Wyniki wyszukiwania

  1. Bl-ack sno-w

    A teraz na poważnie

    Będzie to obszerny post, więc jeśli ktoś ma czas może się zapoznać, jeśli nie, to też dobrze. Wczoraj rano nie ukrywam zrobiłem żart obliczony na lajki, o odejściu. Dziś jednak już bez ściemy. Świat 200 to idealny moment, by odejść z forum biorąc pod uwagę, że jestem tu od ś71. Zanim odejdę...
  2. Bl-ack sno-w

    Polityka

    Może i nie będziecie mieli lewaczki aborcji, ale za to będziecie mieli droższy prąd XD Iks de, zrobieni bez mydła. A za chwilę zmiany w stawkach za wodę i ścieki, co przejdzie w kompetencje gmin. I znowu z 30% w górę XDDD SKISNĘ
  3. Bl-ack sno-w

    Wycieruch świata plemion

    Pragnę tylko wspomnieć tu kilka słów, by każdy w świecie plemion znał największych kosowników tej gry. Przedstawiam państwu sytuację ze świata 200. Przedstawiam oszusta i kosownika - @Szum Lasu To coś jechało ile tylko mógł po SPEEDACH, nie szczędząc podłych słów, by właśnie wczoraj wbić kosę...
  4. Bl-ack sno-w

    Wycieruch świata plemion

    Pragnę tylko wspomnieć tu kilka słów, by każdy w świecie plemion znał największych kosowników tej gry. Przedstawiam państwu sytuację ze świata 200. Przedstawiam oszusta i kosownika - @Szum Lasu To coś jechało ile tylko mógł po SPEEDACH, nie szczędząc podłych słów, by właśnie wczoraj wbić kosę...
  5. Bl-ack sno-w

    Wycieruch

    Nie ma zgody na promocję patologicznych postaw. O ile nie dziwię się @Keymil LoveOrHate, że korzysta z takich zer, to jednak z takimi bezczelnymi kosownikami należy jechać do samego spodu. Przedstawiam państwu kosownika i oszusta - @Szum Lasu Te zero świata plemion najpierw obrażało SPEED od...
  6. Bl-ack sno-w

    Lata 90

    Jako, że w piątek mam operację, to może to ostatnie chwile mego życia. A zatem czas na wspomnienia dzieciństwa z lat 90 Ale to był piękny świat
  7. Bl-ack sno-w

    Chwila prawdy, czyli 3 pytania do....

    W wątku głównym ciężko zadać pytanie konkretnej osobie, poza tym zaraz oskarżenia o niepotrzebny spam, więc pozwoliłem sobie założyć specjalny wątek. Oczywiście nie wiem czy uzyskam odpowiedź, ale postaram się pytać o rzeczy które naprawdę interesują mnie i pewnie jakąś część forumowiczów. Na...
  8. Bl-ack sno-w

    STOP ABORCJI!

    Niebywały skandal jutro w sejmie. Będzie głosowanie nad projektami aborcyjnymi. XXI wiek, środek europy i tam odbędzie się głosowanie czy można mordować nienarodzone dziecko tylko dlatego, że nie ma jeszcze 12 tygodni. Paranoja. Tracimy człowieczeństwo. Dlatego właśnie upadamy moralnie...
  9. Bl-ack sno-w

    Upadek obyczajów

    Na początek zaznaczę, że to dość długi wywód, chyba mój najdłuższy na forum, ale sytuacja po raz pierwszy dotknęła mnie (tak to czuję) bezpośrednio. Komu się nie chce, niech nie czyta. Odnoszę się do wszystkich zarzutów i ataków. Dziś gruchnęła wieść o dużych działaniach supportu w sprawie...
  10. Bl-ack sno-w

    Zmiany emotek

    Panie @kmic Pani @Lateralis Brakuje na tym forum w reakcjach, emotki która będzie odzwierciedlała to, że nie zgadzam się z daną treścią. Czyli łapka w dół. Emotka smutna, bądź złości, nie odzwierciedla dezaprobaty dla prezentowanych treści. W wyniku czego muszę tworzyć nowy post i pisać...
  11. Bl-ack sno-w

    Porady na zdrady

    Jako, że tworzę bardzo udany i szczęśliwy związek, postanowiłem stworzyć ten wątek, by udzielić darmowych porad tym, którzy takiego szczęścia jak ja nie mają. Niektórym na przykład jedna żona przyprawia rogi, potem druga, kto wie ile jeszcze. Inni robią za pantoflarza i czują się jak...
  12. Bl-ack sno-w

    Darmy - kiedy złamanie regulaminu?

    @kmic @Lateralis @Oski Czy jest jakaś szansa na wytłumaczenie kiedy i na jakiej podstawie reagujecie na to, że ktoś oszukuje? Bo pewnie nie tylko ja a wiele osób by chciało zrozumieć. Gdybyście jakoś z sensem wytłumaczyli to, być może by była to korzyść również dla was, bo mielibyście mniej...
  13. Bl-ack sno-w

    Różne style gry, co wybrać?

    Po dużych zmianach dyplomatycznych czas przyjrzeć się sposobowi gry poszczególnych tworów. Oczywiście to moja ocena i moja wizja, a kto to potraktuje poważnie, kto nie, to już nie moja sprawa. I tak oto można zauważyć dwie rzeczy. Jedna, to że koalicja południowa już przestała się ukrywać i...
  14. Bl-ack sno-w

    Wątek dyplomacji - Black otwiera oczy na prawdę!

    Szanowni Państwo Widzę, że trzeba przemówić do rozumu niektórym osobom, bo zawiść i własna próżność zaślepiają logiczne myślenie. Otóż. Na południu powstała koalicja, duża, która już w zasadzie ma ponad 20% świata. Za kilka miesięcy będzie to 50%. DUDU sterowane przez Brike Love wspierające eN...
  15. Bl-ack sno-w

    I lakiernik może zostać mężczyzną (chyba).

    Zakładam temat, żeby pomóc lakiernikowi wyleczyć się z kompleksów jakie ma względem swojej drugiej połówki. Lekcja numer 1 Ambicja! Zacznijmy od tego. No chłopie obudź się, nie masz w sobie krzty ambicji. Wszystko do czego dążysz, to takie półśrodki. Od miesiąca krzyczysz, że idziesz po TOP...
  16. Bl-ack sno-w

    Moja autorska twórczość

    Moją twórczością jest te forum, na którym jestem dominatorem i wyrocznią.
  17. Bl-ack sno-w

    Ochrona początkowa

    Panie @kmic nie sądzi Pan, że trochę nieuczciwa jest ochrona początkowa? Ktoś kto zostanie pojechany jak ja teraz, nie ma większych szans się odbić na obrzeżach, gdyż większość ma już po 6-8 wiosek. Zanim rozwinę oni będą mieli po 10. Jakie mam szanse? Ja oczywiście będę walczył ale mało kto...
  18. Bl-ack sno-w

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Wasza ikona tego forum. Wyrocznia, najuczciwszy człowiek w historii tej gry. Społecznik, człowiek wielu talentów, pogromca oszustów i obłudników - Black Snow. To ja Właśnie wbiłem szlachcica po raz 9 z rzędu. Cel był 10xkrotny ale na to przyjdzie poczekać, tym razem się nie usunę...
  19. Bl-ack sno-w

    Jedyna celna analiza dyplomatyczna i plemienna

    Kto może zrobić jedyną mającą ręce i nogi analizę dyplomacji jak i poszczególnych plemion? Oczywiście Black Snow. Celność moich analiz wynosi średnio ~98% Zapraszam do krótkiej lektury, jeszcze nie czas na rozpisywanie się. Zaczynamy A.P.K. - jeśli chodzi o skład to jest to bez wątpienia...
  20. Bl-ack sno-w

    Black na tropie SPEED - do obsługi gry

    Skala jest ogromna Przejęcie numer 1 świat 100: świat 200 Cóż za zbieg okoliczności!
Do góry