Dyskusja o sytuacji na świecie 200

PanDa x Wiadro

Zwiadowca
Wynik reakcji
329
Chłopie wiesz, że ja nie gram w gierkę? Kliknąłem tam kasację, ale ziomek poprosił żebym dał zasta żebyście nie brali wiosek za free, więc klej tam pizde cioto jebana.

Przez 12h kasacji chuja zrobiłeś śmieciu, więc tam morda.
noi co że wcisnąłeś kasacje xd
poddałeś się jak lamus, jeszcze gorzej niż dostać w dupe
 

Kleomenes I

Łucznik
Wynik reakcji
551
Przecież to całe N to takie gówniaki, że przed wywozem ich całego śmiesznego plemionka na śmietnisko blokuje mnie tylko limit szlachty.

Do zestawu dochodzi jeszcze kasztan @Kleomenes I, który na 186 o 22 pisał mi, że znowu mi grube rozbije, po czym dzień później go rozbierałem z wiosek.

Skończcie już, bo aż żałośnie się to czyta.

Wrzućcie znowu tego memika z dużym pieskiem jako N, dodajcie tylko mnie lejącego na was cierpkim moczem z góry.

Co ty pierdolisz jebana kurwo. Największym kasztanem a za razem pizda jesteś Ty. To właśnie ty na 186 pokazałeś klasę frontowcu i twoja gierke jedynie jak mialeś bunkry xd. Chyba, że mówisz o tych podbojach jak front padł i stwierdziłem że to już jest marnowanie czasu i był zast.
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.715
Co ty pierdolisz jebana kurwo. Największym kasztanem a za razem pizda jesteś Ty. To właśnie ty na 186 pokazałeś klasę frontowcu i twoja gierke jedynie jak mialeś bunkry xd. Chyba, że mówisz o tych podbojach jak front padł i stwierdziłem że to już jest marnowanie czasu i był zast.
Bunkry na 186 XDD To teraz dałeś chłopaczku, jak my tam bez defa praktycznie broniliśmy tym co mieliśmy, bo graliście na nas w przewadze 66%/34%, to z czego ja miałem te bunkry zrobić? A wioski ci brałem bakłażanie po kilku godzinach od twojego PW, że znowu mnie ubijesz. Fajne farmazony, dobrze brzmią, szkoda, że nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
 

Kleomenes I

Łucznik
Wynik reakcji
551
Bunkry na 186 XDD To teraz dałeś chłopaczku, jak my tam bez defa praktycznie broniliśmy tym co mieliśmy, bo graliście na nas w przewadze 66%/34%, to z czego ja miałem te bunkry zrobić? A wioski ci brałem bakłażanie po kilku godzinach od twojego PW, że znowu mnie ubijesz. Fajne farmazony, dobrze brzmią, szkoda, że nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Farmazon xd
 

Tamtal

Łucznik
Wynik reakcji
410
Nie no wczoraj dzielnie się broniłem, przed przeciwnikiem byłem w stanie offa jakiegoś wybić

No tak nie otrzymałem deffa bo KD nawet mi nie odpisał, takie olewanie to ja to pierdziele
Pewnie dalej byś się dzielnie bronił, ale bez copika na tak wymagającym froncie XD nie ma sensu życia tracić a w NS deffa z połowy kontynentu ściągniesz i będziesz pisał jak to skillowy jesteś i wrzucal ss jak randomowe ataki wysyłasz na podobne ms XD
 
Ostatnia edycja:
Do góry