Światy 201 i 202 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
42
View attachment 64415
I jak normalnie można poklikać w budyneczki jak 3 dni przed startem już szukają darmowych komend
Dawno nie grałem i chciałem z kimś poklikać, bo solo nie mam czasu grać i trochę za późno sobie to uświadomiłem...ale do rzeczy. Przeglądałem sobie nicki na wstępnym i szukałem tych, których dobrze zapamiętałem. Trafiłem na dwa, ale ze skutecznością 50%, bo ze spoko gościa jakim byłeś stałeś się pośmiewiskiem forum z tego co widzę, przesiaknales gównem tej gry i próbujesz zabłysnąć wśród wirtualnych kolegów, ale patrząc na ilość lajków ci nie wyszło. Powodzenia :)
 

DlaCzemuu

Zwiadowca
Wynik reakcji
983
Dawno nie grałem i chciałem z kimś poklikać, bo solo nie mam czasu grać i trochę za późno sobie to uświadomiłem...ale do rzeczy. Przeglądałem sobie nicki na wstępnym i szukałem tych, których dobrze zapamiętałem. Trafiłem na dwa, ale ze skutecznością 50%, bo ze spoko gościa jakim byłeś stałeś się pośmiewiskiem forum z tego co widzę, przesiaknales gównem tej gry i próbujesz zabłysnąć wśród wirtualnych kolegów, ale patrząc na ilość lajków ci nie wyszło. Powodzenia :)
Wybacz mi mój drogi, nie wiedziałem, ze grasz pod innym nickiem niż Cię pamiętam :(

PRZEPRASZAM BARDZO !
 

LordSiekier

Miecznik
Wynik reakcji
81
Siema, szukam aktywnych zadziornych wojowników

Stworzyłem plemię PS!! Psycha sitting, wystartujemy, wybierzemy lokalizację i wylądujemy po tygodniu około w jakimś miejscu

W plemieniu mega nacisk na rozbieranie warzyw i organizowanie akcji.

Zapraszam, przyda się z 10 chłopa z rękami :D
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.443
Ludzie przestańcie się zgłaszać do tego plemienia na 201, bo muszę przyjmować wszystkich jak leci, a ktoś te surowce za PP-ki ma skupować.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.443
Brakuje mi świata bez giełdy, ale żeby wygrała osoba która ma najwięcej na koncie bankowym. Ciekawe czy tak się da
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.006
Światy wystartowały!
Życzymy udanej zabawy i zapraszamy do dyskusji w dedykowanych im działach forum oraz na kanałach Discord.
 
Status
Zamknięty.
Do góry