Światy 195 i 196 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

algus

Miecznik
Wynik reakcji
141
Jakakolwiek srednia ekipa wbije na 196 i bedzie miala free wina przy takich ustawieniach ze wsparciem + wiezami.

W ogole co to za praktyki to juz chyba 3 swiat bez gieldy na ktorym jest wieza , gdzie z tego co rozumialem docelowo ,,nowe'' budynki mialy byc glownie na swiatach z gielda.
w sumie nie wiem czy mogą być gorsze ustawienia xD nie popisali się. ta gra powinna iść w kierunku utrudniania życia nieuczciwym graczom . a oni robią nielimitowaną farmę + zbierak
 

algus

Miecznik
Wynik reakcji
141
Założysz się? :cool:
po prostu zastanów czy takie ustawienia mają sens w aktualnej erze botów skryptów czy innych gówien...Jak uczciwie grająca osoba jest w stanie na takich ustawieniach rywalizować jak równy z równym z bociarzami? . albo może w końcu zacznijcie dawać permy za boty a nie jakieś śmieszne bany 24h? :) nieograniczona farma? okej rozmumiem ale dlaczego jeszcze zbierak do tego xd .
 

Wisnek

Pikinier
Wynik reakcji
16
po prostu zastanów czy takie ustawienia mają sens w aktualnej erze botów skryptów czy innych gówien...Jak uczciwie grająca osoba jest w stanie na takich ustawieniach rywalizować jak równy z równym z bociarzami? . albo może w końcu zacznijcie dawać permy za boty a nie jakieś śmieszne bany 24h? :) nieograniczona farma? okej rozmumiem ale dlaczego jeszcze zbierak do tego xd .
Kto dużo farmi, ten mało zbiera - tutaj Twoja szansa :p Gdyby dodatkowo nie było zbieraka, to byłbyś jeszcze bardziej w tyle
 

The End of Deckuś

Szlachcic
Wynik reakcji
2.174
Nie no zabrzmiało to conajmniej jakbyście byli dużo wyżej od nich xd Nie wiem czy taka pogardą jest dobra, łatwo się przejechać i już nie jeden to zrobił.

Nie o to chodziło, może źle to ująłem. Ruszają dwie mocne ekipy Uwu i Cyrk. Do tego jeszcze my i poza tym nic nie widać na horyzoncie. Uwu sojusz zapewne z Cyrkiem to my zostajemy sami na resztę świata. Po 185 ciężko powiedzieć ile chęci zostanie w graczach, aby lecieć kolejny świat bez przerwy.
 
Wynik reakcji
7.051
Nie o to chodziło, może źle to ująłem. Ruszają dwie mocne ekipy Uwu i Cyrk. Do tego jeszcze my i poza tym nic nie widać na horyzoncie. Uwu sojusz zapewne z Cyrkiem to my zostajemy sami na resztę świata. Po 185 ciężko powiedzieć ile chęci zostanie w graczach, aby lecieć kolejny świat bez przerwy.
Jeszcze WO, solidna ekipa co prawda 1 członowa ale jak @Zendos zbierze swój core to solidna ekipa, która co świat miesza i jest game changerem na mapie.
 

The End of Deckuś

Szlachcic
Wynik reakcji
2.174
Patrzę właśnie jak to się rozwinie, bo różne plotki latały, jedni mieli startować, później jednak tak, jednak nie, po pp, normalnie itp. w ciągu kilku dni pewnie się wyklaruje sytuacja. Czas na grę jesienno zimowy jak i ustawienia świata sprzyjają bardzo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry