Zwiad

  • Rozpoczynający wątek labedz
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł

  • Tak

    Głosy: 70 56,9%
  • Nie

    Głosy: 32 26,0%
  • Tak, ale wymaga dopracowania

    Głosy: 13 10,6%
  • Nie wiem

    Głosy: 8 6,5%

  • W sumie głosujących
    123
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

Dobre ale lepsze by było jeśli zwiad zostawał by w tamtej wiosce na 2 dni i dawal nam informacje a potem ginoł lub wracał
 

DeletedUser14073

Guest
Odp: Zwiad

Jest to jedna z rzeczy, które widziałem w Travianie, a brakuje mi ich tutaj. Tam bardzo dobrze się sprawdzały - czas ostaniego ataku/zwiadu i dane o tym co było w środku pozwalały o wiele sprawniej farmić sąsiadów... Jestem za wprowadzeniem tego drobiazgu...
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Zwiad

jestem na nie bo:
1.bardzo obciążyło by to serwer.
2.jeśli takie coś będzie to tylko w KP.
3.mi to wogule nie potrzebne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

podoba mi się ten pomysł
lecz trochę nas leniwi... tak trudno kilka razy kliknąć w raporty ?
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: Zwiad

mi np trudno bo mam tyle raportów z farmnienia że przepatrując i szukając zwiadu z danego gracza (dziś sprawdzałem zrobiłem rano i szukałem wieczorem) i mi wyszło że szukałem 30 min ! czyli 30 min straciłem na głupi raport jestem na tak
 

DeletedUser14680

Guest
Odp: Zwiad

Bardzo dobry pomysl, lecz nierelany. To byloby za duze obciazenie dla serwerow
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

Pomysł spoko,ale i tak nie zostanie pewnie wprowadzony w życie....
 

DeletedUser10111

Guest
Odp: Zwiad

to nigdy nie przejdzie bo po co jeżeli są raporty, a i tak musiał byś wysyłać następny raz zwiad żeby to uaktualnić(jak sam napisałeś), więc wysyłasz i masz wszystko w raporcie ... jestem na nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

Czasem mozolna praca przekopywania raportów z góry na dół daje niespodziewane efekty :eek: np. jeżeli chcieliśmy znaleźć jakiś raport a tu nagle znajdujemy zapomniany z przed dwóch dni i okazuje się że to całkiem niezły kąsek :D
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Zwiad

Jeśli ma ta przeciążać serwer... W końcu i tak no ś10 często są jakieś opóźnienia.

PS A czy raportów mogę mieć ile chce, czy tylko określoną ilość, bo mi niektóre raporty poginęły.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

Z kontem premium miało by to sens jestem na tak ale do poprawki bo bez konta premium to jest beznadziejne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

razem z kontem premium ale i tak wiadomo ze nic z tego nie bedzie ;]
 

DeletedUser13337

Guest
Odp: Zwiad

jestem za... i nieważne czy będzie to z kontem premium czy nie:rolleyes: ja i tak nigdy nie kasuje raportówz ataków:p:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

Mi się ten pomysł podoba , czasami zapomnisz jakie wojska miała wioska którą chcesz np przejąć lub zfarmić i musisz wysłać drugi raz zwiad , i stracisz cenny czas.

@UP
Mi się same raporty kasują.
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Zwiad

Mam pomysł. Chodzi o to, że gdy zwiadujemy wioskę to jej wojska widzimy tylko w raporcie. W moim pomyśle chodzi o to że np. gracz A zaatakuje zwiadem wioskę B to gdy potem najedzie na mapce na tą wioskę to pokazują się wojska od jego ostatniego zwiadu. Wojska będą się uaktualniać z każdym następnym zwiadem.

Nie rozumimem. Może ktoś wytłumaczyć jaśniej?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

zdecydowanie na NIE
chyba nikt niebedzie atakował ze zwiadu który zrobił 10 dni temu(ponieważ gracz w ciagu tych 10 dni może podwoic wojsko;]
Jeżeli chce kogos zatakowac to szpieguje zaraz przed atakiem.;]
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Zwiad

Znacznie ułatwiłoby grę, ale równie dobrze możemy sobie sprawdzić w raportach, jakie miał wtedy wojsko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry