Zwiad

  • Rozpoczynający wątek labedz
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł

  • Tak

    Głosy: 70 56,9%
  • Nie

    Głosy: 32 26,0%
  • Tak, ale wymaga dopracowania

    Głosy: 13 10,6%
  • Nie wiem

    Głosy: 8 6,5%

  • W sumie głosujących
    123
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pomysł. Chodzi o to, że gdy zwiadujemy wioskę to jej wojska widzimy tylko w raporcie. W moim pomyśle chodzi o to że np. gracz A zaatakuje zwiadem wioskę B to gdy potem najedzie na mapce na tą wioskę to pokazują się wojska od jego ostatniego zwiadu. Wojska będą się uaktualniać z każdym następnym zwiadem.
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Zwiad

Dobry pomysł, ale nie liczcie że go wprowadzą do gry.
 

DeletedUser8380

Guest
Odp: Zwiad

Fajny pomysł, ale po co to ja wolę zaglądać do raportów, które kasuję po miesiącu :p.
 

DeletedUser13499

Guest
Odp: Zwiad

pomysł bardzo dobry ,pomoże gdy chcemy kogoś zaatakować , bo będziemy widzieć ok. ile ma wojska
 

DeletedUser9434

Guest
Odp: Zwiad

Jestem za, ponieważ ułatwiło by to grę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

Jestem na nie ponieważ to nie wejdzie w życie i zbyt bardzo ułatwi grę:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

powiem tyle:
pomysl dobry ale to nie wejdzie w zycie
jesli wejdzie to tylko za pomoca konta premium bedzie mozna widziec ta chmurke:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

Jestem za ale wątpie że plemiona team wprowadzi to w życie. Wtedy w tą grę mógł by grać każdy nie doświadczony gracz jak by wiedział ile wojsk ma przeciwnik i tak dalej :(
 

DeletedUser11309

Guest
Odp: Zwiad

Wtedy w tą grę mógł by grać każdy nie doświadczony gracz jak by wiedział ile wojsk ma przeciwnik i tak dalej :(

przecież po zwiadzie i tak "każdy niedoświadczony gracz" wie ile przeciwnik ma wojska. Zdaje mi sie że źle zrozumiałeś autora.

A co do pomysłu to jest niepotrzebny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

myśle ze to dobry pomysł ...nie trzeba by szukac raportów
 

DeletedUser12230

Guest
Odp: Zwiad

dobry pomysł ułatwilo by to gre ale wątpie czy to wprowadzą
 

DeletedUser3841

Guest
Odp: Zwiad

dobry pomysł ułatwilo by to gre ale wątpie czy to wprowadzą
pomysl dobry ale to nie wejdzie w zycie
Jestem za, ponieważ ułatwiło by to grę.
Dobry pomysł, ale nie liczcie że go wprowadzą do gry.
Podejrzana zgodność...
Jak nie, to nie. Co tu dużo opowiadać...
xWolverine1 napisał:
Jestem na nie ponieważ to nie wejdzie w życie
xWolverine1 mam nadzieję, że to gafa ;]

1. Serwer niepotrzebnie zamulony (to jest takie coś, czego nikt nie może udowodnić, a wszyscy to wiedzą ;f ).
2. Wg mnie przebieranie w tonach raportów jest bardzo ciekawe ;]
3. Ułatwiłoby to grę.
4. Mapa ma to do siebie, że powinna mimo wszystko pozostać rysunkiem, a nie bazą danych.
5. Aczkolwiek...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

Ale po co jeśli można to zobaczyć w raporcie ?
Albo drugi raz zaatakować ? (zwiadowcy to szybka jednostka)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

ten pomysł jest do niczego z tego wzgledu iz wystarczy szeregowac raporty by wiedziec co ze zwiadu przyszlo, przez ten twuj pomysł bedzie gorzej z obrona wiosek, zastanów sie gostek wysyła na ciebie zwiad mijają 2 dni i pomyślec sobie miałeś powiedzmy 300 woja teraz masz 700 no to wysyłam 1300 powiedzmy to bedzie nieczysta gra tylko pujscie na łatwizne, moja odp. brzmi NIE


jezeli chcesz zaproponowac cos do zwiadu to lepszy bylo by by zwiadowcy niegineli jak docieraja do wioski wroga
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

teprzez ten twuj pomysł bedzie gorzej z obrona wiosek

jak by i tak obrona wiosek byla taka trudna sprawa...

mam wymieniac?

- morale
- wsparcie (obronca moze laczyc wojsko czego nie moze robic agresor - wiadomo im wiecej wojska w jednym starciu tym mniejsze stratY)
- bonus nocny
- mur
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

ale zastanów sie poco ci to wiedziec , to tak samo poco komus wiedziec co w twojej wiosce sie znajduje , zwiad niech bedzie ale w raportach , teraz tak ty puszczasz zwiad ty wiesz co bylo w raporcie, raport wywalasz bo jest niepotrzebny, są te ulepszenia mapy, ktos ci sie wwala na konto niszczy twoje plany by powiedzmy ty chciałeś przejac tą wioske on wysyla najpierw samego szlachcica ty go tracisz rozpetuje wojne i przegrywasz bo oni poszczaja zwiady i wiedza co masz na jakich poziomach i niemusza puszczac kolejnych zwiadów wystarczy pomyslec co w powiedzmy 3 godzinki skombinujesz , ogladają czy ktos z twoich jest wokoło ciebie i nakoko jaka to droga i masz po tylku

morał z tego taki nie wymyslaj jak ulepszyc mape ,

tylko wymysl jak ulepszyc obrone i ja zrobic by zwiad gówno przyniusł do wlaściciela

pozdrowienia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiad

ale poco ulepszac sposub szpiegowania jak trzeba sie powaznie zastanowic jak ulepszyc obrone czego trzeba szkolic wiecej i co zrobic z czasem szkolenia , zmienic go czy nie??, tylko iż ponieważ że bedzie trudniej przejąc wioske

ale ogółem twuj pomysł niepasi wiekszości czy miniejszości, ale chodzi oto ze to nic nieda, jezeli chcesz by było tak jak przy koncie premium ze pokazuje sie poszczególne uzgodnienia to powiem TAK ale jezeli chodzi o ilośc wojsk to jestem na NIE
 
Status
Zamknięty.
Do góry