Anime

DeletedUser

Guest
Lecz jakiego anime? To jest najważniejsze :) Sam osobiście polecam wam D-Gray. Man - zarąbiste anime i naprawdę jedyne w swoim rodzaju. Druga seria miała wyjść już dawno ale jakieś tam autor ma problemy niestety ;/
 

DeletedUser

Guest
Jakie Anime polecacie mi teraz oglądać ?
Oglądałem już Dragon Ball a wczoraj wyszedł ostatni odcinek Bleach;c(przerwa na chyba rok...). Oglądam aktualnie Naruto ale to za mało :p
 

DeletedUser162819

Guest
Naruto ;) To moje pierwsze anime.Oglądałem i oglądałem,aż w końcu taki niecierpliwy byłem,że mangę zacząłem czytać.Potem Bleach.Pamiętam jak 15 godzin bez przerwy oglądałem.Teraz dalej te dwa katuję,po prostu z braku czasu,bo jak zacznę nową serię,to całkiem się w to zagłębię.
 

DeletedUser

Guest
Cóż dużo tu wymienić można, ostatnio oglądałem :

No. 6 - fajna grafika, postacie, choć nie wciąga tak jak Naruto ;P
Ao no Exorcist - Momentami straszne, momentami śmieszne, momentami denne - ogólnie myslę że grafika i postacie przyciągają, fabuła średnia - można zobaczyć ;P
Kamisama Dolls - Ladna grafika, choć dziwni są bogowie - fabuła także dziwna, choć miło się oglądało..
 

DeletedUser159542

Guest
One Piece, teraz anime i manga są w arcu Dressrosy, w anime jest nieźle, a w mandze (30+ odcinków do przodu) epicznie :p
Polecam oglądać to anime, jest długie ale dziennie wystarczy 1-3 odcinki oglądnąć, a jak chce się nadgonić to czyta się mangę (w 2-3 tygodnie można całą nadgonić). Porada: nie omijamy arców, można pomijać filery.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
chyba sobie animelist musze zrobic :D

polecam hunter x hunter, dlugo sie zbieralem, ale warto bylo :) dawno nie ogladalem tyle godzin animca pod rzad (30-40odc dziennie lece :D) - naprawde wciaga ^^.
 

DeletedUser153359

Guest
Help me fast please

Serio podajcie jakiekolwiek tytuł waszego ulubionego animca bo chyba robie sobie maraton 48-72 godzinny ogladania anime aby odstresowac sie najwieksza mozliwa porazka ekranizacji mangi w historii anime ever (czyt. Tokyo Ghoul).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Help me fast please

Serio podajcie jakiekolwiek tytuł waszego ulubionego animca bo chyba robie sobie maraton 48-72 godzinny ogladania anime aby odstresowac sie najwieksza mozliwa porazka ekranizacji mangi w historii anime ever (czyt. Tokyo Ghoul).

nie jest az takie zle, nie przesadzaj :) ja sobie kubek z kanekim kupilem, świetny:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153359

Guest
Sylwester ty nie czytasz mangi, ja tak mam wszystkie 13 tomow tokyo ghoula i mowie jedno anime to dno w porownaniu do mangi nie dosc ze pseudo cenzura ktora nie wiadomo po co jest, to na dodatek 3/4 informacji nie zostaje podanych a 1/2 wydarzen zostala zmieniona ( Kaneki wie widzial kto odpowiadal za wypadek jego i Rize, a dokladniej to widzial maske ). mnostwo informacji zostalo poplatanych brat Touki nigdy nie walczyl z Shinobahara z nim walczyl Kaneki a w tym samym momencie ten walczyl z Arima. Zostal juz tylko 1 osatni dcinek konczacy anime a ty ogladajac nie wiesz nic:
Rize zyje - dowiaduje sie tego Kaneki od Yomo po rozmowie z Yoshimura o "one eye owl" - Eto
Touka chce zstac nauczycielem, biologiem dowiedziec sie o przeszlosci ghulach, ich pochodzeniu
Wiemy na czym polega zmiana ghouli w kakuja, w jaki sposob sie nimi staja itd
Juzo stracil noge w walce z "non killing owl" - yoshimura
Kaneki najpierw walczyl z Arima w sciekach po tym jak pokonal Amona dopiero potem Arima ruszyl na "one eye owl" Eto
Moglbym podawac w nieskoncznosc zmiany, niescislosci badz po prostu nie podane informacje dla mnie jest sutacja identyczna co z pupa z roku poprzedniego manga - swietna, anime - dno.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
tylko problem w tym, ze tworcy od poczatku mowili, ze fabula bedzie inna niz w mandze ;) chocby w momencie jak kaneki odszedl z anteiku do aogiri ;d
 

