Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
Po dzisiejszym wpisie @Bl-ack sno-w - i ja czuję się w obowiązku, wyjaśnić wątek związany z @Isarisu.
Zdecydowana większość całej historii, którą z nudów naskrobałem, została bardzo mocno naciągnięta lub po prostu (z pełną premedytacją) - przekłamana i zmyślona.
Wszystko było jedną wielką zabawą słowem i grą na emocjach.
Nie przepraszam, bo nie ma za co.
Bez urazy Isarisu :)

Zabawa była świetna, pozdrawiam!
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
Po dzisiejszym wpisie @Bl-ack sno-w - i ja czuję się w obowiązku, wyjaśnić wątek związany z @Isarisu.
Zdecydowana większość całej historii, którą z nudów naskrobałem, została bardzo mocno naciągnięta lub po prostu (z pełną premedytacją) - przekłamana i zmyślona.
Wszystko było jedną wielką zabawą słowem i grą na emocjach.
Nie przepraszam, bo nie ma za co.
Bez urazy Isarisu :)

Zabawa była świetna, pozdrawiam!
Co dalej, dowiemy się że Stuknięty przekłamuje statystyki celowo, bo wie że i tak nikt się nie zorientuje? Albo Fabcio np. zamienia wioski na mapach miejscami, czując narastające przypływy adrenaliny z każdą zamianą, a potem ma radochę, że głaby z forum nic nie zauważyły.
 
Wynik reakcji
2.702
Po dzisiejszym wpisie @Bl-ack sno-w - i ja czuję się w obowiązku, wyjaśnić wątek związany z @Isarisu.
Zdecydowana większość całej historii, którą z nudów naskrobałem, została bardzo mocno naciągnięta lub po prostu (z pełną premedytacją) - przekłamana i zmyślona.
Wszystko było jedną wielką zabawą słowem i grą na emocjach.
Nie przepraszam, bo nie ma za co.
Bez urazy Isarisu :)

Zabawa była świetna, pozdrawiam!

To niezła gra słowem xD.


Ty to jednak jesteś gracz
 
Wynik reakcji
2.702
Smutny człowiek, przykro to czytać xd
miłego dnia Ci życzę

Ty za to żałosny xD

Gdy jebanie lakiernika bylo w modzie przyleciałeś jak chorągiew smieszkując...

Wystarczyło że black zniknął i napisał jakąś głupotę od razu wycofałeś się ze swoich słów...
Jak typowa chorągiew widać,że byłeś gotów sprzedać kolege z plemienia by tylko katapultami nie zebrać.

Ja ci nie życzę miłego dnia

Bo takim jak ty się to nie należy.
Mniej strzykawek,więcej książek
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
Ty za to żałosny xD

Gdy jebanie lakiernika bylo w modzie przyleciałeś jak chorągiew smieszkując...

Wystarczyło że black zniknął i napisał jakąś głupotę od razu wycofałeś się ze swoich słów...
Jak typowa chorągiew widać,że byłeś gotów sprzedać kolege z plemienia by tylko katapultami nie zebrać.

Ja ci nie życzę miłego dnia

Bo takim jak ty się to nie należy.
Mniej strzykawek,więcej książek

Jebanie lakiernika? Przez kogo? xD
młotku, przecież Ciebie stać co najwyżej na rzucenie kilku inwektyw, z użyciem języka godnego jaskiniowca.
Jak Ty tego lakiernika niby jebałeś? Przecież zawsze byłeś tym pożytecznym głupkiem na doczepke i zawsze funkcjonowałeś na poziomie lakiernika - dwóch prostaczków, publicznie przerzucało się wyzwiskami.
Liryczna orka na miarę Waldka spod monopolowego, szacun XD

lakiernik jest fe - uchachany afrykanin lata po forum i klaszcze uszami z zachwytu
lakiernik nie jest fe - zapocony afrykanin przyłazi i stęka

Każdy sobie robił beke, ale tylko Ty nie zajarzyłeś o co chodzi. No cóż xd

Jesteś prosty jak i ten lakiernik, skończ jojczeć.
IMG_7980.jpeg
 
Wynik reakcji
2.702
No gdyby ci sterydy mózgu nie wyżarły to byś wiedział przez kogo i ile tematów było założone na jego temat...

Co więcej to ty dla poklasku zacząłeś układać jakieś pasty..
Które potem stwierdziłeś że były kłamstwem. XD

Po prostu idziesz za większością czy to w gierce czy na fo.

Dlatego chciałeś swojego kolegę z plemienia sprzedać by tylko nie dostać katapultami...


Masz ty choć trochę rozumu i godności?.
 
Do góry