Wyniki wyszukiwania

  1. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    nie ja juz skonczylem gre w plemiona. tibie pobrałem i na silke ostro chodze bo wybieram sie na zlot speedow zrobic mała zadyme za krzywe akcje na 200sw :) teraz bede tu na FO szeryfem jak @Bl-ack sno-w
  2. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    jechac ich za kose na 190św. smietniki dostały BATY od WYG dolaczyli do nich a pozniej skosowali ich i spierdolili do tRD xD a ten smietnik buczek wysylał mi zdjecie w piatek z norwegii na dc jak płytki układa a w sobote rano wzial swoich wafli i spierdolił do wroga to jest hit...
  3. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    do banowania stefanów to pierwsi ale zeby speedy skasować za bota to nie ma komu! #MuremZaAnimowanaDziewczynka
  4. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wczoraj grill, dzisiaj grill - piękne życie. Ps opalarką dużo szybciej rozpala się grilla niż palnikiem.
  5. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak tam majoweczka u was?
  6. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Faktycznie "kilku" zabraliście. W tym tempie to do końca miesiąca speedy zrekrutowalyby cały czlon wyg xD
  7. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Lista kosowników co sie sprzedali speedom: WhySoSerious? x Tosiek pawcio231 Pucias x Kotolamacz cccccccCc mgr stx*1 Songo xx Freak ThePixOne1 Szum Lasu Xenom MalarzD Siggy Walkiria Podziemia h1web kamis!!! Magiczny Autobus KrwistaCzerwień pudus777 Proteinka wejec Ave wielkie speedy. Kamisia...
  8. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Moralnie tak. speedy na 200sw będą zapamiętane jako zwykle psy co nie potrafią pokonać randomow więc zrekrutowali ich Gdzie te wielkie speedy o których krążyły legendy
  9. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A w NS nie było banów za bota?
  10. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    a wiecie co wam powiem o 150sw? ze Mirek tam wygral swiat dla nuppkow na froncie . z moimi ludzimi z tego swiata jak Obii@12 . Brałem tam l4 w robocie i pchalem po nocach z ziomkami front dniami i nocami pchalismy te APK/TPK. przeciwko nam byl jakis reprezentant polski w plemionach co po...
  11. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    no i WYGI tutaj skoncza gre przez spine ze sPEEDAMI a nie przez to ze wioski tracimy masowo. I licze ze nam nikt nie zaliczy tego skonczenie gry jako porażki.
  12. TypowyMirekHandlarz

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Speedy ciągle to robią na zastach w wygach siedzą więc "takie są teraz plemiona"
  13. TypowyMirekHandlarz

    Stefany to marka. Narka

    Stefany to marka. Narka
  14. TypowyMirekHandlarz

    ale mirek im powiedziałeś. dałeś czadu

    ale mirek im powiedziałeś. dałeś czadu
  15. TypowyMirekHandlarz

    ej support jak tam frekwencja na 201 i 202św? dajcie moze grupowke ze za boty bedziecie banować...

    ej support jak tam frekwencja na 201 i 202św? dajcie moze grupowke ze za boty bedziecie banować jednak od światow 203 i 204 xDDDD
  16. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    przeciez kurde speedy to robią od 3 tygodni z tymi statami xD
  17. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    troche przyspamowaliscie to tylko tak przypomnę zeby to nie znikneło. speedy jestescie najwiekszym syfem tej gry.
  18. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    a masz przyprawy z @kamis!!! ? innych na grila nie uzywamy w WYGach
  19. TypowyMirekHandlarz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zgredeczek kozak grafika. ustawiłbym to na avatar plemienny ale ciotka speedow z supportu by mi bana dała zaraz
Do góry