Zwiad na atak

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser101454
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbys wiedzieć co Cię atakuje?

  • Tak,informacja o ataku jest bardzo przydatna

    Głosy: 10 13,5%
  • Tak,ale to jednak trochę dziwne

    Głosy: 7 9,5%
  • Nie,ale czasami może byc to przydatne

    Głosy: 11 14,9%
  • Nie,bo jestem super bossem i mnie się wszystcy boją

    Głosy: 46 62,2%

  • W sumie głosujących
    74
Status
Zamknięty.

DeletedUser101454

Guest
Mój pomysł polega na tym że:

Dodać możliwość wysyłania zwiadu na nadchodzący atak tak aby nie tylko można było dowiedzieć się co się dzieje w danej wiosce ale także żeby zobaczyć jaki atak na nas idzie
 

DeletedUser

Guest
Za duże ułatwienie dla obrońcy... puszczasz 100 ataków i 200 straszaków kilka skanów i narka z 2 dni wysyłania ataków... Bo wiadomo gdzie idą straszaki a gdzie ataki
 

DeletedUser18743

Guest
Nie do końca rozumiem Twój pomysł. Jakby to miało wyglądać?

Na części światów jest możliwość zobaczenia wojska poza wioską.
W stylu bez rycerza i poziomami technologii taką możliwość daje zbadanie zwiadu na 3 poziom i przeżycie w czasie ataku zdaje się 90% zwiadowców
W nowym stylu - z przedmiotami - od tego jest luneta Khalida
Jeszcze na niektórych światach (choćby tym najnowszym 32) zwiad już, niejako od gry, o ile przeżyje go wystarczająco dużo również pokazuje wojska znajdujące się poza wioską;)

Więc zostaje odrobina szczęścia i dedukcji i wiesz co prawdopodobnie idzie na Twoją wioskę:p Większe sprecyzowanie tego wg mnie jest zbędne - bo musi być przecież miejsce na element zaskoczenia?:D

Pecha mają jedynie ci, którzy grają na światach gdzie zwiad za nic w świecie nie pokaże co jest poza:]
 

DeletedUser

Guest
Chodzi mu, aby wysłać skan na wojsko idące na Ciebie. Np. ktoś cię atakuję, a ty wysyłasz skan na TEN ATAK i wiesz co dokładnie idzie. Na nie.
 

DeletedUser

Guest
pomysl nie ma sensu, jesli by go wdrazyc w plemiona to puszczanie fejkow nie mialo by sensu
 

DeletedUser

Guest
Aleś strzelił ostatnią odpowiedź w ankiecie, niech cię Kaczyński kopnie ;)

Mi się pomysł podoba. Wtedy z każdym atakiem trzeba by puszczać trochę zwiadu, by ochronić się przed taki skanem ataku.
No i sytuacja, w której idzie 100 fejków i tak byłaby trudna do przewidzenia, bo weź sobie puść 100 razy zwiad i żeby każdym wyszedł :p

Pomysł dobry
 

DeletedUser36580

Guest
pomysl nie mozliwy do realizacji. jakby na to nie patrzec to gdyby to wprowadzic moznaby ATAKOWAĆ ATAK :)
moim zdaniem bez sensu, bo utrudniloby to fejkowanie, poza tym byloby ciezko policzyc czas dojscia takiego zwiadu. wogole w samym zalozeniu tkwi nonsens. na NIE
 

DeletedUser

Guest
Pomysł do bani. Ale powiedz mi jedno. Czy ja atakując atak idący na mnie byłbym narażony na atak agresora który nawiasem mówiąc jest jednocześnie obrońcą i czy wtedy mógłbym wysłać atak na atak idący na mój atak który wysłałem w celu zaatakowania wojsk atakujących?? Ehh...koniec z piciem... kim byłby wtedy agresor a kim obrońca? Stary jadą cie, to rób wojo i nie kombinuj.
 

DeletedUser101454

Guest
Chodzi o to że zwiad który przeskanuje wojsko może zginąć tak jak podczas skanowania wioski w której są zwiadowcy

Czyli jeżeli są w ataku zwiad zwiad obrońcy ginie jak atak na wioskę!
 

