Avatary na zamówienie..

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser122807
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wiesz rozumiem ciebie ale to nie chodzi o tą regułkę tak jak mówisz dłużej posiedzisz w tym będzie nuda na regułkach ale prędzej znajdzie się swój styl tylko z tym że trzeba pilnować zniekształceń i widoczność na obrazie czy tam postaci no ale jak jest to celowe rozumiem
 

DeletedUser

Guest
Darth jak pisałem ,dla mnei takie prace schematyczne czyli z regułki sa strasznie nudne.

Jak posiedzisz dłużej w tym to sam się przekonasz;)

To nie chodzi o jakieś regułki.. to wszystko ma ze sobą sie kleić i mieć sens a kolor zielony ni jak nie pasuje do tej pracy.

Oczywiście.. możesz odchodzić od norm i kreować swój styl.. ale to tak samo jakbyś zrobił że niebo jest fioletowe a trawa niebieska.
 

DeletedUser122807

Guest
Ty uważasz, że nie pasuje a inni przeciwnie, grafika to właśnie kreowanie nowego świata a nie plagiatowanie tego co powtarza się na okrągło, cóż mi z tego, że zrobię prace podobną do wielu innych, brak satysfakcji z tworzenia.
 

DeletedUser

Guest
Heh FZ ma racje :)

Z tym że te parce które się powtarzają są przeważnie za kasę tak jak na forum graffika albo centrum gfx,ludzie to lubią bo są fajne pierdołki które wpadają w oko
 

DeletedUser

Guest
Ty uważasz, że nie pasuje a inni przeciwnie, grafika to właśnie kreowanie nowego świata a nie plagiatowanie tego co powtarza się na okrągło, cóż mi z tego, że zrobię prace podobną do wielu innych, brak satysfakcji z tworzenia.


hehe plagiatowanie.. czyli jeżeli zrobię niebieskie niebo to ściągam od kogoś? ja tak rozumiem ten wyraz ;}

Jak robisz prace podobną do wielu innych to brak Ci kreatywności, moze i masz racje z kreowaniem nowego świata, ale ja uważam, takie jest moje zdanie że jak coś robić to z sensem kolorytu :]



a ta praca z messim.. wg mnie ma sens kolory świetnie dobrane i jest gicior ;)
 

DeletedUser122807

Guest
Trochę poleciałem z tymi kolorami, głównie te żółte gwiazdki, kilka zbyt dużych dodałem i psują efekt, ale nie mogłem cofnąć bo zapisałem pracę i wyłączyłem gimpa, a retuszować mi się nie chce dzisiaj:)
 

DeletedUser

Guest
Trochę poleciałem z tymi kolorami, głównie te żółte gwiazdki, kilka zbyt dużych dodałem i psują efekt, ale nie mogłem cofnąć bo zapisałem pracę i wyłączyłem gimpa, a retuszować mi się nie chce dzisiaj:)

myślę że taki drobny szczegół nie jest istotny. praca przyciąga oko w jej centrum i to jest świetne ;]
 

DeletedUser122807

Guest
Jednym się podoba innym nie,mi akurat tak, nie lubie monotonii i tych stałych wyblakłych sygnaturek;)
 

DeletedUser168931

Guest
FZ podasz mi na pw nazwy ciekawych pędzli, których używarz :)
 
Do góry