Światy 189 i 190 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser209423

Guest
gdzie?

Black snow od kilku swiatow pisze te same glupoty, nie ruszaja mnie w ogole xDD

a to ze zajebalbym mu w morde to akurat fakt i zrobilbym to wiedzac ze ten frajer by zglosil to na policje ;)

Chyba nie zrozumiałeś.
To akurat by był Twój najmniejszy problem.
Następna rzecz jaką bym zrobił, to puścił Cię z torbami.
Iks de internetowy fighterze z pełnymi gaciami XD XD XD
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.130
Chyba nie zrozumiałeś.
To akurat by był Twój najmniejszy problem.
Następna rzecz jaką bym zrobił, to puścił Cię z torbami.
Iks de internetowy fighterze z pełnymi gaciami XD XD XD
Zesralbys sie a nie puscil z torbami.

Nie mam pelnych gaci, nie sadzisz ze bede specjalnie z Liverpoolu lecial do polski bo wielki black snow jest na mazurach xD
 

DeletedUser209423

Guest
Zesralbys sie a nie puscil z torbami.

Nie mam pelnych gaci, nie sadzisz ze bede specjalnie z Liverpoolu lecial do polski bo wielki black snow jest na mazurach xD

Dziwnym zbiegiem okoliczności najwięksi 'fighterzy' świata plemion zawsze są poza granicami, albo nie mają czasu XD XD XD
I jedyne co robią prują się na forum.
No dalej, pompuj forumowe mięśnie.
A kiedy z tego zmywaka wracasz? To przejadę się nad jezioro znowu. Ja chętny oberwać.
I Ci udowodnię, że się nie zesram, tylko Cię puszczę.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.130
Tak sie sklada ze nie pracuje na zmywaku, ale ty i tak w sumie wiesz lepiej xD
 

DeletedUser209423

Guest
Tak sie sklada ze nie pracuje na zmywaku, ale ty i tak w sumie wiesz lepiej xD

Mam koło tyłka gdzie pracujesz.
Chyba nie sądzisz, że będę traktował Cię gorzej, bo sprzątasz?
Szanuję każdego człowieka.

Pytam kiedy wracasz i mi przywalisz.
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Chyba nie zrozumiałeś.
To akurat by był Twój najmniejszy problem.
Następna rzecz jaką bym zrobił, to puścił Cię z torbami.
Iks de internetowy fighterze z pełnymi gaciami XD XD XD
Nie wydaję mi się, żebyś puścił go z torbami, uderzenie kogoś wyczerpuje znamiona art. 217 § 1 kk. gdzie kara to grzywna, ograniczenie wolności albo pozbawienia wolności do roku. Patrząc na część ogólną ustawy, maksymalna wartość grzywny wyniosłaby do 50 stawek dziennych od 10 zł do 2 tys. (ustalane na zasadzie pewnych warunków), więc kara grzywny nie byłaby duża. Ponadto, sąd może odstąpić wymierzenia kary w przypadku gdy:
  • naruszenie nietykalności było wynikiem wyzywającego zachowania się pokrzywdzonego;
  • pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności
Więc stwierdzenie poniżej jest słuszne w tym przypadku, chyba, że jakoś inaczej chcesz go puścić z torbami
Zesralbys sie a nie puscil z torbami.
 

DeletedUser209423

Guest
Nie wydaję mi się, żebyś puścił go z torbami, uderzenie kogoś wyczerpuje znamiona art. 217 § 1 kk. gdzie kara to grzywna, ograniczenie wolności albo pozbawienia wolności do roku. Patrząc na część ogólną ustawy, maksymalna wartość grzywny wyniosłaby do 50 stawek dziennych od 10 zł do 2 tys. (ustalane na zasadzie pewnych warunków), więc kara grzywny nie byłaby duża. Ponadto, sąd może odstąpić wymierzenia kary w przypadku gdy:
  • naruszenie nietykalności było wynikiem wyzywającego zachowania się pokrzywdzonego;
  • pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności
Więc stwierdzenie poniżej jest słuszne w tym przypadku, chyba, że jakoś inaczej chcesz go puścić z torbami

Myślę, że nie powinieneś się wtrącać i chrzanić głupoty w temacie o którym zbyt wiele nie wiesz.
Zgodnie z artykułem 445 par 1 kc można domagać się ogromnego zadośćuczynienia za pobicie.
Jeśli nadal Ci mało, to w grę wchodzi dodatkowo odszkodowanie z racji (niemożności wykonywania w danym okresie pracy, powstałe w związku ze zdarzeniem szkody psychiczne itd).

I skup się, żebyś nie pomylił pojęć, bo odszkodowanie i zadośćuczynienie to dwie różne sprawy i z tytułu pobicia można domagać się obu i w obu przypadkach puścić kogoś z torbami, wystarczy specjalizująca się w tym kancelaria, która pobierze sobie na koniec 30% z końcowej sumy i będą jak lwy walczyć o każdy grosz.

A zatem idź tam dalej sobie czytaj, tylko wnikliwiej, to nie będziesz dostarczał porcji śmiechu.

Pozdrawiam serdecznie
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
To jest pojęcie e-konfidenta? Czy jeszcze nie podchodzi? Co gity się wypowiedzą?
 
Status
Zamknięty.
Do góry