Art. 286

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.299
Nie wiem czym jest "menedżer piłkarski", może sprawa się toczy. W ostatnich latach prawo znacznie zmieniło się na korzyść konsumenta. Również przez regulacje z Uni Europejskiej, więc to co przechodziło 5 lat temu dzisiaj może być poważnym naruszeniem.

No dobra dobra, to czekam z niecierpliwością aż wywalczysz swoje.
Tylko nie rozpisuj się więcej a działaj, bo naprawdę dział prawny się ze śmiechu zesra
 

Lord Doodle

Chłop
Wynik reakcji
36
Dokładnie tak, można zasłaniać się regulaminem świadczenia usług, który zaakceptowałeś nie tylko w chwili logowania się ale też w momencie kupna PP.

Jak nic nie sprzedałeś? Przecież kupiłeś PP a oni Ci te PP dali.
Więc do kogo i o co masz pretensje?
To że postanowiłeś zakupione PP rozsyłać, to już Twoja głupota

Po pierwsze ja nic od nikogo nie kupiłem i nikomu nic nie wysłałem, nie jestem stroną w tej sprawie. Dziele się tylko moją opinia na temat tego co widzę dzieję się na rynku i jak zmieniła się ochrona praw konsumenta. Na podstawie tego jak skonstruowany jest serwis uważam, że ta usługa przesyłu Punktów Premium nie przedstawia jasno informacji i ryzyka jakie się z nią wiąże. Co oznacza, że może wprowadzić konsument w bład. To jest moja opinia.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.299
Po pierwsze ja nic od nikogo nie kupiłem i nikomu nic nie wysłałem, nie jestem stroną w tej sprawie. Dziele się tylko moją opinia na temat tego co widzę dzieję się na rynku i jak zmieniła się ochrona praw konsumenta. Na podstawie tego jak skonstruowany jest serwis uważam, że ta usługa przesyłu Punktów Premium nie przedstawia jasno informacji i ryzyka jakie się z nią wiąże. Co oznacza, że może wprowadzić konsument w bład. To jest moja opinia.

Aha czyli Ty krzyczysz tu o UOKiK i głosisz te mądrości, ale nic nie zamierzałeś zrobić, bo to Cię nie dotyczy? Ok, dzięki.
Produkuj się dalej
Iks de
 

Lord Doodle

Chłop
Wynik reakcji
36
Aha czyli Ty krzyczysz tu o UOKiK i głosisz te mądrości, ale nic nie zamierzałeś zrobić, bo to Cię nie dotyczy? Ok, dzięki.
Produkuj się dalej
Iks de

Napisałem tylko, że jakby ktoś chciał działać w tej sprawie to zamiast iść do sądu polecam zgłosić do UOKiKu. Jesteś ignorantem, który napisze sobie, że to Bajki (bez żadnej wiedzy). Ja natomiast z praktyki wiem, że tego typu sprawy traktowane są bardzo poważnie.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.299
Napisałem tylko, że jakby ktoś chciał działać w tej sprawie to zamiast iść do sądu polecam zgłosić do UOKiKu. Jesteś ignorantem, który napisze sobie, że to Bajki bez żadnej wiedzy. Ja natomiast z praktyki wiem, że tego typu sprawy traktowane są bardzo poważnie.

Do sądu XD XD XD XD XD
Idę się zesrać ze śmiechu
 
Wynik reakcji
29
No dobra dobra, to czekam z niecierpliwością aż wywalczysz swoje.
Tylko nie rozpisuj się więcej a działaj, bo naprawdę dział prawny się ze śmiechu zesra
dobra napisał coś w ramach fajnej ciekawostki, nawet jak nie ma szans na realizację tego to po chuj się przypierdalasz do losowego ziomeczka od kilku postów na forum wymarłej gierki xddddd
 
Do góry