Boh12prawdziwy

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849153659
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849153659

Guest
Jeśli Państwo się zastanawiają skąd ten odlot i co się wyrabia w temacie dyskusji o sytuacji na świecie 194, stąd ten chlew, syf i wulgarność, to jest to dzieło tego człowieka.
@boh12prawdziwy
To jego podburzanie i nakręcanie agresji doprowadziło do tego chlewu. Warto pamiętać
 

Deleted User - 849153659

Guest
Niebawem zamieszczę materiały, gdzie kretował dla mnie będąc w bELLUM, przesyłając screeny z forum.
Muszę znaleźć.

Ponadto przedstawię państwu jak udostępnia dane osobowe ludzi z grupy Messenger

Muszę poszukać
 
Wynik reakcji
59.447

Deleted User - 849153659

Guest
Tak i tak

Nie przeżył moich poglądów
A ja mało dyskutowałem w sumie, jedynie propsowałem tych z którymi się zazwyczaj zgadzałem. Ja Blacka nadal darzę jakąś tam sympatią

Jesteś zdrajcą.
Udawałeś przyjaciela a nakręcałeś agresję.

Robisz krzywdę nawet tej dziewczynie, bo widzisz jak się upokarza a podburzasz ją
 
Wynik reakcji
59.447
Jesteś zdrajcą.
Udawałeś przyjaciela a nakręcałeś agresję.

Robisz krzywdę nawet tej dziewczynie, bo widzisz jak się upokarza a podburzasz ją
Nie udawałem, przecież napisałem, że nie mam z tobą problemu

Chciałem dodać otuchy ludziom o moich poglądach, jak twierdzisz, że nakręcałem agresje no to sorki, ale to i tak by eskalowało
 

Deleted User - 849153659

Guest
Nie udawałem, przecież napisałem, że nie mam z tobą problemu

Chciałem dodać otuchy ludziom o moich poglądach, jak twierdzisz, że nakręcałem agresje no to sorki, ale to i tak by eskalowało

Propsowałeś wszystkie zniewagi pod moim adresem, nakręcając agresję
Tak postępuje ktoś kto podaje się za przyjaciela?
Bo jak Ty się darles z kimś kogo ja szanuje, to po prostu milczałem lub próbowałem was dogadać
 
Wynik reakcji
59.447
Propsowałeś wszystkie zniewagi pod moim adresem, nakręcając agresję
Tak postępuje ktoś kto podaje się za przyjaciela?
Bo jak Ty się darles z kimś kogo ja szanuje, to po prostu milczałem lub próbowałem was dogadać
Ja tak nie uważam, mógłbyś zacytować te posty? Razem je przeeanlizujemy
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ja tak nie uważam, mógłbyś zacytować te posty? Razem je przeeanlizujemy

Oczywiście wkleję, tylko daj mi pół godzinki bo muszę lecieć na chwilę

Po prostu uważałem Cię za najporządniejszą tu osobę. Zawsze byłeś honorowy. I chyba nie było tu osób, które Cię nie darzyły szacunkiem.
Nie wiem co Ci się stało w głowę, że publicznie nakręcasz i wspierasz osoby, które piszą o profanowaniu zwłok czy sformułowania 'dobrze, że zdechła'. Okraszone toną wulgaryzmow.
Atakujesz @Choriel a on tu jest ofiarą.

Co się z Tobą stało?
Serio, postanowiłeś zniszczyć swój kilkuletni dorobek?
 
Wynik reakcji
59.447
Oczywiście wkleję, tylko daj mi pół godzinki bo muszę lecieć na chwilę

Po prostu uważałem Cię za najporządniejszą tu osobę. Zawsze byłeś honorowy. I chyba nie było tu osób, które Cię nie darzyły szacunkiem.
Nie wiem co Ci się stało w głowę, że publicznie nakręcasz i wspierasz osoby, które piszą o profanowaniu zwłok czy sformułowania 'dobrze, że zdechła'. Okraszone toną wulgaryzmow.
Atakujesz @Choriel a on tu jest ofiarą.

Co się z Tobą stało?
Serio, postanowiłeś zniszczyć swój kilkuletni dorobek?
Jak pisałem "Desunia baza" to miałem na myśli jej poglądy, nawet nie czytałem jej kłótni z chorielem, jak dawałem lajki to po prostu leciałem po avatarze
 

Deleted User - 849153659

Guest
Jak pisałem "Desunia baza" to miałem na myśli jej poglądy, nawet nie czytałem jej kłótni z chorielem, jak dawałem lajki to po prostu leciałem po avatarze

Znam takiego gościa Black Snow - kozak, depcze wszystkich oszustów i obłudników.

Znałem też takiego gościa Boh12prawdziwy - chłopa, który gdyby zobaczył na forum wpisy znieważające zmarłych czy też 'per zdechła', to pierwszy by wysrał taką osobę z forum.
Szkoda, że już go nie ma.

Dziś jest chłop, który takie osoby motywuje , bo jak przyznaje ma w dupie ich poglądy i nawet ich nie czyta, ale nakręca ich co jakiś czas.

Brawo

Szukać chyba już nie muszę, skoro sam przyznałeś, że propsujesz te wulgaryzmy i zniewagi
 

Deleted User - 849153659

Guest
Boh jeśli rzeczywiście te fikcyjne piekło istnieje, to duży kocioł na Ciebie czeka
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
Wacław, przecież boszek niejednokrotnie i ciebie nakręcał lub podsycał negatywne emocje względem różnych grup czy tworów.

Boh subtelnie dba, by na forum nie było nudy. Subtelnie, by zawsze własne rączki mieć czyste.
Za to go wszyscy kochamy <3
 
Wynik reakcji
59.447
Znam takiego gościa Black Snow - kozak, depcze wszystkich oszustów i obłudników.

Znałem też takiego gościa Boh12prawdziwy - chłopa, który gdyby zobaczył na forum wpisy znieważające zmarłych czy też 'per zdechła', to pierwszy by wysrał taką osobę z forum.
Szkoda, że już go nie ma.

Dziś jest chłop, który takie osoby motywuje , bo jak przyznaje ma w dupie ich poglądy i nawet ich nie czyta, ale nakręca ich co jakiś czas.

Brawo

Szukać chyba już nie muszę, skoro sam przyznałeś, że propsujesz te wulgaryzmy i zniewagi
Skoro tak twierdzisz to wezmę sobie przerwę od FO. Może dojdę do podobnych wniosków
 

Deleted User - 849153659

Guest
Wacław, przecież boszek niejednokrotnie i ciebie nakręcał lub podsycał negatywne emocje względem różnych grup czy tworów.

Boh subtelnie dba, by na forum nie było nudy. Subtelnie, by zawsze własne rączki mieć czyste.
Za to go wszyscy kochamy <3

Tak, jestem tego świadom

Ale czy widziałeś kiedyś bym znieważal zmarłe osoby a on to nakręcał?
Bo ja nigdy.

Dziś to robi
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
372
Propsowałeś wszystkie zniewagi pod moim adresem, nakręcając agresję
Tak postępuje ktoś kto podaje się za przyjaciela?
Bo jak Ty się darles z kimś kogo ja szanuje, to po prostu milczałem lub próbowałem was dogadać
Jak można znieważyć kogoś, kto już dawno został zmieszany z błotem?
 
Do góry