DeletedUser

Guest
Pomysł całkiem niezły, choć wymaga przemyślenia i zapewne poprawek. Czegoś tutaj brakuje. Przyznam, że sam jeszcze nie wiem czego.
 

DeletedUser

Guest
Jak czytam niektóre wypowiedzi to myślę że nie tylko ludzie ale i szare komórki uciekają za granicę...

Wczoraj 15:52
xddirezza Chodzi o to że zwiad który przeskanuje wojsko może zginąć tak jak podczas skanowania wioski w której są zwiadowcy

Czyli jeżeli są w ataku zwiad zwiad obrońcy ginie jak atak na wioskę!

Człowieku to co to zmieni? Albo puszczasz offfa z 1-2k zwiadu który zabiera zagrodę albo zostaniesz przeskanowany xD Bonussssssssssssssss dla obrońcyyyyyyyyyyyyyy...
 

DeletedUser87654

Guest
Chodzi o to że zwiad który przeskanuje wojsko może zginąć tak jak podczas skanowania wioski w której są zwiadowcy

Czyli jeżeli są w ataku zwiad zwiad obrońcy ginie jak atak na wioskę!

To teraz powiedz mi dziecko, jakie współrzędne będzie miał atak?? Jeżeli chcesz coś zaatakować, to musisz znać współrzędne celu. A gdzie złapiesz taki atak??
 

DeletedUser101454

Guest
To teraz powiedz mi dziecko, jakie współrzędne będzie miał atak?? Jeżeli chcesz coś zaatakować, to musisz znać współrzędne celu. A gdzie złapiesz taki atak??

Po prostu żeby dodać opcję gdy klikamy na widoczny atak "wyślij zwiadowców"
 

DeletedUser75617

Guest
Wątpię w to, czy ten nasz zwiad by to przeżył. Jeszcze jakby w ofensywie byli łucznicy, to co? To by ich powybijali. Nie ma to sensu.
 

DeletedUser

Guest
Wątpię w to, czy ten nasz zwiad by to przeżył. Jeszcze jakby w ofensywie byli łucznicy, to co? To by ich powybijali. Nie ma to sensu.

to co Ty napisales nie ma sensu !! :) nic poza zwiadem nie niszczy zwiadu !! xD i taka ciekawostka - jesli zwiad znajduje sie w wiosce to nawet atak zwiadem nie jest w stanie go unicestwic :)

pomysl jak najbardziej... do bani :D

<dodano pozniej>
nawet ta ankieta jest do bani !! nie masz szacunku dla ludzi ktorzy nie zgadzaja sie z Twoim pomyslem :( "Nie,bo jestem super bossem i mnie się wszystcy boją" - o to mi chodzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł do bani, tak jak pisano fejki straciły by sens bo nie każdy fejk idzie z dużą ilością skanu chyba że wystarczy kilku skanerów by wybić cały skan obrońcy czy agresora nie wiem :) Pomysł nieprzemyślany i do bani na NIE
 

DeletedUser

Guest
Głupi pomysł np.
Koleś atakuje toporkami podeślesz z innej wioski miecze
Koleś atakuje lk podeślesz z innej wioski piki
Jak widzisz że mały off zostawiasz
Jak widzisz że duży off wycofujesz
Za duże ułatwienie i pomysł bez sensu
 

DeletedUser121051

Guest
Moze by zrobic tak zeby do ataku wpuscic kilkaset zwiadu wtedy jak ty bys atakowal atak to twoj zwiad moglby ci zginac tak jak ginie przy skanach :) Pomysl dobry tylko niedopracowany.
 

DeletedUser

Guest
tak jak napisali poprzednicy. wysyłanie fekjów wtedy traci sens, no i współrzędne celu. współrzędne dyskwalifikują. a to pytanie do ankiety...
 

DeletedUser

Guest
W plemieniu X zbiera się dziesięciu członków do ataku na mnie. Przez 2 dni telefonicznie uzgadniana jest data ataku. Przez 72 godziny te osoby praktycznie non-stop siedzą przy komputerze, tak by te 2 tysiące ataków zamieszało mi w głowie tak, bym nie wiedział co robić i spanikował.
A ja w 10 minut rozsyłam na ataki zwiad, i po kilku godzinach - gdy skany dojdą - znam skład każdego ataku i wiem, jak się bronić by wybić im szlachty,
Głos na nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry