Wyniki wyszukiwania

  1. Alek-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Grać na jubileuszu, w stronę którego najwięcej osób zwraca swój wzrok i mimo wszystko się szmacić i kosować, bo ktoś jest tak wielkim przegrywem że musi posuwać się do takich metod aby choć malutki % szansy sobie stworzyć na osiągnięcie czegokolwiek na świecie. A na koniec i tak będzie porażka i...
  2. Alek-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zmieńcie nazwę plemienia na "GDYBY". Sami w 100% postawiliście się w swojej obecnej sytuacji i teraz takie szczekające gówniaki jak ty są zbyt ograniczone i zbyt aroganckie żeby wypić mleko jakie sobie sami nawarzyliście. Wielka wina APK, że nie było tak aroganckie i zadufane w sobie jak witam...
  3. Alek-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Albo po prostu naszym priorytetem w pierwszej kolejności jest dać z siebie 100% dla plemienia i dla naszej obrony, a nie w pierwszej kolejności zadowalać czyjąś ciekawość. Nie mniej jednak nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca, kto będzie ciekawy to sprawdzi sobie jakoś sam ( w końcu mamy...
  4. Alek-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wypraszam sobie - prysznice 2 razy dziennie rano i wieczorkiem. Resztę jak najbardziej potwierdzam! Nic nie robię, ARES prowadzi się samo! To chyba tym większy wstyd dla witam, że nie mogą nas złamać próbując zarówno zwykłej gry jak i żenujących zagrywek. /BTW jakaś akcja na nas wchodzi? niby...
  5. Alek-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bo to jest takie wiesz.. ZASADY braku rekrutacji, ale jednak po rzuceniu okiem na jego ilość wiosek/punktów i położenie to jednak.. jednak pojawiła się ta "możliwość" nagięcia nieugiętego kręgosłupa moralnego. Jednak Kamcio zasłużył sobie w oczach zamy żeby zapytać o niego resztę rady...
  6. Alek-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Już wieczór.. a za 10-12 godzin wchodzi na nas akcja wITAM - a zaproszeń do plemienia i propagandowych wiadomości brak.. ? Goebbels w grobie się przewraca widząc takie zaniedbania... Chciałbym się przyznać, że tydzień temu przeszedłem przez ładną trawkę rosnącą za przystankiem autobusowym, bo...
  7. Alek-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przekonał. Leci grupówka do plemienia żeby wchodzili i lajkowali. Dzięki Czarodziej. witam to jest ten stan umysłu, że muszą próbować rekrutować na przeddzień wejścia swojej akcji w nas, proszą swoich graczy aby ci wypisywali po naszych graczy jeśli ktokolwiek kogoś zna z innego świata i...
  8. Alek-

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Zły Alek, niedobry, najgorszy.. nununu <nonono>:x<foch> Powodzenia Gimbusek na arkadii Wystarczy, że setka wytrzyma i dzięki temu będzie miała wystarczająco mocną psyche aby zdzierżyć patrzenie na takie frajerskie zagrywki ze strony naszych przeciwników którzy kompletnie nie potrafiliby sobie...
  9. Alek-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Prawdziwy "one man army" <boks><cisza> Kamcio2013 > wITAM & wITAM1 & wITAM2
  10. Alek-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Darmowe expienie rycerzy tylko u kolegi Chelsea 8 Po expienie proszę się ustawić w kolejce, aby Witam nadążyło z dosyłaniem mobila! Ares śpioszki! Prosimy o zapkę do koalicji popołudniowej jak już zostanie utworzona!
  11. Alek-

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    ZIOM, ale takie coś to się na początku pisze a nie na końcu!
  12. Alek-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/psychologia/iq-spada-nawet-o-7-punktow-na-pokolenie-czy-nowe-technologie-obnizaja-poziom-inteligencji-da310636-ls5327831 Kasujcie się tam czym prędzej to przynajmniej swoim zniknięciem na tym wirtualnym "dwusetnym świecie" przyczynicie się do zwiększenia...
  13. Alek-

    Analiza świata by ©Qorny

    No przecież ARES to ukryty człon obrzeżowy SPEEDów.... Maćku.. dlatego są top1, lol.
  14. Alek-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jeśli są jakieś ciężkie dowody obciążające tutaj omawianego gracza - bardzo proszę o ich dostarczenie. Zapewniam, że nie ma to absolutnie nic wspólnego z jego główną wioską sąsiadującą z moją. Z poważaniem, Rada plemienia ARES.
  15. Alek-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Świetlisty ma tajną misję w postaci zajęcia K25 pod stworzenie dodatkowego zaplecza DEFFowego dla naszego plemienia. Tylko cichutko, bo SPEEDy jeszcze nic nie wiedzą i się nie spodziewają ;>
  16. Alek-

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Krąży legenda, że pewna postać z Sosnowca kazała mi "spierdalać" gdy prosiłem ich o dyplomację, a moje urażone ego i duma nie mogły tego przełknąć, więc porozumiałem się z A.P.K. w celu wspólnej walki przeciwko Witam. A przynajmniej tak rozpowiada sama postać z Sosnowca. Wszystkie kolorowanki w...
  17. Alek-

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Jak.. w każdej grze tak naprawdę multiplayer. W każdej grze znajdą się olbrzymie minusy, które kłują w dupie na każdym etapie grania w nią. A jednak gramy. Myślę, że przynajmniej +75% z nas już miała do tej gry nigdy nie wracać i z nią definitywnie kończyć. A jednak pojawia się iskierka, wraca...
  18. Alek-

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Za to szkoda, że ty nadal tu jesteś.. /jednorazowy post - wyskoczyła dyskusja przez oznaczenie tego..... Powodzenia wszystkim na ś.198.
  19. Alek-

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Czołem po przerwie :) Uprzejmie proszę, aby jak na razie nasze ARES było pokazane i uwzględniane na mapie takie jakie na chwilę obecną faktycznie jest - czyli bez uczestnictwa w żadnej koalicji czy też sojuszu lub jakichś gierkach :) O dyplomację z propozycją sojuszu to Witam zwróciło się do...
Do góry