Zwiad (Poprawka)

  • Rozpoczynający wątek cwalin123
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł ?

  • Tak,to świetny pomysł

    Głosy: 14 13,3%
  • Tak,ale przydało by się kilka poprawek

    Głosy: 16 15,2%
  • Nie,ale po kilku poprawkach zmieniłbym zdanie

    Głosy: 8 7,6%
  • Nie

    Głosy: 67 63,8%

  • W sumie głosujących
    105
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem nie każdy zwiad powinien być udany.Dlatego chciałem podzielić go na 3 grupy:Zwiad udany (Przeciwnik nie wie że wysłaliśmy zwiad na jego wioskę), Zwiad normalny (nie wiem jak to można nazwać)(Przeciwnik wie że wysłaliśmy zwiad na jego wioskę my też wiemy ile wojska ma przeciwnik.Straciliśmy przy tym kilku zwiadowców.Tak naprawdę działa to na zasadzie normalnych zwiadów z plemion),Zwiad nie udany (Straciliśmy wszystkich zwiadowców i nie wiemy ile wojska ma przeciwnik). W stajni lub kuźni mogli byśmy ulepszać zwiadowców np. na 1 poziomie mieli by oni 40% na Zwiad udany , na kolejnym 48% itd. Co wy na to ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem nie każdy zwiad powinien być udany.Dlatego chciałem podzielić go na 3 grupy:Zwiad udany (Przeciwnik nie wie że wysłaliśmy zwiad na jego wioskę), Zwiad normalny (nie wiem jak to można nazwać)(Przeciwnik wie że wysłaliśmy zwiad na jego wioskę my też wiemy ile wojska ma przeciwnik.Straciliśmy przy tym kilku zwiadowców.Tak naprawdę działa to na zasadzie normalnych zwiadów z plemion),Zwiad nie udany (Straciliśmy wszystkich zwiadowców i nie wiemy ile wojska ma przeciwnik). W stajni lub kuźni mogli byśmy ulepszać zwiadowców np. na 1 poziomie mieli by oni 40% na Zwiad udany , na kolejnym 48% itd. Co wy na to ??

Pomysł beznadziejny xD I jak ma nie wiedziec że na niego coś idzie jak widzi mieczyki na wioskę każdy głupi by się domyślił że wszedł zwiad skoro nie ma rapka z ataku xD A może już od początku zwiad jest niewidoczny xD Ułatwienia ułatwienia ułatwienia :) Naucz się grac bez ułatwień :) Co może się boisz że jak ktoś zobaczy twój zwiad to odrazu ciebie zaatakuje że takie pomysły wymyślasz xD?
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem to żadne ułatwienie. Może zapomniałem o tych mieczykach ale ich też by nie było.
 

DeletedUser

Guest
No bez kitu żadne ułatwienie wioska stoi pusta widząc mieczyk odrazu do niej ślesz deffa zwiad a tak to co dopiero jak ataki będą szły zobaczysz i może już byc za późno :) Ja bym miał taką zabawę jak siedzę po nocach że szok xD Tak by mi to ułatwiło grę :)
 

DeletedUser93933

Guest
To jest beznadziejne.
Każdy atak jest sygnalizowany mieczykami w prawy rogu strony (przy ikonce rycerza [na światach w "nowym" stylu] lub przy ikonce spichlerza [na światach w "starym" stylu]).

Nie ważne, czy to jest zwiad, atak ze szlachtą, czy farmienie.

Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Na nie. Jak można zapomnieć o tym, że przy ataku pojawia się mieczyk??
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bezsensu nić z tego nie wyniknie to już jest w interesie ofiary mieć duża ilość zwiadu w wioskach na froncie zeby go nie wyskanowac
 

DeletedUser

Guest
Zwiad nie jest aż tak ważnym priorytetem w grze, aby tak utrudniać jego zadanie, jako jednostki.
Jestem na NIE.
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że zwiadowcy są sprytnymi ludźmi i mogą wyjść z opresji. Dlatego nie ma sensu dzielić ich działania na udane/nieudane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser89135

Guest
zależy rownież ja wioska jest rozbudowana....jak ma 200p to nikt jej nie zwiaduje bo zwiadowcy są zauważani w zielonym gąszczu...(tak zinterpretowałem ten pomysł)
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem nie każdy zwiad powinien być udany.Dlatego chciałem podzielić go na 3 grupy:Zwiad udany (Przeciwnik nie wie że wysłaliśmy zwiad na jego wioskę), Zwiad normalny (nie wiem jak to można nazwać)(Przeciwnik wie że wysłaliśmy zwiad na jego wioskę my też wiemy ile wojska ma przeciwnik.Straciliśmy przy tym kilku zwiadowców.Tak naprawdę działa to na zasadzie normalnych zwiadów z plemion),Zwiad nie udany (Straciliśmy wszystkich zwiadowców i nie wiemy ile wojska ma przeciwnik). W stajni lub kuźni mogli byśmy ulepszać zwiadowców np. na 1 poziomie mieli by oni 40% na Zwiad udany , na kolejnym 48% itd. Co wy na to ??

to w sumie tak samo jakbyś wysłał na kogoś zwykły atak i wróg nie wiedziałby że to zrobiłeś xD
 

DeletedUser

Guest
beznadzieja ...po co w ogóle to ,zwiad w grze nie jest tak ważny,lepiej wymyślcie coś o grubych :).
 

DeletedUser116950

Guest
bardzo dobry pomysl !!

jeśli gracz nie ma zwiadu w wiosce nie powinien sie dowiedziec ze jest skanowany!
 

DeletedUser118781

Guest
na NIE bo poco ktoś ma niewiedzieć, ze jesteś skanowany:) musisz wiedzieć, co zwiad wyszpiegował
 

DeletedUser

Guest
głos na TAK. Byłoba jakaś nowośc wreszcie. PS. jeszcze chyba żądna ppropozycja nie została przyjęta....:D
 

DeletedUser114300

Guest
Kolejne cechy traviana wciśkane na siłę do plemion fee :(
 

DeletedUser66504

Guest
hmm nie zagłosuję, ponieważ nie ma możliwości "nie wiem"
 

DeletedUser120963

Guest
Jestem na nie. Czasem jak ktoś mi skana wyśle nawet nie zauważam, bo dużooo farmie i nieraz nie dopatrzę. Nie mam kp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry