Wyniki wyszukiwania

  1. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zamknij mordę
  2. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kto to pisze Nieuk, który przechodził do następnej klasy, bo matka przytargała pół prosiaka na radę pedagogiczną
  3. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A to Ty ten pijacki bełkot nazywasz pisaniem? Człowieku, przestań znieważać nasz ojczysty język. Toż Ty nie skonstruowałeś poprawnie jednego zdania. Jesteś menelem i analfabetą, ale ponieważ gen menela zwycięża, to robisz z gry chlew
  4. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Plepsie On to napisał! On to naprawdę napisał!!! XD XD XD Ale tępy, o szok
  5. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ćwoku jeden jak śmiesz jeszcze przyłazić i chrzanić te bzdury? Zamknij mordę, bo jesteś w tej grze już skończony. Rada źle księcia potraktowała, to sobie kosę postanowił wbić. Trzeba było miernoto odejść, usunąć konto i czekać na następny świat. Ale ponieważ jesteś pryszczatym gówniarzem, to...
  6. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Te parówa, a co to jest piekło z rodem? Jakiś nowy język tworzysz? W zemstę się bawisz? Jedyna zemsta dla Ciebie to ta w formie papierowej, won do książki nieuku
  7. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czyli SPEED A to drań
  8. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie wiem, pytam przecież. A ten Sar coś tam na czyją stronę przeszedł? Speed?
  9. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gdybym grał w Ares, to właśnie bym pakował walizkę i ze wstydu palił wrotki na Madagaskar czy innej Gwatemali
  10. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Te zakała a Ty witaczom czasem nie wbijałeś?
  11. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ha ha ha ha skisnę Randomy i pajace z Ares dostają dziś niezłe manto. Ponad 50 wiosek w tyłek, a to pierwsze uderzenie. Jutro kolejnych 50, potem 20, znowu 50 i tak będą znikać jak pierd na wietrze. W końcu ktoś się wziął za te miernoty
  12. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Beka z pajaców z Ares Ostry wpiernicz Ale co się dziwić, rozbijają swoje głupie łby na jednym Blacku
  13. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Coś pożytecznego? Jakaś kolejna zbiórka? XD XD XD XD Całe życie tak lecisz?
  14. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oho uczciwemu człowiekowi puszczają nerwy XD XD XD Najpierw wyłudzał od ludzi kasę, potem mi groził a teraz odlicza. Co następne? Będzie pojedynek na IQ? Iks de Chłop niesamowity. Może i orżnął kogoś na kasę, ale jest honorowy dlatego oddał po 10 latach XDDDDDD
  15. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zbierał na premke, jak uzbierał to poblokował telefony i nie dawał śladu życia I on twierdzi, że jest honorowy!!! XD XD XD XD Widywałem bardziej uczciwych. -- Szkoda, że Twoja matka kiedyś odstawiła
  16. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bardzo dobrze parówo -- Spłać długi. Zegar tyka
  17. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zrobię to na co będę miał ochotę. Na pewno nie będzie mi rozkazywał chłop, co wyłudzał od ludzi forsę
  18. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Już coś napisałem oszuście i hochsztaplerze. Wróć i przeczytaj. Ty mi na pewno rozkazów wydawał nie będziesz.
  19. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Lakiernik @Isarisu spłaciłeś pajacyno długi? Czy dalej jesteś niszowy i żona musi targać na wszystko?
  20. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty bronisz tego Ares jak niepodległości XD I tak was czeka mela, przecież wiesz o tym
Do góry