Zwiad czy Atak? info graficzne zamiast "toporka"

  • Rozpoczynający wątek zyzulec
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz zmianę ikonki "Toporek" na ikonę "Zwiad" albo "Atak" za is

  • Tak

    Głosy: 15 53,6%
  • Nie

    Głosy: 13 46,4%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co sądzicie o zmianie ikonek "toporków" w liście dostępnej w budynku "Plac" na ikonki informujące o WŁASNYM zwiadzie bądź WŁASNYM ataku jednostek o wartościach bojowych? Przeprowadzając wiele ataków było by łatwiej orientować się które są zwiadem, a które atakiem właściwym. Z góry dzięki za poparcie. Im więcej osób poprze mój post, tym większa nadzieja na zmianę ułatwiającą działanie operatywnym graczom. Jeszcze raz dziękuję za poparcie. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zastanów się co piszesz, jeżeli z góry będziesz wiedział co nadejdzie to się odpowiednio przygotujesz. Zdajesz sobie sprawę jakie to ułatwienie dla obrońcy, agresor nie ma żadnych szans.
Następnym razem pomyśl co piszesz.. Na nie!!!
 

DeletedUser

Guest
Zastanów się co czytasz a później pisz. Chodzi mi o WŁASNE ataki :p

może zbyt skąplikowanie napisalem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To pisz czytelnie i jasno to problemów nie będzie.

BTW tak trudno Ci kliknąć i dowiedzieć się co wysłałeś..?
 

DeletedUser

Guest
ta poprawka ułatwi życie każdemu bez względu na stopień rozwoju, po prostu lepsza informacja na temat SWOICH działań militarnych
 

DeletedUser

Guest
A co to już taki problem samemu zobaczyć co idzie w ataku, jak dla mnie to nie potrzebne ułatwienie, na NIE
 

DeletedUser19566

Guest
Posiadacze KP maja opcje opisania ataku ktory idzie oraz tego ktory wychodzi:> Takze przy wprowadzeniu ww pomyslu jedna z opcji KP stracilabym swoj sens oraz przeznaczenie w 50% a do czegos takiego nie dojdzie.

Jak sie zapewne wszyscy domyslaja zamykam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry