Dyskusja świata 188

Azerothus

Miecznik
Wynik reakcji
68
Azerothus płaczący o milisekundy, to jak dziwka krzycząca, że spódniczka przed kolano, jest dla niej gorsząca :)
Nie no trzeba odgrzać kotleta, jeszcze nigdy nie płakałem z powodu pixeli xdd
ale przyznaj, ktoś od nas tak dogrywa? <piwo>
 

Załączniki

  • queueq1.png
    queueq1.png
    756,9 KB · Wyświetlenia: 82

queue13

Pikinier
Wynik reakcji
178
que chyba siedzi i czeka aż ktoś wrzuci te milisekundy na forum co?

XD
Raz czy dwa się udało i od razu robią dramę

To sobie popytaj innych osób z plemienia jak często wysyłałem ataki i jak często mi wchodziły takie idealne dogrywki - ile razy mi Sir B wciskał odbitkę lub klina, bo zostawiałem zbyt dużo czasu. Sam masz potem niżej jak dogrywałem grubego i ile czasu zostało. I to dlatego wyszło ok. 100ms, bo miałem więcej grubych i mogłem wysłać więcej na raz ataków, potem wycofać i zostawić tego jednego najbliżej offa grubego (i jakby screen został wykonany od razu to byłoby to widać)

A jak masz problem z tą jedną dogrywką to mnie po prostu zgłoś. Ja nie mam nic do ukrycia na koncie, więc nie mam żadnych obaw o jakiegoś bana.

Kiedyś sprawdzałem to queue przez dwa dni wysyłał od 7 rano do 23 ataki co 15 sekund ( w zaokrągleniu ). Bity całe dwa dni klikania rozpiski xD

Załączniki później, teraz bawmy się.

Btw. dalej czekam na te screeny od Ciebie, że wysyłałem przez cały dzień, co 15 sekund ataki na akcję ;)
 
Ostatnia edycja:

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.555
Jak serio uważacie że zjedzenie Grzybów przez was i WICHURE odbuduje wam psyche to powodzenia życzę xD
Nic tak nie buduje silnej psychy jak żarcie darm.

W dzień przed bitwą zaczął przechwalać się ser Baggins Merlic:
- Choćby walka i sto dni trwała, ja się nie ugnę! Bom psycha moja twarda jest jak stal owego miecza, którym to wrogów setkami kładł trupem będę!
Usłyszał to weteran wielu wojen Amarenką zwany i syptał:
- A w ogniu wielu bitew ta stal hartowana była?
- Gdzieżby tam! Odwaga ma zbudowana jest na mocnym fundamencie darm i przewagi liczebnej!
Nic mu nie odpowiedział weteran tylko rzekł do siebie:
- W gówno się obróci taka psycha, bo z gówna powstała.

Nazajutrz stało się tak jak Amarenka przewidział. Ser Baggins, widząc nadciągające wrogie wojska obsrał się ze strachu okrutnie i uciekł z pola bitwy okrywając się wstydem.
 
Ostatnia edycja:

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
355
W przyszłości będzie się mógł pochwalić Top1 na świecie przez kilka tygodni xdddd


>BYŁEM TOP1 NA SWIWCIE 188!
>I co, wygraliście świat?
>No nie ... :(
>Aha, ale chociaż byłeś top1, musiałeś nieźle cisnąć
>No właśnie też nie :(



Xddddddd
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.165
Przepraszamy cala społeczność gry za to, że ktoś kiedyś uzna, ze de Tall nadaje się do czegoś więcej niż kiszenia ogórka na zapleczu
 
Do góry