Analizy Marszalszona

AgresywynyNiedźwiedź

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.143
Fajna analiza jednak należało by ją aktualizować na bieżąco. Szacun za poświęcony trud i czas na jej przygotowanie.


Ze tak zapytam - skad pomysl na nick?
Masz hiszpańskie pochodzenie? lubisz hiszpańską kulture? Lubisz hiszpańskie jedzenie?
Czy zwyczajnie lubisz penetracje między cycki?

Pozdrawiam i miłego wieczoru życze.



P.s czekam na analize :)
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.026
Ja bym sie chyba nie przyznawal
A ja się nie wstydzę. Jak często się zdarza, żeby zbieranina graczy dochodziła do ostatniego etapu świata i walki o zwycięstwo? :) Graliśmy na 2 światach, 2 co prawda przegrane, ale na każdym z nich dochodziliśmy do finałowego momentu walki 2vs2. No i nasi gracze przynajmniej nie jechali na botach xD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.510
A ja się nie wstydzę. Jak często się zdarza, żeby zbieranina graczy dochodziła do ostatniego etapu świata i walki o zwycięstwo? :) Graliśmy na 2 światach, 2 co prawda przegrane, ale na każdym z nich dochodziliśmy do finałowego momentu walki 2vs2. No i nasi gracze przynajmniej nie jechali na botach xD
Malo takich ekip, pytanie czemu nie kontynuujecie tego?

Kto jechal na bocie?
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.212
A ja się nie wstydzę. Jak często się zdarza, żeby zbieranina graczy dochodziła do ostatniego etapu świata i walki o zwycięstwo? :) Graliśmy na 2 światach, 2 co prawda przegrane, ale na każdym z nich dochodziliśmy do finałowego momentu walki 2vs2. No i nasi gracze przynajmniej nie jechali na botach xD

Ja tak robię cały czas jak gdzieś już gram :D
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.026
Malo takich ekip, pytanie czemu nie kontynuujecie tego?

Kto jechal na bocie?

Większość rady skończyła z plemionami, kilka czy kilkanaście lat gry wystarczy. Ja też generalnie skończyłem, chociaż na zaproszenie wróciłem na 182 ale już tylko jako defówka zjadająca barby
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.026
Wiekszosc i tak wraca nawet jak skonczy gierke :p

Wielu skończyło na amen, ale część faktycznie wróciła do uzależnienia <oczy> Ja myślałem, że 12 lat mi wystarczy a tu jak widać po roku przerwy znowu powrót. Chociaż obiecuję sobie że tylko spokojne pykanie na obrzeżach i to ostatni świat.
 

Lord Hienas

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
981
Wielu skończyło na amen, ale część faktycznie wróciła do uzależnienia <oczy> Ja myślałem, że 12 lat mi wystarczy a tu jak widać po roku przerwy znowu powrót. Chociaż obiecuję sobie że tylko spokojne pykanie na obrzeżach i to ostatni świat.

Ta na pewno, mój poprzedni też miał być ostatnim, a robię pdf'y z darmiarzami z jUTRA i piszę tickety na support do niemiec :/
 

Artemida i lewy X

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.230
Sorki
Wiele analiz czytalam czy to Kuby,Qornygo, markopolo czy innych
Zawsze mi się podobały,dlatego że były jakoś bardziej bezstronne..
Tutaj niestety aż bije kto z kim powinien,na tym jeszcze etapie
Szanuje za czas,ale nie podoba mi się
Byc moze wynika to z ustawień
Nie wiem
 
Do góry