Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.862
Wiesz co..
Ja ogolnie uważam,że i tak byście nas rozjechali rekrutując KwC czy nie.
Grałem tam w Hmm...

Bo po prostu oni na samą myśl o walce z P! robili pod siebie.
Jedna akcja i by ich nie bylo
Jednak trzeba powiedzieć,że poszliście lekko na łatwiznę rzucając im 5 blach.
Zabierając do siebie i zamykając szybko świat.
Pewnie tak, ale nie mi bylo o tym decydowac.
Na jesien prawdopodobnie zrobi sie z kims nowy projekt i postaramy sie pograc tak jak wiekszosc ludzi tego oczekuje, aczkolwiek jezeli ktos bedzie robil nieczyste zagrywki w naszym kierunku to bedzie vice versa.
A dobrze wiemy jak obecnie wygladaja teraz plemiona, wystarczy spojrzec na ten gowniany s200.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.919
Pewnie tak, ale nie mi bylo o tym decydowac.
Na jesien prawdopodobnie zrobi sie z kims nowy projekt i postaramy sie pograc tak jak wiekszosc ludzi tego oczekuje, aczkolwiek jezeli ktos bedzie robil nieczyste zagrywki w naszym kierunku to bedzie vice versa.
A dobrze wiemy jak obecnie wygladaja teraz plemiona, wystarczy spojrzec na ten gowniany s200.
Powodzenia!
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.862
Nie no juz koncze po tym swiecie definitywnie gierkę, bo raka można dostać XD Wrociłem sobie pograć po 150 aktywniej, bo wcześniej tylko deffówka na 170 i 186, ale utwierdziło mnie to w przekonaniu, że nie ma do czego wracać i szkoda czasu na te gierkę. Jeszcze tu dogram do końca i zawijka.
Jubileusze maja to do siebie, ze sa ujowe ale tutaj juz jest kilka poziomow wyzej
 

CHAPON.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.415
Jubileusze maja to do siebie, ze sa ujowe ale tutaj juz jest kilka poziomow wyzej
może na 150 był jakiś poziom, chwilowo na tym świecie go nie widzę. niby są "zajebiste ekipy", a czy to speed/enki/apk są takie raki, że szkoda gadać. może po zamknięciu składów zostanie sam skill na świecie.
 

Zgredeczek

Miecznik
Wynik reakcji
626
0f3fbb367de1f3606ca505611fbfed1f.png
 
Do góry