Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Wynik reakcji
3
@detonator1234 to przekaż mi Waszą historię z Waszej perspektywy i powiedz co w mojej jest kłamstwem.

Historia gitów w skrócie:
1. Ukryty sojusz z INC w celu utworzenia koalicji antymasówkowej - ważny do czasu pokonania Dzików+Jn
2. Zaprzeczanie przez następne 2 miechy, że jakikolwiek sojusz istnieje
3. PoN z wszystkimi dookoła by skutecznie pokonać JN wraz z ES, BKŁ i BDF w walce 4vs1
4. Srogi wpierdol na froncie od JN
5. Dogadanie się z KZ na plecach JN, bo GITY potrzebują wsparcia
6. JN rekrutuje KZ by dalej jechać GITY i nie walczyć na froncie z każdej strony
7. GITY proszą warzywa.GG o fuzję, bo GITY wciąż tracą wioski na jedynym froncie, a JN ich dalej jedzie 1vs3
8. Warzywa się zastanawiają nad fuzją, a GITY stwierdzają, że JN jest za silne
9. GITY zaczynają zagęszczać front sztucznymi defowymi kontami z zastów po rozbiórkach i przerzucają graczy w pobliże INC i Dzików
10. GITY czekają, aż Dżobi zrekrutuje Dziki, aby otrzymać tonę defa i przerzucić ich frontowców na front z JN starając się sztucznie ten front utrzymać
11. JN rekrutuje warzywa.GG nie mając zamiaru czekać na sytuację JN vs reszta świata
12. GITY płaczą ciąg dalszy

Coś istotnego pominąłem, po za sytuacją z SP, radnymi-darmiarzami i nieudanymi akcjami?
3. PoN z wszystkimi dookoła by skutecznie pokonać JN wraz z ES, BKŁ i BDF w walce 4vs1

HAHAHA

Jeszcze raz to napiszę, weszliście na świat z dzikami.. mając łącznie 10 członów i ze sporą przewagą wiosek.. do tego sojusze i fuzje. A przedstawiacie to 4vs1 (ok podajcie ile członów i z jaką przewagą walczycie) :D
Z Dżobiego zawsze beka idzie, ja go nie znam a słyszałem o nim, sława go wyprzedza XD
 

detonator1234

Miecznik
Wynik reakcji
131
@detonator1234 to przekaż mi Waszą historię z Waszej perspektywy i powiedz co w mojej jest kłamstwem.

Historia gitów w skrócie:
1. Ukryty sojusz z INC w celu utworzenia koalicji antymasówkowej - ważny do czasu pokonania Dzików+Jn
2. Zaprzeczanie przez następne 2 miechy, że jakikolwiek sojusz istnieje
3. PoN z wszystkimi dookoła by skutecznie pokonać JN wraz z ES, BKŁ i BDF w walce 4vs1
4. Srogi wpierdol na froncie od JN
5. Dogadanie się z KZ na plecach JN, bo GITY potrzebują wsparcia
6. JN rekrutuje KZ by dalej jechać GITY i nie walczyć na froncie z każdej strony
7. GITY proszą warzywa.GG o fuzję, bo GITY wciąż tracą wioski na jedynym froncie, a JN ich dalej jedzie 1vs3
8. Warzywa się zastanawiają nad fuzją, a GITY stwierdzają, że JN jest za silne
9. GITY zaczynają zagęszczać front sztucznymi defowymi kontami z zastów po rozbiórkach i przerzucają graczy w pobliże INC i Dzików
10. GITY czekają, aż Dżobi zrekrutuje Dziki, aby otrzymać tonę defa i przerzucić ich frontowców na front z JN starając się sztucznie ten front utrzymać
11. JN rekrutuje warzywa.GG nie mając zamiaru czekać na sytuację JN vs reszta świata
12. GITY płaczą ciąg dalszy

