Czy komuś to potrzebne? - Pytanie czy kończyć skrypty

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.214
Siemka, niedawno zakopałem się w 3 skryptach, których w sumie to nie chce mi się kończyć ale mógłbym jakby zainteresowanie jakieś było:

1) Automatyczne uzupełnianie wojska na fejki (Szablon wybierania wojska byłby identyczny jak na Hermitowskie fejki)

2) Sumowanie naszego wsparcia z widoku wioski (Sumuje wojsko na wsparciu w wiosce)
1699854846007.png

3) Skrypt który automatycznie zbiera ilość dużych i średnich ataków które widzi NASZE konto z widoku innych wiosek.
Podawalibyśmy po przecinku lub spacji listę koordynatów wiosek, a skrypt by zebrał wszystkie informacje z ataków jakie jesteśmy w stanie po komendach zobaczyć. Po tym wszystkim generowałby coś takiego
Wioska [coord]445|487[/coord]:
Ataki od:

Wioska [coord]COORDY_WIOSKI[/coord]:
Ataki od: [player]NICK_ATAKUJACEGO_GRACZA[/player]: 1 (to jest ilość ataków które ten gracz wysłał) ||

Wioska [coord]COORDY_WIOSKI[/coord]:
Ataki od: [player]NICK_ATAKUJACEGO_GRACZA[/player]: 1 || [player]NICK_ATAKUJACEGO_GRACZA[/player]: 1 ||

Wioska [coord]COORDY_WIOSKI[/coord]:
Ataki od: [player]NICK_ATAKUJACEGO_GRACZA[player]: 1 || [player]NICK_ATAKUJACEGO_GRACZA[/player]: 1 ||
Dodatkowo mogę dorzuć opcję do zaznaczenia która liczyłaby też małe ataki (fejki)

Oprócz zainteresowania będę musiał się też dowiedzieć czy któryś z tych skryptów nie łamałby regulaminu Plemiona ale mam nadzieję że nie xd. Ktoś w czymś jest zainteresowany?
 
Wynik reakcji
6.958

§7) Inne

Korzystanie ze skryptów
Wszystkie skrypty muszą zostać uprzednio zaakceptowane przez support gry. Jeśli gracz nie jest pewny czy dany skrypt czy narzędzie jest dozwolone, to przed skorzystaniem z niego należy zgłosić się do supportu gry w celu upewnienia. Lista zaakceptowanych skryptów znajduje się na forum.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.214
I po co mi to wklejasz, skoro pytanie brzmi czy warto mi kończyć i zgłaszać jako oficjalne skrypty do paska czy nikt i tak nie chce takich skryptów X?D?
Znam proces bo już ze 3 mam w skryptotece xd dzięki za troskę byczku
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.214
1) co znaczy automatyczne?
W oknie placu odpalasz skrypt w pasku, uzupełnia wojska ale nie zmienia celu, potem musisz kliknąć "Napad" ręcznie, bo nie może zaznaczyć przez wścibski regulamin.
Oczywiście wojska uzupełnia minimalną ilością wymaganych na wysłanie poprawnego fejka
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.214
Można by było oczywiście, ale nie było takiej opcji wcześniej a skrypt w skryptotece do tego nie działa, lub nie potrafię z niego korzystać :x Jeżeli chcesz to możesz zaktualizować skrypt na fejki w ten sposób, przydatne bardzo będzie :)
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.004

Wypełnianie wojsk do fejkow lodara działa dokładnie w opisany sposób
 
Do góry