Najnowsze treści autorstwa Deckuś z Podziemia?

  1. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    albo do zakładu.
  2. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A smutno ci że ja ci niszczę grę i nie ma sensu grać i w ogóle to kończysz?
  3. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @Dromq94 wy robicie wynik na akcji co ja ostatnio solo zrobiłem, gratuluję sukcesu xD Czemu te morale istnieją i pasożyty tu są ehh
  4. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ogólnie to fajny tu content macie jak się gościa wrzuci w ignoruj i nie widać ujadania
  5. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    XDDD Ja jestem spokojny, śmieszy mnie taki dzban jak ty co jeszcze niedawno płakał jak to swiat197 i plemiona są zepsute, jak to na 195 było strasznie robiąc monolog na całą noc. Ty pomyśl czasem o melisce, bo za mocno ci wchodzi.
  6. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    ?xD no nie będzie jakiś margines społeczny mi ubliżał, miesiąc temu płakałeś że ja ci gre psuje i grac ochoty nie masz. Wasz poziom jest sto razy niżej niż np Histeria czy KnD, skoro tu dajemy rade to wy jestescie jak robak na drodze.
  7. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Pies to cię robił cwelu, a grozić to możesz sobie w domu. Już ostatnio tu pisałeś, że potężne LD na koniec w blachy wpisane będzie, champion was wyruchac chciał, ale wyszło inaczej, a teraz jak potulne dziwki gala zrobiona i do przodu.
  8. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    ale to komicznie brzmi od ciebie
  9. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @Damszot x Szeri on na fecie jest aktualnie chyba
  10. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ja powiem tak, uwu miało 3 fale banów na tym świecie, a wy i tak jesteście na minus kilkaset wiosek w wojnie. Tam ostatnio na zastępstwie się bawiłem jak była na was akcja to frontowców z dwoma lewymi rękami macie. Was jedyne co trzyma przy tej grze to wmawianie sobie, że w końcu się uda. Nas i...
  11. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    xddddddddddddddddddddddd nie mogę za dużo
  12. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    ty jednak jesteś ułomny xD generalnie nic nie znaczycie na tym świecie i próbujesz na FO jakkolwiek wszystkim przypomnieć, że jakieś LD istnieje. Kolos na glinianych nogach xD przecież jedyny powód że wy tam jesteście jakieś +20 w wojnie jest taki, że olewani jesteście. Gdyby nie morale to...
  13. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Kiedy zaczniecie grać?
  14. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie mierz nas miarą swojego śmietnikowego traktowania innych
  15. Deckuś z Podziemia?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ciężko się doliczyć, ale dziwisz się im, że wolą oddać nam niż wam? Jak zauważysz w drugą stronę takie sytuacje miejsca nie mają. Zacznij grać atakować pchać front to może i u nas komuś psycha tak siądzie, że postanowi oddać chociaż wątpię. Jakby doliczyć osoby, które wyszły i nam oddały to...
Do góry