Coś istotnego pominąłem, po za sytuacją z SP, radnymi-darmiarzami i nieudanymi akcjami?
Szkoda czasu skoro tak to widzisz,
Jn pokrzywdzone walczące od pierwszego dnia w osłabieniu xDDDDDDD
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
@Trybun Wojskowy tu się nie zgadza fakt, że z bdf nikt nigdy podpisany nie był. BDF stało od początku po ich stronie, a finalnie ich sfuzjowali

Generalnie chcieli porobić trochę fikołków i zamieszać w dyplomacji, to zamieszali. Nie wiem, czy są zadowoleni z efektów
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Dżobi, jeśli myślisz, że nie wiedzieliśmy co się stanie to jesteś głupszy niż myślałem XD
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
312
3. PoN z wszystkimi dookoła by skutecznie pokonać JN wraz z ES, BKŁ i BDF w walce 4vs1

HAHAHA

Jeszcze raz to napiszę, weszliście na świat z dzikami.. mając łącznie 10 członów i ze sporą przewagą wiosek.. do tego sojusze i fuzje. A przedstawiacie to 4vs1 (ok podajcie ile członów i z jaką przewagą walczycie) :D
Z Dżobiego zawsze beka idzie, ja go nie znam a słyszałem o nim, sława go wyprzedza XD
Ja piszę o gitach, nie o Dżobim. Mogli walczyć z Dzikami na 2 fronty, ale się bali, bo na 1 sobie nie radzili. Mogli walczyć z warzywami, ale też się bali. Pomimo, że mieli przewagę wiosek w walce z JN to stwierdzili, że łatwiej będzie się z nimi sfuzjować, żeby tą przewagę jeszcze powiększyć, bo dalej rady nie dawali. Po za JN jedynie walczyli z plemieniem 20x krotnie mniejszym i najwyraźniej też byli dla nich nie lada wyzwaniem.

@Trybun Wojskowy tu się nie zgadza fakt, że z bdf nikt nigdy podpisany nie był. BDF stało od początku po ich stronie, a finalnie ich sfuzjowali

Generalnie chcieli porobić trochę fikołków i zamieszać w dyplomacji, to zamieszali. Nie wiem, czy są zadowoleni z efektów
Tak, BDF od początku było podpisane z JN dlatego przed rozpadem zabraliśmy im z 50 wiosek na froncie, a BDF wszystkie akcje kierowało w @Krolik14, która dziwnym trafem była w "sojuszniczym" JN. Wiesz co jest najlepsze Dziobalku? Tą Twoją logiką można powiedzieć, że skoro zrekrutowałeś Dziki to od początku byli z Tobą po Twojej stronie i to oznacza, że to Ty utworzyłeś te 40 ukrytych członów i masówkę na połowę świata oraz masówkę antymasówkową na drugą połowę xD Słyszysz jak to absurdalnie brzmi?

A Pan detonator już został wyjaśniony, argumentów zabrakło, więc zapraszam kolejnych do debaty :)
 
Ostatnia edycja:

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Rozmawialiśmy z bdfami. Dostali zapke do koalicji, ale odmówili i nie skorzystali z zaproszenia. Dlaczego? Bo woleli walczyć z Bakłażanami.
Dyplomacja nie jest zero-jedynkowa. To nie działa na zasadzie, że jak ktoś nie jest oficjalnie z Tobą, to na pewno jest przeciw Tobie. Różne plemiona, mają różne swoje plany oraz założenia, które oddziałują regionalnie na okolice. Nie da się tego sprowadzić do postaci, w której Ty to przedstawiasz. Na tamtym etapie świata każdy swoją rzepkę skrobał i było przeciąganie liny. Propaganda, propagandą, ale zachowajmy trochę logiki i realizmu
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
@Pan Bocian @Optimum830