DeletedUser153359

Guest
Nieprawda podzas 1serii byllo jasno powiedziane "ze bedzie robione dokladnie na podstawie mangi lecz z wycieciem drastycznych momentow" spoko jest cenzura ale mimo wszystko mozna bylo wspomniec o Rize, powiedziec cos na temat Yomo, badz po prostu wyjawic kto odpowiadal za wypadek Kanekiego bo z mangi to wszysto wiemu

w mandze Kaneki takze odszedl do aogiri, jednak jednoczesnie caly czas widywal sie z Yomo ktory go uczyl i powiedzial mu o kakuja - po Eto i Yoshimurze to wlasnie Yomo jest 3 najsilniejszym ghoulem. Zaraz sie okaza ze zrobia 3 serie tokyo ghoula wyssana z palca bo po tyle wprowadzonych przez nich zmianach anime re nie ma prawa bytu
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
co do wszystkich szczegolow - ekranizacje zawsze pomijaja szczegoly :) przeczytaj jakakolwiek ksiazke, a potem ogladnij film na jej podstawie :)

SAO pamietasz? ile zostalo pominiete z novelki? nigdy wszystkiego nie przekaza, bo musieliby z tego zrobic tasiemca :D

i nie prawda, bo bylo info, ze 2gi sezon TG ma odejsc od mangi :p

a co do cenzury - musiala byc, wkoncu to komercja i puszczaja to w TV.
 

DeletedUser153359

Guest
Mowimy tu o anime o ktorym sam autor anime mowil ze bedzie robiona "na podstawie mangi" czyli bez pomijania tak waznych faktow jak to zrobili w 1 i 2, to nie byly szczegoly a wazne informacje ktore wlasnie teraz sa wykorzystywane w re czyli co ich pominiecie/zamiana oznacza ze zamierzaja wymyslec wlasne zakonczenie tokyo ghoula? Bo do tego zmierza biorac pod uwage pominiencie walki Kanekiego z Arima.

Zostaly pominiete szczegoly glowne informacje w tym te do kolejnych serii byly przekazane.

Bylo powiedziane ze bedzie identycznie w stosunku do 1 serii xd Bierz informacje z wiarygodnych zrodel jak wpisy autora

Czesc walk z pierwszej serii wyszlo w 2 wersjach ocenzurowanej i nie, i byly one wykorzystywane w amv. Jak mowilem cenzuzra ok ale nie odwalanie takich rzeczy jak zrobili, w sumie przeczytaj mange a zobaczysz o co mi chodzi i ile pomineli.
 

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.343
halo halo, cześć misie. Najlepszy temat na forum nie może ucichnąć;>
Ktoś poleci jakieś fajne anime byleby nie miało 125412512 odcinków tylko nie za długie, bardzo wciągające i pełne emocji, na nutkę romansideł w trakcie anime się nie obrażę ;>
 

DeletedUser153359

Guest
halo halo, cześć misie. Najlepszy temat na forum nie może ucichnąć;>
Ktoś poleci jakieś fajne anime byleby nie miało 125412512 odcinków tylko nie za długie, bardzo wciągające i pełne emocji, na nutkę romansideł w trakcie anime się nie obrażę ;>

Kaze no Stigma
 
Do góry