zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10539
  • Data rozpoczęcia

za/przeciw

  • Tak

    Głosy: 27 37,0%
  • Nie

    Głosy: 46 63,0%

  • W sumie głosujących
    73
Status
Zamknięty.

DeletedUser10539

Guest
Jak w temacie.

Czy nie dałoby się zrobić tak żeby zwiadowcy dawali info o poparciu w wiosce??


jest to powiązane z irytującym traceniem szlachciców i surowca, o czym pisałem tutaj http://forum.plemiona.pl/showthread.php?p=216133#post216133.

Chodzi mi tu głównie o świat 10 (ewentualnie 1 oraz 2),
bo dla światów z systemem monet wszystko jest ok.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

Jeszcze czego :rolleyes: może jeszcze niech donoszą co się buduje, bada i rekrutuje? :rolleyes:

Pomysł moim zdaniem trochę ułatwiłby grę.
Jestem na NIE :)
 

DeletedUser10081

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

Za bardzo ułatwia gre. Ktoś przejmie wioche, ty wyślesz zwiad i pokazuje sie 25 popa. I co robisz?? Atakujesz. Z dużym szczęściem wystarczy 1 szlachcic. Widzisz sens tego?? O przejęcie wioski trzeba się pomęczyć.
 

DeletedUser6793

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

Ne, to jest zbyt duże ułatwienie w grze
 

DeletedUser17523

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

No wiesz, jakby mnie ktoś zaatakował i wiedział o zmniejszonym poparciu to bym był nieźle wkurzony...:mad: Jestem kategorycznie na NIE!
 

DeletedUser13571

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

taa...co jeszcze?moze jakie technologie i na jakim poziomie sa zbadane?NIE!za bardzo to by ulatwilo gre!np. czolowka w rankingu majaca 300 wiosek to musi troche wylozyć na szlachte i jak im zginie to jest maly problem, bo trzeba skladac te 300 paczek, a jakby bylo pokazywane poparcie to od razu by wyslali np.2 szlachcicow i wioska jest jego, a tak ma duze straty, jestem na NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

zdecydowanie przeciw. po to niemcy wymyslili te zamotki z monetami, paczkami, palacami, poparciami etc. zeby przejecie wioski bylo jak najtrudniejsze. i nie ma co tego ulatwiac
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

Jestem za ale tylko poparcie jest niższe niż 100% tylko taka wiadomość ja wtedy bym sie nie pchał na wioske która ktoś przejmuje! Czy była nie dawno przejęta wtedy łatwo sprawdzić przy użyciciu statystyk i akt gracza
 

DeletedUser6346

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

NIE. to nie ma sensu bo każdy by czekał na poparcie do okolic 30 i by sie wbijał po "chamsku" (że juz tak powiem) :p
 

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

jestem na nie
dzięki temu że się też coś traci a nie tylko zyskuje gra jest ciekawa
 

DeletedUser

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

Zwiadowca - z tego co czytałem obserwują armie pz. budynków i surowce, a co do poparcia może by używali... lornetek patrząc każdego mieszkańca, i liczyc jacy ludzie mają wyraz twarzy :) a którzy :( ... sumować wszystkie twarze i raport: zwiadowcy odkryli że: 243 osoby wyglądają mniej więcej tak: :( a 16 jakoś tak: :) i od czasu do czasu dodatkowe informacje jak: w tej wiosce władca nie ściął choinki na święta, usechł mu las... morale wrogiej armii - 10% na 10 dni albo Bobry podkopały mur wroga... pz. muru spadł z 14 na 13. oczywiście że NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

Nie gram zbyt długo, ale patrząc na tę propozycję obiektywnie, to nie uważam, to za dobry pomysł. Jak pisał-a OnesDestiny można wykorzystac w ten sposób albo "zaczaic sie" z ostatnim szlachcicem.
 

DeletedUser10081

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

Nie gram zbyt długo, ale patrząc na tę propozycję obiektywnie, to nie uważam, to za dobry pomysł. Jak pisał-a OnesDestiny można wykorzystac w ten sposób albo "zaczaic sie" z ostatnim szlachcicem.

Pisał:)
Ale jak ktoś jest uważny i obserwuje okolice to niepotrzebne jest mu to, aby zwiad pokazywał ile jest popa w wiosce. Jak sie przyłożysz i będziesz oglądał uważnie okolice to zobaczysz jakie osady zmieniły właściciela.
 

DeletedUser18932

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

idiotyczny pomysł z tym wykrywaniem poparcia przez zwiadowce. ja teraz na świecie 10 przejołem wioske i mam tam małe poparcie a koło mnie jest paru silnych to by wystarczyło że mi wyślą zwiadowców (jakby to było na serio) i przejmą to i cała surka idzie na marne więc temu pomysłowi mówie NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

oczywiście nie, właśnie to wprowadza często niemiły efekt zaskoczenia :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: zwiadowcy donoszą o poparciu w wiosce

Jak dla mnie jest to bezsensowny pomysł.
1. Przyniósłby duże ułatwienie dla graczy, a co za tym idzie mniejsze ryzyko=mniejsza zabawa, bo miło czasem posiedzieć w nerwach przed komputerem czekając na raport "czy przypadkiem ktoś mi tej wioski nie chce zabrać". To właśnie te nerwowe chwile, które przynoszą dobre lub złe dla nas wieści sprawiają, że ta gra nabiera sensu.
2. Widząc poparcie w wioskach wystarczy, że przelecę się zwiadem po okolicznych wioskach i mam pełne informacje o wioskach. W tym momencie wystarczy tylko kontrolować wioski na które mam ochotę i jak zobaczę zbite poparcie to wjeżdżam szlachtą i po robocie...

Ocena 1/10
Czyli jak najbardziej na NIE
 
Status
Zamknięty.
Do góry