Ja to ciągle czekam na jakieś wasze posty po dzisiejszych zmianach dyplomatycznych, jakie wywołaliście waszą butą, pychą i arogancją. Jesteście zadowoleni z tego, do czego doprowadziliście?
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
312
Rozmawialiśmy z bdfami. Dostali zapke do koalicji, ale odmówili i nie skorzystali z zaproszenia. Dlaczego? Bo woleli walczyć z Bakłażanami.
Dyplomacja nie jest zero-jedynkowa. To nie działa na zasadzie, że jak ktoś nie jest oficjalnie z Tobą, to na pewno jest przeciw Tobie. Różne plemiona, mają różne swoje plany oraz założenia, które oddziałują regionalnie na okolice. Nie da się tego sprowadzić do postaci, w której Ty to przedstawiasz. Na tamtym etapie świata każdy swoją rzepkę skrobał i było przeciąganie liny. Propaganda, propagandą, ale zachowajmy trochę logiki i realizmu
Może chcieli walczyć, ale najwyraźniej na chęciach się skończyło, bo przejęć było brak aż do rozpadu BDF... za to jedyne przejęcia BDFów były na linii BDF-JN, więc gadanie "chcieli, nie chcieli" nie ma sensu. GITY też CHCIAŁY fuzję z warzywami już od 1.5 czy tam 2 miesięcy. Czy to znaczy, że kiedykolwiek ich dopisaliśmy do Waszej koalicji? Nie

@Pan Bocian @Optimum830

Ja to ciągle czekam na jakieś wasze posty po dzisiejszych zmianach dyplomatycznych, jakie wywołaliście waszą butą, pychą i arogancją. Jesteście zadowoleni z tego, do czego doprowadziliście?
My doprowadziliśmy? Wiedziałem o tym ile osób z Dzików jest z Tobą dogadane już z 3 tygodnie temu. Radni wiedzieli jeszcze wcześniej. Z resztą dzisiaj się dowiemy o ile ta liczba wzrośnie, ile osób za nimi podąży, a ilu skończy grę. Myślisz, że fuzja z BKŁ była planowana miesiąc temu? Jak myślisz co jest reakcją na co? Mieliśmy czekać nie wiadomo ile czasu aż w końcu zrobisz akcję rekrutację i grać 25vs75 skoro taki plan miałeś od początku świata?
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
My doprowadziliśmy? Wiedziałem o tym ile osób z Dzików jest z Tobą dogadane już z 3 tygodnie temu. Radni wiedzieli jeszcze wcześniej. Z resztą dzisiaj się dowiemy o ile ta liczba wzrośnie, ile osób za nimi podąży, a ilu skończy grę. Myślisz, że fuzja z BKŁ była planowana miesiąc temu? Jak myślisz co jest reakcją na co? Mieliśmy czekać nie wiadomo ile czasu aż w końcu zrobisz akcję rekrutację i grać 25vs75 skoro taki plan miałeś od początku świata?
Czekaj. Czekaj. Jaka rekrutacja? Ty jeszcze nie wiesz o tym co się stało? Dyplomata was nie poinformował?
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Skoro i tak już kiśniecie beke na fo, to wrzucam:

1690202583505.png

Co tam chłopy w JN są odklejone, to głowa mała XD
Od kilku tygodni poniżają sojusznika. Wykonują jakieś dziwne ruchy za ich plecami. Na rozmowach dyplomatycznych drą się na nich i wywyższają, obrażając przy tym swojego sojusznika. Nie respektują umowy, jaką podpisali (a jako pretekst do łamania umowy dyplomatycznej rzucają tekst, który będzie kultowy na tym świecie, że "kto dba o firanki gdy jego dom płonie" XDDDD). Proponują za plecami wodza kilku graczom zrobienie buntu i wyjście z dzików tworząc nowe plemię, aby podpisać sojek z JN i oni są w szoku, że rabuś pękł i zdecydował się im przeciwstawić XD

No po prostu iks de de de de de
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.679
Generalnie najśmieszniejsze jest to że każdy ich argument to albo inwalida albo coś w stylu "wiedzieliśmy" "domyślilismy się" no kurde omnibusy

Bo wcale nie jest tak że wciąż byliśmy na discordzie JN jak pokolei zapraszali do siebie dyplomatów Bkł/es/wGG/czortow, i wcale nie mamy skrinow z datami kiedy to robili xD
 
Do góry