Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.790
index.php


byłoby przykro gdyby kmic im wszystko usunął

tyle tego nastukali, że na barby nie starczyło miejsca

Żółte to te darmy tak? Na czerwono wróg publiczny numer jeden obecnie?
 

IKS DE

Pikinier
Wynik reakcji
252
Nie mam darm na tym świecie, więc turlaj dropsa.
Sam jestem za usunięciem każdej wykrytej darmy niezależnie od tego do jakiego plemienia należy.
Popieram. Ten problem jest ogólnoświatowy. Już teraz całe Speed przejmuje barby, bo się boimy, że przejmiemy darmę innego plemienia i za to banicje polecą. :O
A jak widzisz w TWS typa z wysokim eko, a małą zagrodą i bez murka, to nigdy nie ma pewności czy to czyjaś darma czy jakiś ogórek.
IMO łyknięcie takiego kogoś nie powinno być karane, bo jednak ta gra trochę polega na wyłapywaniu słabości przeciwnika (oczywiście jednocześnie podkreślam, że całkowicie piętnuję pushing darmami z pełną premedytacją).
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Popieram. A ten problem jest ogólnoświatowy. Już teraz całe Speed przejmuje barby, bo się boimy, że przejmiemy darmę innego plemienia i za to banicje polecą. :O
A jak widzisz w TWS typa z wysokim eko, a małą zagrodą i bez murka, to nigdy nie ma pewności czy to czyjaś darma czy jakiś ogórek.
IMO takie coś nie powinno być karane, bo jednak ta gra trochę polega na wyłapywaniu słabości przeciwnika (oczywiście jednocześnie podkreślam, że całkowicie piętnuję pushing darmami z pełną premedytacją).
Tak, innego plemienia, przypadkiem się znalazły obok. XD
 

IKS DE

Pikinier
Wynik reakcji
252
Tak, innego plemienia, przypadkiem się znalazły obok. XD
Jeszcze mi powiedz, że żadne inne plemię nie ogarnęło sobie żadnej darmy, to się wszyscy pośmiejemy.

EDIT:
Tak, patrzę po mapie i realnie się zastanawiam: "Ogórek czy darma? Brać to czy lepiej barbę?" Wsie spoza powyższej listy, między wioskami sąsiedniego plemienia.
@xUnc
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Jeszcze mi powiedz, że żadne inne plemię nie ogarnęło sobie żadnej darmy, to się wszyscy pośmiejemy.
Tak, na pewno dodają sobie do łańcuszków wroga (czyli już muszą mieć kretów) i klikają do 3k punktów, mając jedynie nadzieję, że tym razem support nie osra sprawy (bo to im się nigdy nie zdarza), ale da bany. XD
 

IKS DE

Pikinier
Wynik reakcji
252
Ale żeś mi pomógł xD
To mówisz, że jak się z tym prześpię, to rano będę wiedział? :D
 

jaro21

Chłop
Wynik reakcji
1
Każda gra z biegiem czasu zostaje niszczona po przez nieczyste zagrania graczy... A później tworzą się opinie że ta gra jest taka czy owaka to nie gra tylko użytkownicy psują jakość gry..
 
Do góry