Dyskusja o sytuacji na świecie 200

CHAPON.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.415
dobra powiedzmy sobie szczerze, 200 to chuj a nie jubileusz, startujmy na 202 tam się zrobi nowy jubileusz...
 
Wynik reakcji
2.011
imagine śmiać się z witam bo grali grają tam znajomi tyle dobrego o tym plemieniu wcześniej mówili a teraz mówią że to jebane gówna a ktoś przyjdzie i powie że pod dyktando Speed xD
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
946
ty jesteś jakiś jebnięty xD?
gdzie napisałem głupotę? że siedzisz pod butem speed? a może tak nie jest? podpisali was żebyście trzymali im front do czasu aż oni nieudolnie zrobią porządek na swoim podwórku. tylko na tyle jesteście im potrzebni, zaraz zaczniecie oddawać im wsie przy froncie bo sami nie ogarniacie, a ty się zesrałeś bo idąc twoim tokiem rozumowania, niczym nie różnicie się od witam które będąc w sytuacji bez wyjścia podpisało się z TI
 
Wynik reakcji
2.011
ty jesteś jakiś jebnięty xD?
gdzie napisałem głupotę? że siedzisz pod butem speed? a może tak nie jest? podpisali was żebyście trzymali im front do czasu aż oni nieudolnie zrobią porządek na swoim podwórku. tylko na tyle jesteście im potrzebni, zaraz zaczniecie oddawać im wsie przy froncie bo sami nie ogarniacie, a ty się zesrałeś bo idąc twoim tokiem rozumowania, niczym nie różnicie się od witam które będąc w sytuacji bez wyjścia podpisało się z TI

a teraz podmień Speed na TI Love na !N! Keymila na Birkę jak się czujesz xD?
 
Wynik reakcji
2.965
ty jesteś jakiś jebnięty xD?
gdzie napisałem głupotę? że siedzisz pod butem speed? a może tak nie jest? podpisali was żebyście trzymali im front do czasu aż oni nieudolnie zrobią porządek na swoim podwórku. tylko na tyle jesteście im potrzebni, zaraz zaczniecie oddawać im wsie przy froncie bo sami nie ogarniacie, a ty się zesrałeś bo idąc twoim tokiem rozumowania, niczym nie różnicie się od witam które będąc w sytuacji bez wyjścia podpisało się z TI

Ty jestes jakis przyjebany?.


Przed startem wojny mieliście się jako Witam przejechać po APK i ARES.

Czas i położenie was wyjaśniło...
A teraz musieliście z fuzjowac do plemienia Briki....
Przeciez tak sie śmialiście z tej Briki..


Wy się nie kurwicie za blaszkę tylko za pogranie 3 miesiące dłużej w pixele...
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
946
przecież my nawet nie mamy sojuszu, a relacje pomiędzy naszymi plemionami ciągną się od początku serwera
widzisz różnicę? czy aż tak głupio przyznać ci się do błędu że dalej będziesz brnął w swoją głupią narrację
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
946
Ty jestes jakis przyjebany?.


Przed startem wojny mieliście się jako Witam przejechać po APK i ARES.

Czas i położenie was wyjaśniło...
A teraz musieliście z fuzjowac do plemienia Briki....
Przeciez tak sie śmialiście z tej Briki..


Wy się nie kurwicie za blaszkę tylko za pogranie 3 miesiące dłużej w pixele...
zanim znowu takie gówno napiszesz, sprawdź chociaż czy jestem z witam geniuszu<tanczy>
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
946
to czy jesteś czy nie zmienia przekazu gdzie mówi prawdę o podejściu witam do świata i latarni
a czy ja gdzieś napisałem że kłamie? kurwa co za debile
ja jedynie przyrównuje witam do love które nie miało wyboru i musiało się pod kogoś podpiąć, tym samym stając się "satelitą", a ty się oburzasz bo uważasz że love to zupełnie inna sytuacja
 
Do góry