Zwolnienie. Mała poprawka

  • Rozpoczynający wątek GaNgStARaPRlZ
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się?

  • Tak

    Głosy: 16 69,6%
  • Nie (dlaczego?)

    Głosy: 7 30,4%

  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Mam małą propozycję co do poprawienia funkcji zwolnienia. Otóż można dodać tam jeszcze szlachtę. Niby takie małe coś, ale gdy mamy w wiosce 1 niepotrzebnego grubaska to trzeba go rozbijać i jeszcze wysyłać z nim jakąś ilość wojsk. :) Pozdrawiam
 

DeletedUser163071

Guest
ten temat był już poruszany :)
i moim zdaniem i tak by każdy rozwalał grube niż zwalniał dlatego że rozwalenie grubego trwa 35min(do najbliższej wioski) a zwolnienie jakby wziąć 1/3 co się robi to by wyszło 1h :)
np: mas ię 4gróbych w wiosce nie potrzebnych to zwolnienie by trwało 4h a rozwalenie 35min :D
 

DeletedUser

Guest
nie zawsze masz wioskę o jedno pole dalej :)

edit. tak samo moze byc z rozwalaniem toporków. chcesz zniszczyc 100. będzie dłuzej niz 18 minut na pole :) taka sama sytuacja :)
 

DeletedUser163071

Guest
mogą to wprowadzić ale jest to bezużyteczne :)
 

DeletedUser

Guest
To jeszcze dodajmy rycerza(chyba że można i mi umknęło)
 

DeletedUser

Guest
ehh zwolnienia... nawet wojsko w plemionach dotkną kryzys :( jak tak dalej pójdzie to kopalnie zaczną strajkować i zmniejszą produkcje (u nie których to już sie dzieje tylko że dodatkowo chłopi z widłami po ulicach biegają)
 

DeletedUser

Guest
mogą to wprowadzić ale jest to bezużyteczne :)
Bezużyteczne powiadasz. Widać nie grałeś na żadnym świecie z paczkami, i nie wiesz, że na takowych po "rozwaleniu" w taki sposób grubasa możesz wyrobić jednego, tańszego za 1 paczkę ^^

Jak by się pomysł miał do takich światów? I czy z myślą o tym jest pisane?

Bo jeżeli wiązałoby się to ze zwolnieniem grubasa, to byłaby to strata paczek czy przywrócenie ich do puli?
Pytam nawet z czystej ciekawości autora tematu jak to widzi, bo pomysł chociażby z takiego punktu widzenia nie ma szans na wprowadzenie :)
 

DeletedUser121306

Guest
by pasowało takie coś ja na tak oby wprowadzili ale bardzo małe szanse 1 do 100 :D
 

DeletedUser162819

Guest
Też o takim czymś myślałem,ale powyższe komentarze mnie przekonały,że to bez sensu
 

DeletedUser

Guest
Szczerze mówiąc, jak dla mnie to w ogóle opcja zwolnienia wojska jest bez sensu. W WIĘKSZOŚCI wypadków szybciej jest rozbić wojsko, niż je zwalniać...
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Też o takim czymś myślałem,ale powyższe komentarze mnie przekonały,że to bez sensu

Nie jest bez sensu przy światach z paczkami. Nawet jak rozbijesz grubego, to jedno co możesz z tym zrobić, to wyprodukować go w tej samej wiosce (małym kosztem).

Jestem na tak
 

DeletedUser168199

Guest
Może i pomysł ten nie zawsze się sprawdzi, niemniej jednak powinna być opcja zwolnienia grubasów. W niektórych sytuacjach byłoby to korzystniejsze, niż ich rozwalanie. Na przykład gdyby najbliższa wioska była oddalona o sporo to zwolnienia byłoby bardziej efektywne. ;)
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
a jak nie "zwolnienie" grubasów, to chociaż możliwość "przeniesienia ich" do innej wioski (tak, jak rycerza)
 

DeletedUser162819

Guest
Czasem może być przydatna ,a bez niej też da się spokojnie,zrobić co się chcę.
 

DeletedUser153359

Guest
opcja zwolnienie sie przyda czasem zamiast pomagac komus nabic ro mozna sobie po prostu zwolnic jendostke
 
Status
Zamknięty.
Do góry