Najnowsze treści autorstwa Spamer roku

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    No i masz pewne, że teraz Ci wyciągnie umiejętność grania i będzie budował na tym narracje. :P
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Wy możecie sami ze sobą rozmawiać, bo wiecie lepiej zawsze. :) Wam nie potrzeba nikogo do rozmowy. Klepcie się po plecach dalej. :)
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Nie chce mi się z Tobą wymieniać poglądami, ale już niech przestanie Cię ponosić. Żadnych vpn'ów nie było. Jeśli ktoś to robił, to takie samo prawdopodobieństwo było u Was. Żadnego dogadania nie było, to odpowiedź na fuzjowanie przez JN'y i robienia X członów więcej. Masa ma znaczenie, to była...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    @NeXi z ciekawości, czemu skasowałeś post w którym piszesz, że wstydziłbyś się na miejscu Dorka za swoich ludzi, że jadą po rodzinie? :) Wiem, że podkręcające pytanie, nie taki cel. :)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ziomalek, wszystkiego dobrego. Trzymaj się.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    xddddd
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Nie było żadnej akcji na JN. Poszło kilka offów i tyle. :)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Jeszcze miesiąc i Bocian będzie mógł do ciepłych krajów odlecieć.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Cholera, jak miałem kiedyś 5 lat, to przytrafiło mi się, że zapomniałem umyć rąk po siku. Już coś na mnie masz. No, ale to jedyna zła rzecz którą w życiu zrobiłem, więc musisz tylko z tego się śmiać jak coś.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Czyli jak my burzącą wchodzimy to "hehehehehe nic nie przejeliście heheheheheheh", ale u JN to akcja burząca już ok? :D
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Bocian, bądź Pan człowiek inteligentny i nie zniżaj się do poziomu Optimuma. Akcje są nastawione na burzenie, na rozpoznanie i na przejęcia. Nie będę Ci mówił kiedy jest jaka. No, ale porusz te swoje szare komórki. Jak nie idzie, pokiwaj mocno głowa, może któreś się o siebie obija i wpadnie Ci...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Czyli normalnie piszesz do "wrogów" i prosisz? :D
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Jak ktoś CI streści, dajcie i mi znać proszę. Niech sam sobie czyta.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    A to chcesz być wolny jak zgredek, że chcesz skarpetę od Pana? :D
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Skoro my nic nie wiemy, Ty wiesz wszystko, to kret i transfer Dżobiego? To Ty?
Do góry