Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Ale ja się pytam co od tej akcji chcecie?
Prawda jest taka że "rada" gitow poza wyjątkiem KD który znalazł zastępcę pojechała na wczasy jak Dzobi kiedyś na majówkę (1 miesiąc)
Nie biliśmy od ponad miesiąca to wiadomo że cudów nie zdziałamy, więc zbytnio frontowcy nie byli poinfomowani o celach do przejęć. Fakt jest taki że wraca nam 70%offow i można nawracać, a patrząc na wczorajsze wydarzenia morale w gitach mocno wzrosły, nie chce wywyższać Gitow ale to że JN zamiast nas dobijać to wolało Barby brac full deffami, pozostawię bez komentarza.

I tak rozwiązując jedną z zagadek,
To nie dżobi rozpisał akcje

Widać, że KD znalazł zastępcę, bo bez KD by sobie dzisiaj lepiej poradzili w tej obronie xDD
 
Wynik reakcji
2.011
poproszę dane z godziny 9:11 i generalnie lepiej wklejać statystyki co każde podbicie bo nie macie siebie w wojnie więc skąd macie wiedzieć jaki jest wynik
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Później jeszcze rapki z tych szczekaczy forumowych wrzucę <lol>
Chłopaki mocni na foncie, a offy sobie dali ubijać jak nowicjusze.
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
1690380809406.png
W tym miejscu chcę przeprosić radę ex-GITÓW za wyzywanie Was od "darmiarzy". Przejmowanie darm po gitach to jednak bardzo wciągające zajęcie i sam się od tego uzależniłem. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury na radnego w Waszym plemieniu z racji, że spełniam już większość wymagań. Obiecuję pełne zaangażowanie w zjadaniu kolejnych wiosek. Pozdrawiam ;)
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
A ja to chciałem przekazać wyrazy uznania dla Ziomalka :) Bardzo dobrze gra i ma ciekawy sposób atakowania, zdecydowanie wysoki poziom plemion.

Ganet rozumiem że odpadł i jego nowy koop/lub osoba która przejęła konto zdecydowanie inna jakość na plus..

Niezapomniany dzień, a to przecież nie koniec :)
 

Muciol31

Miecznik
Wynik reakcji
42
Dziki to nawet nie potrafią małego plemienia się pozbyć w uczciwej grze. Żeby się wbić to trzeba było nakłamać zarządzającym i spowodować żeby skasowali konta
 
Do góry