem na froncie), to nie był w stanie nawet mi zrobić parowanka (przekaż koledze, że do podbicia wioski trzeba wysłać grube. Sam zwiad nie wystarczy).

Wyszarzałem, bo idę na coopa (możesz mnie teraz spotkać na s194, s199 i s200). Co do s200, miałeś się spytać chłopaków, jak im tam idzie. Masz jakieś info? Widzę, że zaczęli od nowa, zmienili nazwę plemienia i budują ludziom kolejne wioski.
 
Do góry